Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:31 19.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Психоанализа по погледанови  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT)
Публикувано09.05.19 09:27



Погледа на човека издава всичко за характера и душата на човека стига да можете да четете правилно.Например погледа на Ленин в него се чете решителност, строгост, убеденост и радикалност.В погледа на Сталин се чете коварство и чудовищност.В погледа на Хитлер се чете тотална психопатия.Подобен е погледа на Ердоган който свети по същия начин по който е светил погледа на Хитлер през 20те и особено през 30те.Интересен е погледа на Путин - изключително висок интелект на опасен човек натоварен с много големи отговорности.Едва ли ще предизвика Трета световна война, прекалено разумен е и предпазлив е, но локални конфликти може да има още например във Венецуела.



Тема Re: Психоанализа по погледанови [re: FlLERO99]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано09.05.19 11:17



За Хитлер си абсолютно прав. За Ердо не съм го наблюдавал, но мисля че е по-долен калибър от Хитлер - най-малкото е по-прост. Погледа на Путин е като на змия, като на безчуствен убиец - поне така ми се струва.





Тема Re: Психоанализа по погледанови [re: osvoboden pich]  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT)
Публикувано09.05.19 11:26



Последния видеоматериал на който съм виждал Хитлер със светещ поглед е от есента на 1942ра.После след Сталинград и Курск двете битки пак има психопатски поглед, но не е със същия блясък.Усетил е че победата му се изпълзва и нещата отиват към тотален разгром на Райха.

Путин е най-интелигентния руски ръководител за последните 100 години.За него казват че бил Сталин на 21 век.Единствения който е можел да му се опъне по интелект е Андропов който управляваше СССР през 1983та.



Тема Re: Психоанализа по погледанови [re: FlLERO99]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано09.05.19 11:34



Имай и предвид това, че може би Хитлер е взимал амфетамини. А за Путин си прав, че е интелигентен - просто това виждам в погледа му. Ако може и хамериканци и руснаци да са по-далеч от нас - още по-хубаво можеше да е.





Тема Re: Психоанализа по погледанови [re: osvoboden pich]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано09.05.19 11:41



Погледа на Путин е като на змия, като на безчуствен убиец

Мяза на гущер, на игуана, ама те са ми по-симпатични все пак.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Психоанализа по погледанови [re: osvoboden pich]  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT)
Публикувано09.05.19 11:57



Хитлер последните му дни представляват серия от скандали с генералите му.

Европейския съюз е в пъти по-вреден от Америка и Русия взети заедно.



Тема Re: Психоанализа по погледанови [re: crazymonkey-126377]  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT)
Публикувано09.05.19 12:03



Путин е велик ръководител на Россия, но не е добър вариант за България.Защото ако навремето СССР вземаше и даваше, сега путинова Русия само взема без да дава.Там е див капитализъм, напълно некултивиран.



Тема Re: Психоанализа по погледанови [re: crazymonkey-126377]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано09.05.19 12:33



Радвам се да те срещна отново.
Така е - има очите на някакъв рептил





Тема Re: Психоанализа по погледанови [re: FlLERO99]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано09.05.19 12:34



Ето по този въпрос аз мисля различно. Но все пак има доза истина в думите ти, тъй като ЕС се ръководи от бюрократи с много странни виждания по отношение на прекомерната толерантност.





Тема Re: Психоанализа по погледанови [re: osvoboden pich]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано09.05.19 12:45



ЕС се ръководи от бюрократи с много странни виждания по отношение на прекомерната толерантност.

не странни, а комунистически - всички сме равни и всички сме братя и всичко твое е общо






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.