Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:51 17.04.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема То бива.. То може.. Ама все курва..нови  
Автор Desideratum (forGIVEtoforGET)
Публикувано24.06.19 09:10



Няма друг такъв народ като поляците. Всяка втора или трета дума им е курва.


Днес ги слушах и се заливах от смях.
Тоя кабел там вървял нагоре и опирал като хуй у дупе.. Таж.. курва..
Там пък еди кой си изпеварил другия с кана за топла вода за кафе.. На хуй.. Курва..

Разпрявям им.. Ако сте в България, ще ви нялитат на бой направо ако говорите пред бг мъжете на курва все.
Тенекиятя изкривена.. Курва.. Еди какво си.. Курва.. Такива цветисти изрази имат.
Отделно че чат пат и на руски обръщат.
Моя човек където се сдушихме с него все ми говори че имал нужда от маленкиий стаканчик, да му удари една две чашки водка и да ляга да спи след нощната.

Амя поне ми обещаха да ми домъкнат алкохол, за жена ми. Пък и цигари за тъщата.
Нали ги карам всеки ден.
Обещаха ми водка вишновка. И някаква анасонова имали, черешова също.
Както пиеш и нищо ти няма, и извднъж припадаш. Разправят.
Покрай тях и аз взех да псувам на майка на български, пък и на курва.

Голяма веселба е с тях. Рядко весели хора.
А ние сме доста обременен и изтрещял народ за съжаление. И се взимаме прекалено насериозно.
Поляците са пердета като гледам. Вечно с майтапите.

Идвам с мир и любов!

Редактирано от Desideratum на 24.06.19 09:10.



Тема Re: То бива.. То може.. Ама все курва..нови [re: Desideratum]  
Автор Desideratum (forGIVEtoforGET)
Публикувано24.06.19 09:18



А бе аз се уча покрай тях на полски език и курва.. Ама и аз ги учя ня мамата и деееба..


Хайде че ще лягам да спя че все едно валяк ме е прегазил. Деееба и курва..


Идвам с мир и любов!


Тема Re: То бива.. То може.. Ама все курва..нови [re: Desideratum]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано24.06.19 10:05



туй нещо като "мамка му" или "баси" или "ебаси" или "дееба" или "рийш ли" или "копеле".

"курва" е паразитна думичка в разговорния език на полското простолюдие.

за сефте като се мотах за няколко седмици в Полша като гост и с професионални контакти се блещих като изоглавена, когато чувах случайно разговори на улицата, в градския транспорт, между бачкери или дори нахакани хлапета - "здрасти, курва, как си, курва, днес отивам на работа, курва, а шефът нещо ми дудне, курва, скъса ми нервите, курва, много съм вкиснат, курва... а тоя чичка какво ми се отваря, курва, айде да ходим да пием по едно, курва..." и т.н. Или: "курва! изцапах си ризата", "курва!" - ударил си пръстите с чук.

Питам моите хора - абе що тъй курвосват у ваше село, туй ужасно мръсна и обидна дума по нашенско, те недоумяват - все едно да питаш българин що употребява: мамка му, дееба, ебаси, егати, сийбало мамата, еби му зора, еби го, бал съм го, дагоеба... и още поне 100 вариации. Поляците - не толкова изобретателни откъм слово хора, имат си само една ругателна мантра - "курва".

Малко еднообразно, ама ще им свикнеш. Откъм култура на пиене хич ги няма. По-зле са и от руснаци - изобщо не схващат трапезната естетика на дегустацията. Простолюдието пие стограмка концентрат на екс без мезе, като да отбие грижа. Туй - на малки глътки, с мезе и табиетлийската им е напълно непонятно.

И те са яко изтрещяли, имам предвид бачкерските пластове, и откъм селско хитреене турят и най-шопския шоп в джоба си, ама по друг, по-хлъзгав и лицеприятен начин. Но за компания и лакърдии на първо четене правят добро впечатление на мнителната вкисната и мрачна балканска душа.



Тема Смях сенови [re: lipari]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано24.06.19 12:03



с глас на анализа.



"курва" е паразитна думичка в разговорния език на полското простолюдие.

Аха, точно като fuck, merde, scheisse на други едни простолюдия.

откъм селско хитреене турят и най-шопския шоп в джоба си, ама по друг, по-хлъзгав и лицеприятен начин.

Вярно, а по-меркантилни жени от полякините не съм видяла досега. Има там и едни други, дето граничат с тях и ги конкурират.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: То бива.. То може.. Ама все курва.. [re: lipari]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано24.06.19 12:33



Моите паразитни са най-вече "мамка му" и "майната му"





Тема Re: То бива.. То може.. Ама все курва..нови [re: Desideratum]  
Автор vida1929 ()
Публикувано24.06.19 14:13



като пловдивската паразитна дума ''майна'', употребяват я обаче само за обръщение.
Имам един съсед, всяка втора дума му е майна. Като ме спре и ми разправя нещо, после нищо не помня, защото през цялото време съм се забавлявала да броя наум колко пъти ще употреби ''майна''.
Здрасти, майна, вчера майна бях на кино майна. До кът стигне до кой филм е гледал, вече съм го пратила на майната му и съм си продължила пътя по филибарските улички, където можеш да срещнеш и много други майни, коит не употребяват толкова често думата майна.



---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.

Тема Re: То бива.. То може.. Ама все курва..нови [re: vida1929]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано24.06.19 14:26



Също като плевенското да г'е



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: То бива.. То може.. Ама все курва..нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор vida1929 ()
Публикувано24.06.19 14:34



Не се сещам, дай пример.

---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.


Тема Re: То бива.. То може.. Ама все курва..нови [re: Desideratum]  
Автор Ortensia ()
Публикувано24.06.19 14:39



На какви поляци си попаднал, аз до сега все културни и вежливи поляци срещам, страхотно поведение, спокойни, умерени хора.



Тема Re: То бива.. То може.. Ама все курва..нови [re: Ortensia]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано24.06.19 14:41



И целуват ръка на дамите, всъщност не знам правят ли го все още.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.