Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:44 24.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re: Още един зленови [re: holi_day]  
Автор vida1929 ()
Публикувано25.04.19 12:26



Може да сте души-близнаци и затова сънувате едно и също.

---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.


Тема Re: Още един зленови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано26.04.19 11:24



Въпросът ми е Как да се отърва от този тормоз. Дори да изтрия каквото съм записал то вече ми е в главата.

Ми може да избягаш, да се скриеш, да го изтриеш.
И да бягаш надалеч от всеки дето има мерак да ти го припомня.
Искам да кажа, че в един случаен ден идва забравата. Тя е чистилището на Рая. :)

Колкото го вентилираш мисловно и вербално, толкова повече слагащ съчни на огъня под котлето на Ада.. :)



Тема Re: Още един зленови [re: holi_day]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано07.05.19 12:44



от години също сънувам периодично едно и също преследване от хитлеристи в коридор със заключени врати

И на мен ми е било повтарящ се кошмар в продължение на години преследване от хитлеристи или фашистки танк, който идва срещу мен и няма къде да бягам.

Другият е че отивам на училище и нищо не знам по никакъв предмет, или съм без ученическата си чанта.

Или съм майка и забравям количката с бебето си в автобуса.

Тези с училището и бебето са ми ясни откъде идват - от прекомерното ми чувство за отговорност и максимализма ми, които ще ме загробят



А наяве ще трябва да ходя като блондинката с ютията, дето я разнасяла със себе си, за да не се пита дали я е изключила или не. То и за туй си има диагноза

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Още един зленови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Rosemary ()
Публикувано07.05.19 13:01



А аз помня много ярко два-три съня от детството си, от ранното си детство - сигурно 5-6-7 години. Гадни кошмари. След това и досега сънувам много, не кошмари, а разни като кратки филми, но помня няколко часа и забравям.

Как изглежда животът е станало по-важно от самия живот. - DS


Тема Re:нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано07.05.19 16:13



Да не би и двете с Холи да сте били преследвани от хитлеристи в предишен живот? Много хора умират през Втората световна война.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор expat ()
Публикувано07.05.19 16:58



В православното християнство няма прераждане и предишни животи. То не ги приема и признава.



Тема Re:нови [re: expat]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано07.05.19 20:35



Е и?




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор expat ()
Публикувано07.05.19 20:47



Не върви човек, който определя себе си за вярващ християнин да вярва в прераждания. Те са типични за други религии.



Тема Re:нови [re: expat]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано07.05.19 21:01



Е и? Ти не знаеш нищо за мен. Освен, че си забелязал, че съм говорила за Бог и то в традиционното за страната ни вероизповедание.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор expat ()
Публикувано07.05.19 21:09



Oт този пост разбрах, че не изповядваш християнство, в т.ч. православно (традиционното за страната ни вероизповедание).




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.