Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:58 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Само за днес! Важи само днеснови  
Автор Silence is the answer (Serenity prayer)
Публикувано27.04.19 17:12



Защо изобщо си хабите силите да контролирате по система и методи, да искате власт над нещата и да си налагате стрес. Както и да носите голям багаж в живота си? АА програмата учи на смирение и освобождаване.
Аз в последните седмици не съм добре. Жена ми често плаче и изпада в неконтролируеми депресивни дупки. И аз нямам ГОТОВИ ОТГОВОРИ.
Днес малко вече ми дойде в повече, и и казах-Забранявам ти да мислиш за УТРЕ, БЪДЕЩЕТО.. или как сме щели задължително да изпаднем, пропаднем или умрем от глад.
Аз нямам нужда от този всекидневен товар.
Има много хора без крака, без ръце, без подслон, без работа или без семейства.. Какво да кажат те?
Как ще дойде благодатта при нас, когато затваряме пътя към бог с постоянни вопли че все нещо не е наред? Материалното днес го имаш, утре не. И милионер да си с тумор или рак, все тая. Дните ще са ти преброени.
Може и адски зле да е положението, но нищо не е завинаги.
Бъдещето не принадлежи на никой!



Поздрав с Carcass-Tommorow belongs to nobody

It, s work.. If you work it!

Редактирано от Silence is the answer на 27.04.19 17:12.



Тема Re: Само за днес! Важи само днеснови [re: Silence is the answe]  
Автор Silence is the answer (Serenity prayer)
Публикувано27.04.19 17:14



Живей без нужда от контрол, нека нещата следват естественния си ход.
Повярвай ми, адски товар ми падна от гърба когато осъзнах че реално от мен нищо не зависи, ако не ми е речено или писано. То така или иначе БОГ РАЗПОЛАГА, НИЕ САМО ПРЕДПОЛАГАМЕ! ЗАТОВА-НЕКА БЪДЕ НЕГОВАТА ВОЛЯ!
Вече не се боря неистово с вятърни мелници.
На някой хора им е чудно.. Как така си тръгвам от хора,ситуации, как не държа задължително да се случват неща които ги буташ и тикаш, а те не вървят.
Даже напоследък бях обвинен че твърде лесно съм се бил отказвал, и съм бил бил поставял условия. Не е до условия, а до сигурност и прогнозираност. Понеже в Норвегия бързо те отсвирват бюрото по труда ако не играеш по правилата.
Като им понаправиш логичен разбор на тези с ибвиненията.. И идват на моята. Ама за мен не е задължително да са съгласни с мен. Не искам аз да съм правият. Искам да съм щастлив и свободен. Аз не живея вече за хорско одобрение и харесване.
Не стоя и живея в ситуации в които няма смисъл също.
Гледам, наблюдавам, пробвам.. Ако върви.. Бива, като не.. И ако изобщо не върви.. Накрая си тръгвам.
От здравето и душевния ми мир, по-важно няма

Интуитивно усещам и зная кое работи вече и кое не. То ми се разкрива и показва.
Моля се на Бог бързо да ми се разкрие и покаже.

It, s work.. If you work it!


Тема Re: Само за днес! Важи само днеснови [re: Silence is the answe]  
Автор Silence is the answer (Serenity prayer)
Публикувано27.04.19 17:17



ЧУТО НА СБИРКИ „Много хора се молят, сякаш да превъзмогнат волята на един неотзивчив Бог, вместо да приемат желанието на един любящ Бог.” „Мъдро е да се молиш за бъдещето, но не и да се безпокоиш за него, защото не можем да го изживеем преди то да се е превърнало в настояще. Дълбочината на тревогите ни е мерило за разстоянието, на което се намираме от Бог.” „Ако имаме възможност да помогнем на практика на изпаднал в беда наш любим човек или хора, за които сме загрижени - нека го направим. Ако нямаме такава възможност, нека се помолим за тях и нека вярваме, че правейки това ние помагаме за връзката между съзнанието им и Божието влияние. Но нека не очакваме светкавични резултати. Важно е да не спираме да се молим, прекъсвани от тревоги. (Има огромна разлика между това да си загрижен и това да се тревожиш.) Продължителната, безусловна вяра е най-добрата помощ.”

Сидни, Австралия

It, s work.. If you work it!


Тема Re: Само за днес! Важи само днеснови [re: Silence is the answe]  
Автор Israel Thornstein (либиец)
Публикувано27.04.19 21:15




Гледам, наблюдавам, пробвам.. Ако върви.. Бива, като не.. И ако изобщо не върви.. Накрая си тръгвам.

Ами това е добра стратегия. Ти самия имаше съмнения с този голям камион - самия ти смяташе че нямаш достатъчно опит да го караш. Така че случилото се не би трябвало да е изненада за теб. Продължавай да търсиш нещо което ще е по-подходящо за теб.

בַּעַל זְבוּב


Тема Re: Само за днес! Важи само днес [re: Israel Thornstein]  
Автор Silence is the answer (Serenity prayer)
Публикувано28.04.19 09:08



Търся ,да.Нищо на хоризонта още.
Но съм длъжен да работя засега.
Друго нямам в момента,а и жена ми е в много лабилно състояние в момента.
За лош късмет все работя работи и във фирми от немай къде.


С габаритите се свиква някакси,но все някакви грешки има в софтуера и касата,все разни неуредици.
Днес е мрачно и облачно,почти нищо сигурно няма да продам.

И после като си с лоши резултати набързо ще те отсеят.
Не знам,вътрешното ми чуство е че си губя времето с тази работа.

Каквото дойде,Бог да е с мен!

It, s work.. If you work it!

Редактирано от Silence is the answer на 28.04.19 09:09.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.