Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:11 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: макар ченови [re: Desideratum]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано15.06.19 00:48



Сина има 5 и 6 по повечето оценки.Добре е.Постигна рекорд на маратон.Надбяга цялото училище.С рекордни стойности.
Тренира футбол,добре е с главата.Няма проблеми.


Чудесно, много се радвам за теб и твоето семейство.

Предложиха ми нова работа.
Към стационарни рафинерии.На сушата.Временен проект е,нощни смени.
Две седмици работиш,две в къщи.
Опъване на кабели и монтиране.
Заплатата ще е добра.Има шанс за платформи после.
Ще видим.Да сме здрави само.


Беше споменал по 450 крони на час, 14 дни в месеца по 12 часови смени... Това са много пари, сметнах ги почти $100,000 годишно. Желая ти успех и се надявам да се задържиш на тази работа чак докато се пенсионираш. На добър час!





Тема Re: макар ченови [re: Crazy Space]  
Автор Desideratum (forGIVEtoforGET)
Публикувано15.06.19 06:40



Вкарваш се във филми.



С всеки съм който както си постели!


Тема Re: макар ченови [re: Nuke Dukem]  
Автор Desideratum (forGIVEtoforGET)
Публикувано15.06.19 06:43



Благодаря.По принцип е 240 кр ставката.Но не знам дали е толкова нощната или не.
Ще разбера другата седмица.
Казаха ми около 40 500 кр на месец бруто.Но ако това е за дневната,нощната ще е колкото ти казах горе-долу.
Само да съм здрав.

С всеки съм който както си постели!

Редактирано от Desideratum на 15.06.19 07:41.



Тема Re: макар ченови [re: Desideratum]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано15.06.19 09:32



Благодаря.По принцип е 240 кр ставката.Но не знам дали е толкова нощната или не.
Ще разбера другата седмица.
Казаха ми около 40 500 кр на месец бруто.Но ако това е за дневната,нощната ще е колкото ти казах горе-долу.


при такъв график няма доплащане за нощен труд. от 45 000 бруто приспадни данъци и удръжки и ще видиш колко ще получаваш чисто на месец.



Тема Re: макар ченови [re: lipari]  
Автор Desideratum (forGIVEtoforGET)
Публикувано15.06.19 10:02



Горе долу около 28-29 000 чисто.
Което изобщо не е малко.
Дори и в най-лошия случай.

С всеки съм който както си постели!


Тема Re: макар ченови [re: Desideratum]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано15.06.19 10:14



стига да се задържиш.

задай си въпроса защо компания, предлагаща толкова добра заплата за неквалифициран труд е опряла дотам, че да си набира работници от бюрото по труда.

не е обичайно за позиции, които са доволно платени, освен ако в пъти по-малко хора устискват на трудовите условия от мераклиите "да се уредят" с добра заплата.

подозирам, че непосилно тежката работа във фирмата за почистване ще ти се види като пролетна разходчица в парка още преди да е изтекла първата седмица.



Тема Re: макар ченови [re: lipari]  
Автор Desideratum (forGIVEtoforGET)
Публикувано15.06.19 10:32



Каквото стане.ама бързо ще отсявам.

С всеки съм който както си постели!


Тема Re: макар ченови [re: lipari]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано15.06.19 10:35



компанията е сключила договор с хедхънтър и хедхънтърът тебе да им представи някаква бройка кандидати в определен срок, за да си заработи парите

кат нема достатъчно квалифицирани, хедхънтърът подправя/украсява сиви-та на неставащи и ги пробутва за да си запълни бройката - а онези на интервюто си ги отсяват

фин спомена в другия клуб, че някой му бил поукрасил СиВи-то и сам го бил потърсил да му предложи работата



Тема Re: макар ченови [re: DarkSide]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано15.06.19 13:28



останах с впечатление, че са го потърсили през бюрото по труда.
но дори и да е чрез хедхънтър, туй не променя факта, че си прави сметките без кръчмаря. в идеалния вариант най-добре бързо да навлезе в работата и да се задържи. в не толкова идеалния, прословутите му болежки ще му скроят лоша шега и пак ще цъфне в бюрото по труда. а мечтанията при обявена заплата 45К крони за 12 часови нощни смени кинтите му чудотворно да се удвоят, няма да ги коментирам.

ще научи в движение, че при изготвянето на 24-часови графици и двуседмични графици на смени, каквото е обявено, това получава. тези дребни подробности се гушат в Кодекса на труда, за когото му се чете КТ.





Тема Re: макар ченови [re: lipari]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано15.06.19 13:35





ако не си осъзнае проблема, ако не устиска този път, колкото и да е тежка работата, ако не спре да хленчи, мрънка, оплаква и обвинява, може да остане и без съпруга
да му стискаме палци да се задържи




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.