Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:55 20.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Дарксайд е прав..нови  
Автор Silence is the answer (Serenity prayer)
Публикувано11.05.19 06:21



.. За това че в момента съм прекалено разклатен физически и психически за нова работа.
Два дни подреждаме за конфирмашион, спал съм 4 часа тази нощ с болки и въртене. И жена ми и тя ту на дивана в хола, ту на леглото. Не си намира място и тя от схващания и болки. Вчера от 8 -20 приготвяне, готвене, подреждане на зала.. Днес имаме още неща да доизкусуряваме.
Още малко украси, салати и торти.
Хубаво че поне баджанака и балдъзата взеха мръвките на скарата да изпечат у тях. Да помогнат малко.
Ще бъде днес още един скапащ ден.
Презентация с проектор и клип ще правя, написал съм стихотворение с пожелания към детето.
Отделно седмица наред музики оправям, файлове и мп3ки.
Вчера закачих и още една концертна колона към моята с кариокето.


Нека да е жив и здрав сина ни. Затова го правим.
Иначе едва ли щяхме да се навием.
Един вид почерпка и"курбан " даваме. С мисъл нищо да няма серизно в главата и здравето му да е наред.
Аз обаче нямам сили. Не мога просто вчера.В 20 вечерта просто грохнах и блокирах. Взех да изпускам ножици, неща.. По украсите.
Истината е, че още от случая с кръста и после с проблемите в болницата, от тогава чуствам слабост в отганизма. Схващанията и болките си ги имам още от работата по почистването. От миналата година.
Но ми липсва енергия. Генерално.
Кръвното го свалям с хапчета, тромбози нямам сега.. Но явно имам нещо с бъбреците или далака. За капак все повече стават уж здравсловните лимфони по тялото ми. Така и лекаря не ме прати на кожен и за изследвания за това. Имам ТБК лимфаденит прекаран в казармата още навремето.
Тъпата болка в долната част на кръста е постоянна.
Не знам.. Масажи ли, гимнастика ли.. Ще опитам да започна по активни дни като цяло. Другата седмица.
Но имам някаква обща слабост в организма. Отделно когато се стресирам на моменти, просто чуствам че изгарям вътрешно от пренапрежение.
Не са някакви панически атаки, но съм много разконцентриран и разсеян напоскедък. Убягват ми неща, много забравям, не проследявам.
И колкото стреса ми идва в повече покрай многото проблеми напоследък, толкова по-често просто блокирам и изключвам в стресови ситуации. И просто не мога да взема решения.
Много ми се насъбра. И ни се насъбра реално.
На моменти всичкото ме затрупва. Все не остава време за сбирки.
От ангажименти напоследък.
След конфирмашьона почваме пък тичане по лекари. Първо за детето, после мои часове за кардио и за дробове лекари. За черен дроб, жлъчка и пр.
А за сина-ЕМР и отделно нещо с електроди на главата ще му следят мозъчната активност.

It, s work.. If you work it!

Редактирано от Silence is the answer на 11.05.19 06:26.



Тема Re: Дарксайд е прав..нови [re: Silence is the answe]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано11.05.19 07:15



едно време се чудех на бабите пред блока какво толкова намират да си говорят всеки божи ден с часове.
няколко пъти като приседнах от любопитство - разбрах.
темите ти - все едно те са ги писали.





Тема Re: Дарксайд е прав..нови [re: Silence is the answe]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано11.05.19 07:26



честно казано, не мога да те разбера, чергата ви гори от двата края, вие тържество дигате с последните си пари и последните си капчици сили





Тема Re: Дарксайд е прав..нови [re: DarkSide]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано11.05.19 08:22



ми на тях затова им гори чергата - щото не са способни за 5 пари да си направят сметката.



Тема Re: Дарксайд е прав..нови [re: Silence is the answe]  
Автор Israel Thornstein (либиец)
Публикувано11.05.19 17:29



> Два дни подреждаме за конфирмашион

какво е това конфармашион?

בַּעַל זְבוּב


Тема Re: Дарксайд е прав..нови [re: Israel Thornstein]  
Автор Alice is (Праскова)
Публикувано11.05.19 18:07



И аз се зачудих, но не посмях първа да питам да не ме сметнете за много проста



@}-,-`-

Тема Re: Дарксайд е прав..нови [re: Alice is]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано11.05.19 23:15



Има предвид "конфърмейшън", потвърждение.

Впрочем ето една задачка-закачка от днес:

Когато баща ми е бил на 28, аз съм бил само на 4. Сега той е четири пъти по-възрастен от мен. На колко години съм?





Тема Re: Дарксайд е прав..нови [re: Alice is]  
Автор Israel Thornstein (либиец)
Публикувано11.05.19 23:31



според мен е норвежкия аналог на еврейския бар мицва. Ако беше евреин щях да изокам едно Мазел Тов.

Редактирано от Israel Thornstein на 11.05.19 23:33.



Тема Re: Дарксайд е прав..нови [re: lipari]  
Автор Silence is the answer (Serenity prayer)
Публикувано13.05.19 08:43



Направо ти благодаря за загриженоста.След три дни препускане,съм като труп буквално.
Така и никой не изяви желание да ни помогне с каквото и да е,но се справихме.
Виж,ще ти кажа само едно-Аз ще се справя.Напук на живота и на всичко.Напук на здравословните проблеми.Днес едвам стоя от преумора,но ще отида на разходка.
След срещата ми с бюрото по труда.
Не съм чел все още другите коментари,но съм сигурен-никой не се е изказал като теб.
И ще ти кажа защо-Понеже хората имат някаква душевност,добрина и възпитание.
Не знам,що за хора са били родителите ти,да не те научат на грам емпатия към себеподобния.
Аз може и да имах баща морук и алкохолик..ама не съм като него.

It, s work.. If you work it!

Редактирано от Silence is the answer на 13.05.19 08:44.



Тема Re: Дарксайд е прав..нови [re: DarkSide]  
Автор Silence is the answer (Serenity prayer)
Публикувано13.05.19 08:54



Ами,направихме каквото преценихме за правилно.Детето се почуства гордо и оценено.
Почуства се за малко добре.На фона на всичкото лошо.
Благодаря ти,че все пак имаш възпитание.И не си направил изказване като Липари по-горе.Аз и казах каквото мисля за нея.
Чергата ни гори от много години,не от вчера или днес.И в тези моменти,виждаш кой кой е.И в такива момемнти разбираш кой е на място,кой само за маса,и кой за нищо не става.
Бившата ми шефка дойде с мъжа си,но се виждаше че го е направила дежурно.Не с особенно желание стоеше по масите.
А защо ли?
Понеже успя да се сджавка и скара с повечето които бяха поканени на тържеството.
Кой каквото сам си го направи,никой не може да му го причини.
И мисля че гузният и поглед казваше всичко просто.
Някакси се напъваше да присъства тялом на партито,ама духом беше като срината.
Така става когато искаш да си вечно прав,и да си център на вселената.
В дебелата голяма книга всичко е описано.
А може и да е чула неща относно нея от мен и някой от другите на партото.
Аз ако съм казал неща,са били 100 процентова истина.
Когато решиш да си играйкаш с хората,да ги обиждаш..и после да ги прегръщаш сякаш нищо не е било..не става.
Двуличието и интригантството водят до това.
Аз съм си чист пред съвеста,отчетох се с благодарственност към нея и изобщо всички на партито.Направихме дълга презентация с видео,реч на жена ми и мое стихотворение подарък към сина.
Успя детето да си събере близо 20 000 кр от всичките семейства които бяхме поканили.
Бяха щедри хората,живи и здрави да са.


Ако е умен..му казах,поне едно 10 000 сега ще ги задели за курсове по шофьорска книжка.И с времето като поработва летата и ние му помгаме дал господ,ще си изкара книжка.
Понеже книжката отваря врати и за работа.
Не да се гърби да тича по почистване и в ресторанти като мен.
Здравословно съм като труп днес от преумора след оправянето на целия хаос,но важното е че с жена ми се чустваме удовлетворени.


It, s work.. If you work it!

Редактирано от Silence is the answer на 13.05.19 08:59.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.