Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:44 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Чувствам се зле [re: holi_day]  
Автор blue jewel ()
Публикувано20.04.19 15:11



Абе вътре, ама не съвсем. Ако дълги години си пренебрегван и всички са студени към теб, накрая се поболяваш. Вътрешните опори трябва да са егати силните, за да издържат на това.
Нали затова казват, че и децата, ако не са достатъчно обичани като малки, после не могат да обичат нито себе си, нито друг. Това какво получаваш отвън има голямо значение и не само за децата.



Тема Re: Чувствам се зле [re: blue jewel]  
Автор blood2 ()
Публикувано20.04.19 16:00



" Защото от малка си мечтая и аз за такава любов, а никога не ми се случи. И започнах да мразя жени, които са толкова силно обожавани, защото при мен е другата крайност - за мъжете винаги съм била един боклук."

И аз щях да съм депресиран, ако не са моите приятели.



Тема Re: Чувствам се зле [re: blood2]  
Автор blue jewel ()
Публикувано20.04.19 16:35



Освен и аз да си измисля въображаеми приятели, и без това си говоря сама, поне да си мисля, че е с някого.

Струва ми се, че започвам да откачам и работата не е добре. Всяка събота и неделя ме прихваща нещо.



Тема Re: Чувствам се зле [re: blue jewel]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано20.04.19 17:50



Съжалявам, че ти е било станало гадно, когато съм описвал чувствата си към онази красавица, и се надявам съвсем скоро красивата ти усмивка да изгрее отново на твоето прекрасно лице. Имам да ти напиша следното, Блу...

На теб се е случила любовта, която създава семейство.

Моята беше мимолетна и ревностна; онази, която не предвещава нищо хубаво и няма бъдеще – тя няма стойност за никого. Да, бях влюбен и обичах с цялото си сърце и душа, но дори и това не е достатъчно условие, а само необходимо. Бях готов да се моля и да падна на колене, обаче нямах качествата, които тя търсеше за да улегне с мен. Аз не заслужавам жени като нея; вече не знам дали изобщо заслужавам някоя, коя да е, жена.

И още едно нещо – за мен ти никога няма да си бъдеш б*клук; даже не мога да го напиша, толкова грубо изглежда. В моите очи си единствено една изключително интелигентна, красива и успяла жена. Опасявам се, че аз никога няма да имам това, от което ти си толкова недоволна.

Така че бъди щастлива с тази обич, която имаш, градивната, съзидателната, и не мечтай за онази, която съм бил изпитвал... Тя отдавна си е отишла.



Редактирано от Nuke Dukem на 20.04.19 17:59.



Тема Re: Чувствам се зле [re: blue jewel]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано20.04.19 21:03



Не мисля да се задържа дълго ту...
А защо ти е да планираш престоя си тук?!
Щом е нещо маловажно, позволи си този лукс да не му мислиш много. Като ти е приятно и имаш нужда - да влезеш, като не желаеш - не.
Всеки си е тръгвал от някъде и от някого.


А и понякога заради нещо и някого.
Не го мисли толкова.



Тема Re: Чувствам се зле [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано20.04.19 21:16



Отнякъде...







Тема Re: Чувствам се зле [re: blue jewel]  
Автор blood2 ()
Публикувано20.04.19 22:08



И така става. Да имаш според другите въображаеми приятели. Защо си мислиш, че един милиард са постоянно във фейсбук и половин милиард играят компютърни игри.



Тема Re: Чувствам се зле [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано20.04.19 22:24



Да. Слято се пише.
Щом ползвам главни букви, вероятно мога да "хвърля вината" на телефона...


Но в случая, се върнах и разделих умишлено.
Акцентирах на: от..., от..., от..., от...
В противовес по-долу на: заради, заради, заради...
Правописът е нещо, на което трябва да се държи, но не и когато се утрепва смисъла/мисълта.
Не се вторачвай в грешките ми /многобройни са/, все се надявам, че има други по-интересни неща в редовете, които оставям...



Тема Re: Чувствам се зле [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано20.04.19 22:47



Просто казвам.







Тема Re: Чувствам се зле [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано20.04.19 22:55



Няма да се "хващам" за думата просто.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.