Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:37 25.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Прочетох Виданови [re: lipari]  
Автор vida1929 ()
Публикувано01.05.19 11:30



Ти си била голяма интригантка ма лисуно


Какво друго доказва твоя линк, освен това че преди ен години двете с Жевелът сме се натресли в този клуб с депресиите си и как и защо сме станали безкрайно досадни. Аз поне си мислех, че пиша по предназначението на клуба, но уви не било това предназначението на клуб ПСИХОТЕРАПИЯ . Та появяваме се ний, почти по едно и също време,или аз може би година-две по-рано, това няма значение.
Та започваме да досаждаме с безкрайните си мрънканици и оплакваници как не сме добре, как ни се губи смисълът в живота и прочие дежурни песнопения на всеки депресивен, какъвто имаме претенции да сме. Докът ставаме толкоз досадни и омразни на читателите и на публиката, особено аз - неясно защо, че те не само вдигат ръце от нас двете, но и решават единодушно да ни баннат за един месец време. По нататъшната 15 годишна история обаче ще ти покаже , ако разбира се умееш да вникваш и да четеш между редовете как аз постепенно се осъзнавам, спирам да реагирам на житейските ми неволи с депресии и мигрена и стават все по-редки и кратки кризите , докът се стигне до днешния момент в който ме виждате как се гледам отстрани и се шегувам сама със себе си, а жевелът продължава да се депресира, което ме дразни и ме провокира да я дразня. Както ти дразниш всички из все теми къдет си писала, така че не мой да не ти е познато чувството и желанието да подразниш някого къде с ирония и сарказъм, къде с лека подигравчица, винаги в отговор на негови непремерени и необмислени думи.
Мъ темата си има предистория. Четете, вниквайте и проумявайте, преди да клюкарствате и да се опитвате да доосложнявате и безтуй смразени и сгафени отношения.

---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.

Редактирано от vida1929 на 01.05.19 11:35.



Тема Re: Прочетох Виданови [re: vida1929]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.05.19 11:40



Какво друго доказва твоя линк

в светлината на съвременните ви заяжданици - че нищо не се е променило от десетилетие. нищо друго.





Тема Re: Прочетох Виданови [re: vida1929]  
Автор blood2 ()
Публикувано01.05.19 12:11



Ти пускаш и още по-тъпи обиди.



Тема Re: Прочетох Виданови [re: vida1929]  
Автор blood2 ()
Публикувано01.05.19 12:15



"И пред кого съм се изложила? то разбирам да съм се изложила пред отбрано, изискано, интлегентно общество, ми то от кол и въже събрано, влизащо тука да гледа сеир и клюки. "

Така е Вида. Тихо. Изложила си се и пред такива в предишни животи и сега.



Тема Re: Прочетох Виданови [re: blood2]  
Автор vida1929 ()
Публикувано01.05.19 13:08



Така е Вида. Тихо.

Ще те послушам и ще почна тихично, на пръсти, културничко да влизам и възпитанко да пиша във всяка тема, да видим тогаз Лисуната в какво ще ме обвини.
то ни тъй, ни иначе.
като пиша благо-била съм невзрачна буля с пеньоар на баклавички, скучна, мязала съм на веяна скумрия.
Кът покажа някъв интълект и начетеност, то тогаз пък виждала разминаване между вънкашност и ум; пиша с хумор-била съм зла и заядлива; пиша нормално-пак недоволни. Все кусури откриват, себе си не виждат.

---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.

Редактирано от vida1929 на 01.05.19 13:15.



Тема Re: Прочетох Виданови [re: lipari]  
Автор vida1929 ()
Публикувано01.05.19 13:38



Може и да не се е променило, за мен е важно, че се опитвам да променя отреагирането си към света и да не ми пука когато дебели свини с неприятни дзурли и малки миши очички се навират в постовете и в живота ми и се опитават уж добронамерено да ме съветват, високомерни чичковци с кореми или левенти с плочки на корема , да ми казват как да пиша разказите си и прочие. И едните и другите, и с кореми и без кореми, и тънки и дебели, сред всичките има глупаци, коит се правят на умници и успешно заблуждават публиката колко са инталигантни.
Мисля че се научих да не ми пука от такива и мога да различавам кой наистина е добронамерен, кой ми казва нещо полезно и от кого мога да науча нещо за себе си. А в повечето случаи, когато някой ми говори за мен, аз всъщност научавам много неща за самия него.

---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.


Тема Re: Прочетох Виданови [re: vida1929]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано01.05.19 14:00



Ох, не знам, ама се заплеснах покрай твоя линк в разни стари теми от онова време и се хиля с глас.

виж тези двете:





Просто няма такива актриси като тебе и жевелката!
Вий сте ги правили на маймуни тогавашните обитатели, ве.
То пози, то чупки, то драми, то претенции, обвинения и заплахи...едната затихне, другата подема, после в хор. Онези хора требе да са имали железни нерви.



Тема Re: Прочетох Виданови [re: lipari]  
Автор vida1929 ()
Публикувано01.05.19 14:33



И аз се хиля. Чак мъжът ми помислил, че плача.
Само толкоз ли изрови с любопитната си муцуна?
Аз намерих къде-къде по-интересни теми. Теми с изцепки и от другата страна, от онез дет ни набедиха, че ние с жевелката сме им разваляли атмосферата, а те ни лук яле не лук мирисали и модераторката Яна идва да внесе ред и правосъдие, но не може и тя да разбере какво става и не внася нищо. Ако се прочетат с днешна дата, сигурно ще бъдат потресени от собствената си глупотевина. Щот ние с нея си пишем за собствените си страдания и на никой нищо лошо не правим, докът не се намесиха една, две или няколко особи, да ни покажат колко много се дразнят от нас. И цяла група разбеснени тигри с пяна на устата да са били, това че те са няколко, а ние само двечките, не означава непременно, че те са прави а ние криви.
Ма може и ний нещо да сме ги ръчкали и бърникали неосветлените им места в психиката и без да си дават сметка са се дразнили на самите себе си.


Що се дразнят, а, А? Имаш ли отговор?


---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.

Редактирано от vida1929 на 01.05.19 14:47.



Тема Re: Прочетох Виданови [re: lipari]  
Автор vida1929 ()
Публикувано01.05.19 14:52



Просто няма такива актриси като тебе и жевелката!
Вий сте ги правили на маймуни тогавашните обитатели, ве.
То пози, то чупки, то драми, то претенции, обвинения и заплахи...едната затихне, другата подема, после в хор. Онези хора требе да са имали железни нерви.


Не е така. Това е твойто липарско мнение, виждащо само клюкарската и повърхността на нещата.
Само за себе си мога да кажа. Мен се опитаха да ме съветват, да ме психоанализират, терапевтират, аз донякой момент се водех , после дадох знаци че отказвам да съдействам в тоз акт, който може и да е бил добронамерен, но на оня етап не ми беше необходим, и от там тръгна цялата работа.
За жевел не знам.
Но не е така както се опитваш да преиначиш и се осланяш на моята склонност да си признавам грешките, но съжалявам, в случая не мога да поема чужда вина върху себе си. За което съм виновна, виновна съм, но за коет не съм , не съм.
Колкото повече ровиш, все по малко разбираш, тъй че



---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.

Редактирано от vida1929 на 01.05.19 15:19.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.