Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:17 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Чувствам се зле [re: blue jewel]  
Автор Silence is the answer (Serenity prayer)
Публикувано21.04.19 00:48



Ами започни отнякъде да променяш нещата. Но като за начало нямай големи очаквания. И ще видиш че когато няма очаквания, няма и разочарования.

It, s work.. If you work it!


Тема Re: Чувствам се зле [re: blue jewel]  
Автор Silence is the answer (Serenity prayer)
Публикувано21.04.19 00:50



Не вярвам да си грозна. Спрямо това което казваш и пишеш съм си създал представа за красива жена.


Поне така усещам душевноста ти.
Имай по-висока самооценка за себе си.

It, s work.. If you work it!


Тема Re: Не се затваряйте в къщи.. [re: blue jewel]  
Автор Silence is the answer (Serenity prayer)
Публикувано21.04.19 01:09



Така е, права си. Отнема много време. Аз осъзнахв един момент че живота ми отива изцяло в тоалетната. Норвегия е много красива държава, но аз не виждах красотата вече. Виждах само сивота и проблеми.
Първия път когато прекрачих прага на АА,три пъти се върнах наобратно. Докато взема решение. Там открих светлината. Открий и ти своята светлина. Позволи на някого да те обича.
Давай обич и ти.

It, s work.. If you work it!


Тема Re: Не се затваряйте в къщи.. [re: blue jewel]  
Автор Israel Thornstein (либиец)
Публикувано21.04.19 01:13



> Обаче бях толкова зле, че и там не ми мина.
Добре де SSRI не ти ли помагат?

בַּעַל זְבוּב


Тема Re: Чувствам се зле [re: blue jewel]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано21.04.19 01:42



Няма да те успокои но не само на жени се случва. Има мъже както в случая с Нюк, готови да посветят живота си на жена, обаче тази жена има влечение към друг. Много разминавания стават в този живот.

Знам че звучи наивно, но говорих с човека до теб. Ако ти си нещастна с него, няма никакви норми които да те задържат да останеш в това състояние.



Тема Re: Чувствам се зле [re: holi_day]  
Автор blue jewel ()
Публикувано21.04.19 11:27



Защото като кажеш нещо трябва да го направиш. Иначе е идиотско. Амелия обеща и се махна - затова всички я уважават. Искам да бях като нея. Да не говорим, че аз съм обвинявана за напускането й, но това е съвсем друга тема.



Тема Re: Чувствам се зле [re: blood2]  
Автор blue jewel ()
Публикувано21.04.19 11:40



Тука си прав. И събират лайкове във Фейсбук да си чешат егото. Дори и това не мога. Толкова грозна се чувствам, че си махнах снимките, то и без това никой не ги "лайква". Пък познатите ми като наслагат един куп селфита - нагримосани, начервосани, и като се почне едно подмазване - ауу, че си хубава... Защо някои трябва да сме грозни? Защо не може всички да сме като тях?
А други се фукат с екзотични почивки, трети с някакви умения, въобще всеки има по нещо за хвалене, само аз съм някво абсолютно нищо. Нито с вид, нито с качества, нито с екзотични места мога да се похваля. Пълна нула съм.



Тема Re: Чувствам се зле [re: blue jewel]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано21.04.19 11:48



Примерно като виждам как еди коя си я носят на ръце, обичат и обожават, а към мен всички са безразлични, няма някой, който силно да държи на мен, да му пука... и започвам да се мразя. Спомням си и всички моменти, когато връстниците публично ме унижаваха, присмиваха и тъпчеха, и всички мъже, които харесвах, а те ме зарязаха и ми казваха как обичат други... и не мога да издържа на тези мисли.
Или като видя профила в Линкедин на съседката, която е проджект мениджър, а аз за толкова години не съм мръднала в професионално развитие... чувствам се некадърна и като домакиня, и като майка, и непривлекателна жена... въобще всичко каквото можеш да си помислиш... и не помня веднъж някой да ме е оценил за нещо, похвалил или харесвал...


А мъжа, когото си измамила, че имаш чувства, за да се ожени за тебе, какъв ли боклук се чувства необичан? А горките ти деца, които по подразбиране обичат родителите си, а са получили майка, която е напълно безразлична към тях?



Тема Re: Чувствам се зле [re: Nuke Dukem]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано21.04.19 12:53



Нюк, ако човек сам не иска да си помогне, то и другите няма как да му помогнат.



Тема Re: Чувствам се зле [re: Silence is the answe]  
Автор blue jewel ()
Публикувано21.04.19 13:25



Е, то сега всеки ще каже така, но реално е друго. Един от примерите е този с фейсбука. Как пък точно моите снимки никой не ги "лайква" и не казва нищо. Пък като гледам при другите какво е... една позната си наслагала селфита, отдолу маса възхищения, и мъжът й не пропуснал да я нарече "моето съкровище". Под моите снимки - я има един заблуден лайк, я не. Ще ми се да бях като нея, но няма как. Просто едни са родени да бъдат обожавани, а други - пренебрегвани и тъпкани при възможност.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.