Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:55 24.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re: Колко струва справедливостта? [re: lipari]  
Автор expat ()
Публикувано01.06.19 20:06



Бегай бърже да пускаш тото. Шъ пузнайш цифрите одма.



Тема Re: Колко струва справедливостта? [re: DarkSide]  
Автор expat ()
Публикувано01.06.19 20:12



Честно казано изобщо не съм се нервирал. Темата ми хрумна от въпроса на съдията.

Разходите мога да си ги възстановя, чрез регресен иск срещу актосъставителите. Не мисля, че е нормално полицията да работи като бирник и да събира пари по този начин.

А и много познати ми казваха, че могат да ми оправят акта... но не исках да им бъда длъжен.



Тема Re: Колко струва справедливостта?нови [re: expat]  
Автор vida1929 ()
Публикувано02.06.19 12:24





Не се учудвам изобщо, и други такива случаи съм виждала и чувала. Полицаите не са били на кеф, нещо не си им станал симпатичен или са ти завидяли, че си хубав и паралия и решили са да се заядат с теб или да изкарат някой лев подкуп.


---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.

Редактирано от vida1929 на 02.06.19 14:59.



Тема Re: Колко струва справедливостта? [re: expat]  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT)
Публикувано02.06.19 14:18



Реално справедливостта струва трупове на хора.Не мога да я купя защото определено не смятам да ставам убиец.Ако я имам за нищо на света не бих я продал.



Тема Re: Колко струва справедливостта? [re: Alice is]  
Автор Silence is the answer (Serenity prayer)
Публикувано03.06.19 01:27



Колкото и да се стремиш да омаловажиш дори и малките ми победки, все пак са такива. Дори и да са няколко.
Понеже знам от какъв ад дойдох от бг.
Никой не е тръгнал да емигрира от хубаво.
Ако има такъв, да дойде да се запозная с него.
Аз свалям шапка на хората с умения, но не и на такива като баща ми, който въпреки множеството си умения не беше до мен и изобщо не беше мъж на място в семейството.
Файда никаква че имаше 7 разряд в повечето технически професии. Когато се беше провалил изобщо в семейството, както и в пиенето си.
Аз може и почти нищо да не умея, но съм трезвен и в къщи. Коккото и тежко да ми е, не ходя по кръчми и курви.Искам детето ми с това да ме запомни!


It, s work.. If you work it!

Редактирано от Silence is the answer на 03.06.19 01:29.



Тема Леле [re: expat]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано03.06.19 10:08



майко!

Тва като дето нас ни изгониха със съдия-изпълнител от ведомствено жилище, защото не сме си били плащали наема, а те просто ни го връщаха - практиката беше да го даваме на ръка. Дори пратихме детето, белким от него вземат сумата, но то се върна разтреперано, разплакано, защото му крещял като бесен и го изгонил така нареченият хазаин, който реално не беше хазаин, а представител на институцията, чиято собственост беше жилището. Просто му бяха предложили много висок наем от една мафиотска фирма за офис, понеже се намираше в идеален център. Адвокат ни посъветва да пращаме наема със запис и да си пазим разписките и въпреки това ни изгониха. Та, да - твойта карта цяла, но те глобяват, че е счупена, ние сме си плащали наема, но ни гонят, щото не сме.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Колко струва справедливостта? [re: vida1929]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано03.06.19 10:10



или са ти завидяли, че си хубав и паралия и решили са да се заядат с теб или да изкарат някой лев подкуп.

Уви, това са най-честите мотиви, даже и че просто си различен, е достатъчно да се заядат с теб.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Колко струва справедливостта?нови [re: Silence is the answe]  
Автор Alice is (Праскова)
Публикувано03.06.19 15:02



Никакви победи и победки не виждам при теб. Приемам, много ти е било зле в България и си избягал. Но е вече отдавнашно минало! След това за 18 години изобщо не си отлепил от нулата! Крайно време е да се стегнеш.

@}-,-`-


Тема Re: Леленови [re: crazymonkey-126377]  
Автор vida1929 ()
Публикувано03.06.19 15:57



БОЖЕ ГОСПОДИ! Вашият случай е още един от милионите примери как представители на институция злоупотребяват със служебно положение.

---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.


Тема Re: Колко струва справедливостта?нови [re: Alice is]  
Автор Silence is the answer (Serenity prayer)
Публикувано04.06.19 08:55



Това и правя.Търся варианти.Обмислям да карам тук нова професия.Средно наново.
За към здравна професия.Към болниците.
Или здравна администрация ако ми стигнат силите.2 или 3 години.
Лошото е че са ми ниски оценките.От средното от бг.
И ще се наложи май заем да се вземе.Понеже бюрото няма да покрият такова учене.
За възрастни.
А заем едва ли ще ми отпуснат.При поредното рефинансиране.
Ще видим.

It, s work.. If you work it!

Редактирано от Silence is the answer на 04.06.19 08:59.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.