Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:04 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Чувствам се зле [re: holi_day]  
Автор vida1929 ()
Публикувано23.04.19 07:15



Нищо не ми се яде. Мъжът ми е болен и съм неотлъчно до него.

---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.


Тема Re: Чувствам се зле [re: blue jewel]  
Автор vida1929 ()
Публикувано23.04.19 07:22



Излишна, грозна, некадърна, неприятна, ненужна на никого


Който те кара да се чувстваш така-замисли се приятел ли ти е, можеш ли да разчиташ на него. Хората, коит те карат да се чувстваш така, помисли си-не трябва ли да смениш обкръжението си.
Вчера един човек каза на мен и мъжа ми, че мъжът ми е глупак,
а аз съм грозна.

Може и така да е, тъкмо да сме си лика прилика двамцата и да не си връзваме кусури.
Това, в момент, когато мъжът ми е болен, пък и аз не съм добре, замълчахме си и двамата, кво да се разправяме с простак. Но този човек мислено го изключих от списък приятели.

---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.

Тема Re: Чувствам се зле [re: vida1929]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано23.04.19 10:24



Излишна, грозна, некадърна, неприятна, ненужна на никого

тя неистово иска да е такава, за да живее от просия.

а в действителност:
- родителите и са направили най-доброто за нея - подкрепили и финансирали, за да получи добро образование.
- работи в ИТ сектора, който у нас е добре платен
- някакъв мъж бил толкова лоялен към нея, че още има вяра в семейството и не си е бил камшика да се лигави другаде, заразвайки нея и децата им, без да се обърне да ги наплюе дори.
- има едно ли, две ли деца, които от раждането си са безусловно привързани към нея - щото малките обичат майките си, ку ще да са абсолютни кучки.

тя обаче иска други мъже да я свалят, за да я ебат и откакто и чета врясъците в клуба, сичките и депресии идат от това, че другите жени са по-харесвани от нея за свалки и ебане.

не се е пръкнала обичлива, пръкнала се е завистлива и в червата.
и се дере от бяс. докато отхвърля най-чистата и скъпоценна обич - тази на горките си деца.



Тема Re: Чувствам се зле [re: lipari]  
Автор vida1929 ()
Публикувано23.04.19 10:53



Това е абсолютно вярно и аз отдавна се чудя как най-щадящо да й го река. Ама не й го казвам, защото
първо, няма да разбере. Тя страда от много тежки заблуди и илюзии относно живота си. Намекнах й няколко пъти още преди години да се откаже от мераци за секс с чужди мъже, защото явно не е харесвана и тези напъни са изгубена кауза.
второ, стотици пъти съм й писала, че нейната сила е в професионално направление и не че ще се издигне, защото няма лични качества да общува и да се издига по йерархията, но поне има добре платена работа, от която да си издържа децата и те да са добре, а това би трябвало да е най-важното за една майка , и на себе си да доставя дребни удоволствия каквито са й по вкуса, като например както ходИ до Виена , на море и т.н. Ей ме на аз десет години не мога да отида на почивка, а тя ходи всяко лято.
Тя просто не вижда хубавото в живота си, а вижда само лошото.
трето,
за ебането, нищо не знайш ти,


и нея искат да я ебът, ама си е спряла бележките. Ей на, виж:



---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни. Юнг

Редактирано от vida1929 на 23.04.19 10:59.



Тема Re: Чувствам се зле [re: holi_day]  
Автор Rosemary ()
Публикувано23.04.19 10:55



Холи, надявам се да успея да успокоя малко емоциите и да ги канализирам, да ги държа вътре в тенджeрdта кротичко да си бълбукат, а не да кипят. Човек рано или късно си научава уроците, дори и да е чел не учебника, който му е бил на сърце. Но нищо не се знае окончателно

.

Как изглежда животът е станало по-важно от самия живот. - DS

Тема Re: Чувствам се зле [re: vida1929]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано23.04.19 11:17



Намекнах й няколко пъти още преди години да се откаже от мераци за секс с чужди мъже, защото явно не е харесвана и тези напъни са изгубена кауза.

глупости!!!!

малко сексуално образование, един вибратор, техники за мастурбиране и някой леФ, заделен за професионални жиголо ще направят чудеса за самочувствието и излъчването и. селско-пуританското възпитание и предразсъдъци са запратили не една жена в тресавищата на перманентните депресии.



Тема Re: Чувствам се зле [re: lipari]  
Автор vida1929 ()
Публикувано23.04.19 14:17



Глюпости! Ще си дава парите за жиголо! Да прибере от пътя някой левент сирак или социално слаб. Ей от прозореца го гледам един, по цял ден проси и се мотае, веднага ще й го пратя. Вчера му дадох един дънки и знайш с каква благодарност ме гледаше в очите.
А тук в клуба имаше един, който искаше да й изпере дивана безплатно, ама тя като не разбира от намеци,можеше и хола да й боядиса и
други работи да й направи



---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.

Редактирано от vida1929 на 23.04.19 14:28.



Тема Re: Чувствам се зле [re: blue jewel]  
Автор Leii (Ex Dymo)
Публикувано23.04.19 14:39



Звучи страшно...и от какво е провокирано всичко това..непонасяне?



Тема Re: Чувствам се зле [re: vida1929]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано23.04.19 18:22



ей, все трябва да ви учи човек.



жиголото е професионалист в секса.
на жената и трябва един хубав секс, не слугинаж, нито аматьорско щипотене.



Тема Re: Чувствам се зле [re: lipari]  
Автор vida1929 ()
Публикувано23.04.19 18:37



Доколкото съм я чела, не съм прочела да е имала мерак за жигола. Как впрочем се пише жиголо в множествено число

,
А какво пречи, пак да попитам, майстор-бояджия да я натисне в ъгъла. Аз понеже съм на тема майстори

---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.