Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:25 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Тема Re: Зарадинови [re: crazymonkey-126377]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано02.07.19 13:20



Да видиш хубаво ли е



Редакт
Видя ли че PID може да се изтълкува по три различни начина в зависимост от бекграунда на човека. И все пак ако го потърсиш в google остана първа страница ще ти излязат всички възможни значения. Докато при търсене за аол цялата първа страница на google води само и единствено до Америка онлайн.

Редактирано от h1685614@trbvm.com на 02.07.19 13:25.



Тема Re: Зарадинови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано02.07.19 13:26



Екстра е
Връщаш се в детството
Седиш си прилично на чина, влиза учителят по химия и ти преподава урок за 10-ти клас, изпитва те и излиза без да разбере,
че си сополив второкласник





Тема Re: Официалнотонови [re: crazymonkey-126377]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано02.07.19 14:24



Освободеният вече ме светна.

Ми написах в търсачката

и - кликни да видиш какво ми излиза - някакви центрове за щастие, които предлагат платени курсове по йога и чат-пат безплатна мъдрост от Шри забравих кой беше.

Никаква червенокръстка доброволност и хуманитарност.
Тебе кой те излъга, че е с подобен статут, цели и тежест като международния червен кръст? ей туй са им курсовете за обучение:


Курсове
Програма за щастие
Изкуството на медитацията
Шри Шри Йога
Изкуството на тишината


Дай някакво инфо за поне една тяхна хуманитарна мисия.



Тема Re: Гурунови [re: crazymonkey-126377]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано02.07.19 14:28



пуджата е служба за отдаване благодарност на всички духовни учители, независимо от кое изповедание са. После тези плодове се раздават на участниците, те са нещо като осветеното петохлебие или анафората в нашата религия.

Значи - хиндуистки философско-религиозен ритуал от главата до опашката.



Тема Ненови [re: lipari]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано02.07.19 15:01



ми обяснявай кой ме е излъгал, нито какви са им курсовете, аз съм писала по-горе колко и какви курсове съм изкарала. От десет години съм във фондацията и съм доброволец-координатор за нашия град. Имам ниво подготвителен курс за учители, тоест предпоследно, така че ...

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Официалнотонови [re: lipari]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано02.07.19 15:03



Дай някакво инфо за поне една тяхна хуманитарна мисия.

На сайта има много инфо, ако НАИСТИНА се интересуваш, ще видиш, ум имаш предостатъчно.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Официалнотонови [re: lipari]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано02.07.19 15:07



“Общество без насилие, тяло без болести, свободен от объркване ум, свободен от стрес интелект, памет без травми и общество без страдание са рождено право на всеки индивид.”

~ Шри Шри Рави Шанкар


само тази идиотщина кат прочетеш и ти става ясно че или те са идиоти, или теб те имат за идиот, и в двата случая требе да бегаш бързо и надалече ... то бетер фанатиците от стражевата кула с книжките им с картинките как идиотски усмихнати лъвове кротко си псат до миловидни зайчета ... общество без конфликти и тяло без болести, тия бият и комунизъм и фашизъм по пропагандни лъжи ... спокойно са можели да добавят че и правото да фотосинтезираш, да ставаш невидим или да се телепортираш е твое рождено право





Тема Re: Ненови [re: crazymonkey-126377]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано02.07.19 15:10



Имам ниво подготвителен курс за учители, тоест предпоследно, така че ...

за учители по какво? Уточни се, щом го сравняваш с Червения кръст.

и нищо не каза за хуманитарните мисии.



Тема Re: Официалнотонови [re: crazymonkey-126377]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано02.07.19 15:11




На сайта има много инфо, ако НАИСТИНА се интересуваш, ще видиш, ум имаш предостатъчно.


видях много инфо за разни лекции и фестивали.
за ХУМАНИТАРНИ спасителни мисии питах - каквито са целите и обученията на МЧК.



Тема Re: Официалнотонови [re: DarkSide]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано02.07.19 15:15



Недей така, маймуната е клечка в тази организация и ще се обиди.
Пък йогийските упражнения не са чак толкова лошо нещо. Дори са приятни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.