Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:46 12.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Осъзнатите звезди  
Автор Silence is the answer (Serenity prayer)
Публикувано02.05.19 11:21









It, s work.. If you work it!


Тема Re: Осъзнатите звездинови [re: Silence is the answe]  
Автор Silence is the answer (Serenity prayer)
Публикувано02.05.19 11:22





It, s work.. If you work it!


Тема Re: Осъзнатите звездинови [re: Silence is the answe]  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT )
Публикувано04.05.19 19:11



Парите и славата убиват неблагоразумните.Не трябва нито да си беден, нито богат, най-добре се живее по средата на нещата.



Тема Re: Осъзнатите звездинови [re: FlLERO99]  
Автор Israel Thornstein (либиец)
Публикувано05.05.19 03:57



с 20-30 милиона в кеш се живее добре.

בַּעַל זְבוּב


Тема Re: Осъзнатите звездинови [re: Israel Thornstein]  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT )
Публикувано05.05.19 13:48



В България и с такива пари не можеш да живееш добре.Първо трябва да платиш около една трета на мафията да те пази.Второ след теб ще има цяла опашка от роднини и приятели които трябва да им оправяш животът.Трето колкото и пари да имаш от задръстванията не можеш да се спасиш.



Тема Можеш!нови [re: FlLERO99]  
Автор Phillip (Щайнмайер)
Публикувано05.05.19 16:52



Филер О деветдесет и девети> колкото и пари да имаш от задръстванията не можеш да се спасиш.

Можеш и решението е просто! С колело си за приемливо време във всяка точка на София, която предполагам имаш предвид. А в Прованса е още по-ефективно.



~~~
«Dark Times at the Midnight Market»

Тема Re: Можеш!нови [re: Phillip]  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT )
Публикувано05.05.19 17:26



Аз карах колело през пролетта и лятото през 80те години някъде до 1993та.Тогава времената бяха други и нямаше такива задръствания и плюс това шофьорите бяха много по-разумни и предпазливи.



Тема Re: Осъзнатите звездинови [re: FlLERO99]  
Автор Silence is the answer (Serenity prayer)
Публикувано06.05.19 11:22



Така е,прав си Файле.Например ако аз днес стана изведнъж много богат,има сериозен риск,колкото и все пак да са ми помогнали АА да се пропия наново и да почна да се чуствам велик.Никой не е застрахован от мегаломанията.
Но мисля че благодарение на АА,ако изведнъж забогатея..бих вложил трезво и разумно парите за благородни цели.
Например след като си оправя моето положение с нова къща,кола,обзавеждане и една нова къщичка да речем в България на мястото на съборетинаа ми..след като заделя неприкосновен фонд за старини и черни дни,бих дал една голяма част за благотворителност.На бедни,онеправдани и нуждаещи се.На зависими и болни.
Бих далк от сърце да видя че съм помогнал дори и с малко.
Но самият аз в момента не съм в добра ситуация.
Боря се обаче,работя..въпреки несугурната работа и трудностите с този камион и софтуер.

It, s work.. If you work it!


Тема Re: Осъзнатите звездинови [re: Israel Thornstein]  
Автор Silence is the answer (Serenity prayer)
Публикувано06.05.19 11:23




Зависи,всичко е относително.Готови пари лесно се харчат.

It, s work.. If you work it!


Тема Re: Осъзнатите звездинови [re: FlLERO99]  
Автор Silence is the answer (Serenity prayer)
Публикувано06.05.19 11:25



Напълно прав си.
Това съм си го мислил и аз.Недай си боже да забогатея много..ще ме потърсят хора които не съм виждал от младини.Или които от деситилетия не са ме търсили.
Само че..вече съм много по-мъдър от преди.С риск да ме обвинят че съм надут или студен..ще пратя кой откъдето е..на майната му..в Пловдив при майните.



It, s work.. If you work it!



Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.