Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:26 31.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Твърде противоречив геннови  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT)
Публикувано09.05.19 17:42



Прадядо ми по бащина линия е бил украйнски еврейн, а неговия прадядо финландски граф който е заминал на политическа мисия в Русия през 18ти век.Това е по линия на дядо баща на баща ми.По линия на баба ми майка на баща ми имам албанска жилка.Дядо ми по майчина линия въпреки че беше уникална личност с правилно политическо мислене е твърде мургав и със съмнителен произход.Затова точно както пише администраторът Киро аз имам вид на смесица между украйнец и циганин.Лицето ми е точно украйнско, а цветът на кожата подозрително мургав.Гените определят поведението на човека в много по-голяма степен отколкото социалната среда и това трябва да се знае и да се напише в този клуб Психоанализа и психотерапия.Именно заради украйнския ген на мен идеално ми пасват политически идеологии като болшевизъм и националсоциализъм и демокрацията никога не ми е импонирала в живота.А благодарение на еврейския ген винаги още от дете съм си правил много точна сметка на финансите и в днешно време нямам нито един кредит, всички 9 кредита които съм имал съм ги изплатил до стотинка, имам дългове към различни приятели и заведения за 300 лева, но от друга страна колеги, приятели и една фирма ми дължат общо 700 лева които никога няма да видя.Моите дългове ще изплатя, но тези пари които съм давал и които съм изработил със съвестен почтен труд никога няма да ми бъдат платени и имам повече пари да вземам, отколкото да давам.

Имам далечен роднина по бащина линия който е извършил първата в света бомбардировка от самолет по време на Балканската война.Пилота е управлявал самолета, а моя роднина е мятал бомбите по турците.Друг мой далечен роднина е бил физическия помагач на убиеца на австроунгарския престолонаследник в Сараево през 1914та заради което убийство пламва Първата световна война.Само да припомня че причината заради която избухва Втората световна война е резултатът от Първата световна война най-вече Версайския мирен договор от 1919та заради който на Германия са били наложени тежки репарации и така реваншистки настроеният крайно десен радикал Хитлер идва на власт.

Друга любопитна подробност е че земи на дядо ми по бащина линия в северна България след 9ти септември 1944та са били обградени от НКВД и там се е добивал уран.Има някаква вероятност първата съветска атомна бомба уранът за конструирането й да е добит именно от тези земи на дядо ми.

Най-сериозния и успешен представител на нашия род е вуйчо ми Тони който избяга в САЩ през 1987ма като топ програмист и преди да загине в морето падайки в него с парапланер в началото на 2006та е завършил докторска степен в Америка по изкуствен интелект.Той и дядо ми по бащина линия който е бил най-известния и успешен архитект в София през 20те, 30те и началото на 40те са двете емблеми на родът ми.Дядо ми Веселин е бил изгонен за комунистическа идеология от Германия през 1918та като е бил в един политически кръжок с Карл Липнехт и Роза Люксембург.После се е върнал във Ваймарска Германия и е завършил архиктектура някъде през 1924та.Бил е един от богатите и състоятелни българи до 9ти септември 1944та.



Тема Re: Твърде противоречив геннови [re: FlLERO99]  
Автор Israel Thornstein (либиец)
Публикувано09.05.19 18:04



> Затова точно както пише администраторът Киро аз имам вид на смесица между украйнец и циганин.Лицето ми е точно украйнско, а цветът на кожата подозрително мургав.

циганите са хубави хора тъй като идват от майка Индия. Най-добрия ми приятел през последните 10 години беше индиец.

בַּעַל זְבוּב


Тема Re: Твърде противоречив геннови [re: Israel Thornstein]  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT)
Публикувано09.05.19 18:10



Според мен има ОГРОМНА разлика между циганин и индиец и то въпреки че циганите са индийска каста.Смятам че финансовите машинации които правих навремето през миналото десетилетие с парите на баща ми са следствие на циганския и еврейския ми ген смесено.Но все пак трябва да отбележа че дядо ми по майчина линия НИКОГА не е имал поведение на цигани, винаги е бил принципен, точен е почтен.А майка ми неговата дъщеря винаги е била със западно мислене и краен перфекционист и нямаща нищо общо с никакви цигани.Възможно е този ген да не е цигански, а да е турски и даже на два пъти през 1997ма в гимназията и някъде през 2004та двама различни човека ми казаха че съм имал турски черти което според мен не отговаря на истината.



Тема Re:нови [re: FlLERO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано10.05.19 04:52



Вече има такава услуга по пощата, мисля, че като натриеш слюнка на тампон, определят ДНК от какви народи има в родословието на човек.

Тук съм си запазила един линк, мисля, че работи и за България -



По принцип има още подобни сайтове с такава услуга.




Тема Re: Твърде противоречив геннови [re: FlLERO99]  
Автор Rosemary ()
Публикувано10.05.19 08:52



Ти имаш прекрасна смесица от гени.
Навремето имах приятелка, която често твърдеше, че би искала да има в гените си нещо еврейско, нещо негърско, и нещо циганско.
Една от най-страхотните жени беше, които съм познавала. Казвам беше, защото пътищата ни се разделиха и изгубихме връзка. (Между другото, това се случи поради моето депресивно състояние, нямах сили да продължа).
И аз обмислям генетичен тест, но струва доста пари. За мен на този етап би било излишна глезотия.

Как изглежда животът е станало по-важно от самия живот. - DS


Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано10.05.19 11:22



племенницата ми, която живее в германия, донесе ДНК тест за баща ми и по Коледа го изпрати в лаборатория в САЩ
още няма върнат резултат



Тема Re: Твърде противоречив геннови [re: FlLERO99]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано10.05.19 11:25



точно от смесване на гени се раждат здрави и талантливи деца
за разлика от близките гени, както е при кръвосмешението
има много примери за това

несполуките, които си имал в живота ти и това, за което си разказвал, че се е отключило през студентството ти, вероятно е от водене на нездравословен живот и/или други рискови фактори, като прекомерен стрес, лоша среда...



Тема Re: Твърде противоречив геннови [re: holi_day]  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT)
Публикувано10.05.19 11:33



Наистина стресът в университета от изпитите беше огромен.Относно средата наскоро установих че влиянието на обществото върху психиката и личността ми през периодът 1990та-2010та е било силно отрицателно и чак след 2010та насам влиянието на обществото е положително при мен.А самият учебен процес и тренировките бяха убийствени за здравето ми и физически и ментално.Ученето и фитнес-тренировките направо осакатяват тялото и мозъка.

Има една обща семейна наша снимка някъде от 1979та където аз се виждам като дете с бъдеще.А друга моя снимка от 2008ма година имам точно вид на психично болен дебил.Изобщо не е трябвало да записвам висше образование и да си осакатявам мозъка с такова зверско учене.



Тема Re: Твърде противоречив геннови [re: FlLERO99]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано10.05.19 11:41



именно
това имах и аз предвид

затова не търси фактори, които нямат отношение и не са причина

направил си огромна стъпка да овладееш ситуацията, в която си
да живееш спокойно
да имаш подходяща работа, с която да се издържаш
да планираш доходите и разходите си, което да ти дава финансова стабилност
да те радва хобито ти с небесните изследвания...
и други неща, които са ти интересни

съсредоточи се върху нещата, които ти помагат да установиш и запазваш равновесието в самия теб
избягвай стрес и се грижи за себе си



Тема Re: Твърде противоречив геннови [re: holi_day]  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT)
Публикувано10.05.19 12:15



Точно така!

Ключът към излизането от хаосът на болестта са първо лекарствата и на второ място правилното разпределение на парите и времето.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.