Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:31 20.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: макар ченови [re: Nuke Dukem]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано14.06.19 03:44



Обикновен психопат си ти. От кога не си ебана?



Тема Re: Само тука у виртуалния виртуалнови [re: Crazy Space]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано14.06.19 03:45



Не само за 1 и 3 съм сигурен, но и за 2; то е ясно колко обичаш жена си, след като си я удрял... Аз те питам как, а не дали, си удрял твоята съпруга. Как удари жена си?





Тема Re: Само тука у виртуалния виртуалнови [re: Nuke Dukem]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано14.06.19 03:47



Нищо не е ясно тъй като за всичко единствения источник съм аз.От кога не си ебана?



Тема Re: макар ченови [re: Crazy Space]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано14.06.19 03:49



Не само наполеоните, Боговете също ги лекуват в психиатрията... Ако успеят да докажат, че са невменяеми. В противен случай онези Богове, които къртят шамари на колежките от университета ги вкарват по арести и ги мъкнат по съдебни скамейки. Явно ти си от онези, които се опитват да докажат своята невменяемост, макар че аз мисля, че си с всичкия си.

Но да не се отклоняваме от основните въпроси, които са – 1) как, 2) защо и 3) кога си ударил жена си?





Тема Re: макар ченови [re: Nuke Dukem]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано14.06.19 03:51



Не ми философствай , аре лека нощ, че ми се доспа.Аз съм пътя и истината и живота,а ти си глюпак.



Тема Re: макар ченови [re: Crazy Space]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано14.06.19 03:54



То и аз не съм те ебал практически, което означава, че съм те ебал. Това е кръгов аргумент, който може да продължи докато един от нас двамата не умре. Безсмислен е.

Явно е, че си удрял жена си, въпросът е защо те е страх да си признаеш това, след като си "Бог" (както ти сам се изрази) и би трябвало да си всесилен. Предполагам, че си решил да отнесеш тази случка с удрянето на твоята жена в гроба, така ли е?





Тема Re: макар ченови [re: Crazy Space]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано14.06.19 03:55



Добре, значи все още имаш възможността да докажеш, че не си необикновен психопат – как, кога и защо си ударил жена си?

Ти откога не си ебан?





Тема Re: Само тука у виртуалния виртуалнови [re: Crazy Space]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано14.06.19 03:58



Така де, ти си източникът на информацията, че си удрял не само жена си, но и си къртил шамар на твоя колежка, а освен това и в 9-ти клас си ударил твой съученик от 11-ти клас с винкел по главата толкова силно, че после се е наложило да го транспортират с хеликоптер до Пирогов и добре, че е бил чичо ти да те отърве от детска педагогическа стая, че иначе към днешна дата можеше да си не в Лаос, а в централен софийски затвор.

Ясно е, че си удрял твоята жена, но въпросът е как, кога и защо. Фокусирай се над тези въпроси и утре ще продължим, има време да разплетем тази загадка.





Тема Re: макар ченови [re: Crazy Space]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано14.06.19 04:02



Въпросът е как, кога и защо си ударил жена си. Фокусирай се над тези три въпроса.





Тема Re: макар ченови [re: Crazy Space]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано14.06.19 04:05



Ти си един боклук. Аре бегай.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.