Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:31 14.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Re: Сбогомнови [re: lipari]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано10.06.19 10:50



а ти сигурна ли си, че заради криво разбрана помощ не си му засилила илюзиите? Не съм уверен, че ясно съзнаваш какво правиш и защо го правиш.



Тема Re: Сбогомнови [re: Crazy Space]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано10.06.19 12:31



тоя никога не съм го третирала като нуждаещ се от помощ.
каквото за всеки, това и за него. той затова беснее така.
мре си да му отстъпват място като на инвалид и да го зяпат загрижено.



Тема Re: Сбогомнови [re: lipari]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано10.06.19 13:05



Да и с бой по канчето застава в отбранителна позиция, изтрещява и след като излекува раните пак се връща и цикъла се повтаря.според мен и двамата се нуждаете от помощ.



Тема Re: Сбогомнови [re: Crazy Space]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано10.06.19 13:36



ти за 2-3 дни като скъса нервите на всички коренно различни един от друг характери в Сватбарите, досади до смърт, отнесе купища бой по канчето, беше изтрещял като гъз и още си - с коя едва шаваща мозъчна клетка се нахлузваш с диагнози и препоръки?

дирските клубове не са място за помощ, нито обител на безплатни психотерапевти.
гъмжат от мераклии-драскачи с неадекватна преценка за себе си, които си мрат някой да ги чете и да им пише, щото се мислят за най-интересната личност на света.

и аз нямам никакво намерение да се съобразявам с техните претенции.



Тема Re: Сбогомнови [re: lipari]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано10.06.19 14:04



това са твои преценки които не споделям, ти само потвърждаваш факта, че изживявайки се като чукач на канчета имаш нужда от канчета тоест ти си точно толкова зависима и паразитираща структура както и тия срещу които уж се бориш.За мен си еднаква като садиста и мазохиста.



Тема Re: Сбогомнови [re: Crazy Space]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано10.06.19 14:14



май забрави, че си нов





Тема Re: Сбогомнови [re: holi_day]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано10.06.19 14:20



Нов не значи да оставям жената да живее в заблуда.



Тема Re: Сбогомнови [re: Crazy Space]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано10.06.19 14:27



Видиш ли я във водата, скачай да я спасяваш
Ако ще и да се къпе





Тема Re: Сбогомнови [re: Crazy Space]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано10.06.19 14:32



изживявайки се като чукач на канчета

туй са твои фантасмагории.
всичко, което може да бъде достъпно в този формат на комуникация, е оценяването на нечий написан и прочетен текст като текст и евентуално коментар върху текста, ако четящият реши, че има какво да напише, допълни, попита, обсъди. демек, обмяна на информация. също и отсяване на безинтересна информация. емоционалното въздействие на текстовете е неизбежно, но е субективно възприятие и никой не е длъжен да споделя или да приема нечие чуждо възприятие за истина. спонтанно може да възникне съгласие, ако го припознае за свое или несъгласие, ако му е чуждо. тропането с крак "аз съм прав, ти си крива" не помага.





Тема Re: Сбогомнови [re: holi_day]  
Автор Crazy Space (пристрастен)
Публикувано10.06.19 14:33



Не мисля, че се дави, по-скоро изпиотва перверзно удоволствие но е зависима от него и трябва да се запита кой получава перверзно удоволствие.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.