Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:11 29.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Тема Re: Вижнови [re: lipari]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано03.07.19 14:20



конкретиката е че си предубедена и жалко злобна, кво можеш да искаш повече кат конкретика



то нейните включвания са все такива, мога да кажа нещо, ама няма да го кажа, щот ще бъда злобно нападната, поругана и охулена

следват увещания и обещания, най-накрая тя казва нещото, някой се осмели да попита за конкретика и веднага следва аааааа, аз нали ви казах, че ще бъда ще бъда злобно нападната, поругана и охулена, ето че ме нападнахте злобно, поругахте и охулихте, вие тук сте все злобни поругаващи злобари, няма да си пиша повече с вас щото само ме нападате, поругавате и охулвате, фръц



Тема Re: Вижнови [re: DarkSide]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано03.07.19 14:40



ми сигурно сме си създали реноме на някакви много невежи и ограничени хора, които охулват всичко, което им е непознато. не, че индийските йогийски учения са чудо невиждано по тези географски дължини, ама по някаква причина всяко любопитство и коментар трябва да бъдат отсечени от корен.



Тема Re: Вижнови [re: DarkSide]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано03.07.19 14:45



а не допускаш ли, че понякога човек не може да формулира добре житейската си философия, вярвания и др., така че да са разбираеми от другите
не одобрени, а просто разбираеми
важното е да има хармония в самата нея, а какво аз, ти, липари или друг ще разбере и каже е вятър и мъгла



Тема Re: Вижнови [re: holi_day]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано03.07.19 15:01



аз коментирам поведение, което е видно за всеки

а каквото има в психиката обикновено се отразява на поведението



Тема Re: Вижнови [re: lipari]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано03.07.19 15:05



ми сигурно сме си създали реноме на някакви много невежи и ограничени хора, които охулват всичко, което им е непознато

не сме си създали реноме, нейното поведение няма връзка с нашето поведение и се дължи на явлението пренос, за което писах по-нагоре в темата ... тя си пише с нас, но реално говори на друг и аз това я попитах, кой е този друг, който така я е злобно охулил и подиграл



Тема Re: Вижнови [re: DarkSide]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано03.07.19 15:05



не си всеки
а има и друго - писането е като чат във форумите и изкривява общуването, което не значи че в реала някой е объркан и не е наясно, че вижданията му са неправилни и прочие
лесно съдиш



Тема Re: Вижнови [re: holi_day]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано03.07.19 15:40



не си всеки
да, всеки не е длъжен да чете всичко и да го помни, коментирам неща които аз съм чел

лесно съдиш
не съдя никого - казвам си мнението, кой какво разбрал или недоразбрал, това не е мой проблем



Тема Re: Зарадинови [re: osvoboden pich]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано03.07.19 15:44



Абе я оставете жената - кво и ровите в подсъзнанието?! Така или иначе на подобно място само съвет може да се даде и до там.





Тема Re: Зарадинови [re: osvoboden pich]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано03.07.19 15:47



е, точно
отстрани погледнато беше като че сме зрители на следната сцена
учителка и зам.директор изпитват ученичка
и задават въпроси, на които някога казвахме "да я закопаят"
и колкото по-неясни са отговорите, толкова повече ликуват в доволство
понякога се цени да е подредено изложението, да звучи логично, а може да е някоя откровена глупост, но да е аргументирана уж





Тема Re: Зарадинови [re: holi_day]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано03.07.19 15:49



Тъй де.






Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.