Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Чувствам се зле [re: blue jewel]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано21.04.19 19:47



Алиса не е пепелянка и ти не си боклук; иначе всички ще изгнием един ден, но искаме да го отложим максимално в бъдещето, нали? Според мен заслужаваш повече, отколкото си мислиш, че заслужаваш.

Ех, ако можеше и мен да ме излъже онази, за която бих бил единственият, който й е обърнал внимание. Ама на – все обръщам внимание на жени, които се къпят във вниманието на мъжете. Сега ми го грабна една друга бивша съученичка, ама понеже знам как би реагирала, изобщо не смея да я обезпокоявам; а е толкова красива и умна...





Тема Re: Чувствам се зле [re: vida1929]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано21.04.19 19:55



Вида, може би за споделянето във форуми си права, но пък , ако блу няма с кого от обкръжението си да сподели болката си, за колеги пък най- малко.Може би е сметнала, че тук е мястото, където може да сподели , защото точно тук се чувства най- добре.



Тема Re: Чувствам се зле [re: dama spatia]  
Автор vida1929 ()
Публикувано21.04.19 20:44



Не знам, за себе си реших повече с никого и никъде да не споделям. И така съм си добре. Не изпитвам нужда да говоря за себе си, както преди го правех.
Имам една първа приятелка, тя ми споделя и аз много внимавам какво казвам, но аз нищо не споделям за себе си.

-------------------------------------------
Душата и тялото не са две неща. Те са едно.“ Юнг


Тема Re: Чувствам се зле [re: blue jewel]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано21.04.19 22:16



Кой ти каза, че не си обичам децата?

ти.

Заради такива гадини като тебе съм пълен провал сега.

Що, ти църкаш, че другите жени ги носели на ръце, пък тебе -никой не те обичал.
Децата си за хора не ги броиш значи. И не си пълен провал заради мен, не аз съм се бесила на врата на първия мъж, колкото да не остана сама. Човек, който едва изтрайва почивните дни, за да се махне от къщи и децата си, не умее да обича. Научи го от тях.



Тема Re: Чувствам се зле [re: blue jewel]  
Автор Rosemary ()
Публикувано22.04.19 11:48



Джевел, какво да кажа, чета, мисля, повечето клубари са ти го казали. Ако ще ти помогне, че аз чета всичко, и все едно виждам себе си, все едно аз го пиша, и чета и преживявам моя проблем и за 34567 път си казвам - хайде, ето от следващата секунда яхвам положителната вълна, понясам се и никога, никога, вече няма да ъсм депресирана. До 34568-ия път. Някак си това, което пишеш ти, някак си помага на мен, и искам да напиша, че ти благодаря за споделеното.

Как изглежда животът е станало по-важно от самия живот. - DS


Тема Re: Чувствам се зле [re: blue jewel]  
Автор vida1929 ()
Публикувано22.04.19 16:09



Мразя ви всичките, които само се чудите върху кого да си излеете помията. Змии.

Това, че се чувстваш зле, не е нито оправдание, нито извинение, за да ни обиждаш.

-------
За мъжа няма нищо по-обидно от това да го нарекат глупак, а за жената – че е грозна.


Тема Re: Чувствам се зле [re: vida1929]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано22.04.19 16:23



Запомни и ти думите си.



Тема Re: Чувствам се зле [re: holi_day]  
Автор vida1929 ()
Публикувано22.04.19 16:42



НапомнИ ми



-------
За мъжа няма нищо по-обидно от това да го нарекат глупак, а за жената – че е грозна.

Тема Re: Чувствам се зле [re: Rosemary]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано23.04.19 00:21



някакво спокойствие излъчваш напоследък, Розмари.
и поглеждаш на нещата отстрани - това си мисля, че е добре





Тема Re: Чувствам се зле [re: vida1929]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано23.04.19 00:23



помисли си дали не ти се яде сладолед в парка






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.