Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:14 04.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Тема Re: Зарадинови [re: osvoboden pich]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано04.07.19 09:53



драги! на 6 години ме записаха на балет - всеки започва неподготвен. и първото преди усвояването на физическите упражнения, бяха уроците по самодисциплина.
умря провинциалната балетна школа заради некво фръц на учителката.
и на 7 години ме записаха на спортна гимнастика. Там нещата бяха много по-добре организирани. 15 години по-късно, като се юрнаха напълно достъпно всичките йоги, ми светна, че 80% от подготвителните разтегателни, завършителните разтегателни и всички дихателни техники, на които ни подлагаха треньорите, са взаимствани от йога, откъдето и да ги погледнеш. плюс "спортсменската" идеология, без която никой не може да сглоби дори детски отбор.

много качествена подготовка с грамотни и образовани треньори си имаше ено време. без мозъчните "духовни" промивки и претенциите обаче.

и, да ме прощаваш, но ще бъда груба: от редовно пушещ трева акъл не вземам.
въобразявай си, каквото щеш, бъди си щастлив и доволен,но мозъкът ти е каша.



Тема Re: Зарадинови [re: aiumi]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано04.07.19 10:20



че това му е хуманитарната помощ :)))

хубу: антистрес курсове за бърза помощ на потърпевши и жертви - при травмиращи събития е много важна, отделно "спасителите" в рискови професии перманентно имат нужда от "изпускане на парата".

Фондацията - туй е заявила в полза на обществото. Полезно е, спор няма. Ама конкретно в България след всичките обяви за платени курсове по йоги и медитации, що никой не драсва и ред за хуманитарните дейности?

Конкретно, маймуната: била ехееее, оторизирана за учител и много навътре вече в нещата. Пък фондацията действала хуманитарно, та пушек се вдигал.

Ми що не драсна в 2 реда: какво правят РЕАЛНО В ГАБРОВО в помощ на обществото извън маниашките си сбирчици. Дори едно - 2 часа седмично организираме безплатни упражнения по лека медицинска йога в градския старчески дом - доброволци посещават старците, събират ги, занимават ги и тази благотворителна акция им се отразява много добре - ето, това правим реално.

а вместо това: чети, бе! фръц!



Тема Re: Зарадинови [re: lipari]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано04.07.19 10:27



От преди около 2 месеца трева не пуша въобще...
Аз акъл и не се опитвам да ти давам - просто споделям лично мнение.

Иначе ти прощавам





Тема Re: Зарадинови [re: aiumi]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано04.07.19 10:28



Ами нищо по-интересно - просто отидох там.





Тема Re: Зарадинови [re: osvoboden pich]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано04.07.19 10:51



От преди около 2 месеца трева не пуша въобще...

що, дилърът ли умря?





Тема Re: Зарадинови [re: lipari]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано04.07.19 11:08



Не, просто се върнах от един много силен ошовски семинар - ама за него подробности не разкривам... бая ме разтърси.





Тема Re: Зарадинови [re: lipari]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано04.07.19 11:11



В смисъл, когато се върнах - въобще не ми се пушеше а някои детски травми отидоха в историята.





Тема Re: Зарадинови [re: osvoboden pich]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано04.07.19 12:17



кат спомена за детски травми, така както те чета, както като малък си живял с мама и тате, сега си живееш с бате и кака и в къщи и на работа те се грижат за всичко и това ти е напълно достатъчно - обичаш си работата при бате и кака, обичаш си и бате и кака и друго нищо не ти требе



Тема Re: Зарадинови [re: DarkSide]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано04.07.19 12:23



Само една корекция - не живея с бате и кака а си живея в собствено жилище... Иначе да - другото е така - те наистина са ми много близки. Не се налага да се грижат за мен - щото съм си самостоятелна единица.





Тема Re: Зарадинови [re: osvoboden pich]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано04.07.19 12:40



значи добре ти е било с бате и кака, ама откак си тръгнал по шри шри, ошо и гошо, ти е станало още по-добре






Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.