Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:16 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Тема Re: Чувствам се зле [re: aiumi]  
Автор vida1929 ()
Публикувано26.04.19 04:54



Пък ти, стой настрана от този пропаднал сайт. Ха-ха...да не вземеш да се лъзнеш у пропастта.
Пропаднал ли казах? Пардон-изпаднал, което е същото. Убеждавам се постоянно, че от него нищо добро не може да излезе.
Макар и казан със сарказъм, дала си ми добър съвет.

---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.


Тема Re: Чувствам се зле [re: holi_day]  
Автор vida1929 ()
Публикувано26.04.19 07:16



Бях забравила, че съм те виждала.
Не помня нито името ти, нито какво сме говорили. Явно не е било важно за мен.
Помня само, че ми стана достатъчно неприятна, за да те помоля да не ми натрапваш повече мненията си, нито присъствието си, но ти не се съобрази.
Мразя дебели хора от времето, когато бях на 4 години и в детската градина една задъхана дебела потна леличка ми дръпваше чинията със закуска, още преди да съм се нахранила. Разправяй ми после, че детските преживявания нямат значение., "дебела лелко с очила", както сама се определи.
Приключила съм с теб, не се опитвай да изсмукваш от дебелите си пръсти измислици по мой адрес.

---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.

Редактирано от vida1929 на 26.04.19 07:58.



Тема Re: Чувствам се зле [re: vida1929]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано26.04.19 09:45



Да не спя аз цели нощи, за да пиша успокоителни писма, в които да я убеждавам как живота й има смисъл, да й показвам какво има и да го цени, защото тя не го вижда. Да я защитавам тука при всеки неин гаф, въпреки че виждам, че не е права. Какво ли не правех от съжаление към това сбъркано същество, то нали болно, нефелно, има нужда от помощ и състрадание.

Ми ква ти е работата! Кой от фамилията ти, хората около тебе и ако изобщо имаш някакви приятелки имат нужжда от твоето безсъние и всеотдайност? Не спиш по цели нощи от собствено желание заради некъв виртуален индивид, щото нито имаш по-важни занимания, нито някой от реалното ти обкръжение се нуждае от твоето внимание.

Въй, приревала, та се прескундила - щото открила и други използвачи във виртуала.



я кажи що Холи, дето се лепна за тебе да те харесва, сега те гони по петите да те разобличава?

ти ми стоиш като някаква институция в този клуб, дето се има за ядрото на вселената - и допреди вниманието към тебе на потребители, които са ми привлекли интереса, беше некъв дебел мехур с течност, към който и топлийка нямах интерес да насоча. Стана ми интересна не заради себе си, а заради други потребители, които проявиха интерес към тебе. Допреди ми беше неква буля, дето отбива грижа в чат-пат дращолевене и се изживява като местния гуру.

и като най-накрая събра прожекторите връз себе си - какво да видя?
А? ААА?




Тема Re: Чувствам се зле [re: lipari]  
Автор vida1929 ()
Публикувано26.04.19 10:15





Ко ма питаш ся? Кво значение има дебелият кит холидейски защо ме разобличавал? Ми много ясно, щот се припозна в едни мои щуротии, дет бях писала за социалните, че са хитлеристи ли, фашисти ли, помня ли вече кво бях писала. И тя свирепо се засегна, питай я защо, тва са нейни инсинуации.
Бе дали съм буля с ролки на глъвътъ, дали въобще съм мъж или жена, ти откъде можеш да си сигурна. Тук просто пишем мнения, споделяме впечатления. Туй ще видиш- всеки с мантрата си, всеки със стила си на писане- форма,която може да няма нищо общо със съдържанието и оригинала.
Кът не съм ти интересна, кво сега? Да си легна с обувките от мъка ли?
Ти на мен ми беше интересна единствено със злъчния си език. Мислех, че зад него се крие някаква мъдрост ли, житейски опит ли, не знам и аз не бях сигурна. И нещо там за религия и Бог ми беше интересно, ако беше продължила темата, единствено нея щях да ти чета, нищо друго, за да си попълня празните полета от информация, въпреки че съм атеист. Всичко друго ти е заяжданици с хората,
от коет се уча на изкуството да правя мизерии на хората,коит заслужават да им се отвръща

Имам приятелки, но съм си самодостатъчна, нямам нужда да завися от тяхното мнение и настроения. Всичко тук го пиша съвсем спокойно ,безпристрастно и ми е безразлично и не знам къде видяхте , че съм избухнала и че съм ядосана. Ама кво ме интересува, пишете си, нека някои ме мислят за злобна и избухлива, все ми е тая.

---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни

Редактирано от vida1929 на 26.04.19 10:23.



Тема Re: Чувствам се зле [re: vida1929]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано26.04.19 10:22



Мразя дебели хора от времето, когато бях на 4 години и в детската градина една задъхана дебела потна леличка ми дръпваше чинията със закуска, още преди да съм се нахранила. Разправяй ми после, че детските преживявания нямат значение., "дебела лелко с очила", както сама се определи.

Ти може и да мразиш едри пухкави дами, ама мъжете ги обичат. Даже много.





Тема Re: Чувствам се зле [re: vida1929]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано26.04.19 10:24



Кво значение има дебелият кит холидейски

надолу хич не четох - ясна си ми.



Тема Re: Чувствам се зле [re: lipari]  
Автор vida1929 ()
Публикувано26.04.19 10:31



ясна си ми

Тва обида ли е или комплимент от твоята жлъчна уста?

---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.


Тема Re: Чувствам се зле [re: lipari]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано26.04.19 10:37



в такъв случай най-добре е всяка от претендентките да приложи снимка по бански, та да може непредубедено жури да отсъди коя е дебела и коя е тънка





Тема Re: Чувствам се зле [re: vida1929]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано26.04.19 11:16



не, бе, жено - НАИСТИНА СИ МИ ЯСНА, след като достатъчно намекна и натвърди кво било отвращението ти от дебелите жени. Което много ме изненадва, щото виртуалното ти излъчване е на трудноподвижен разпльокан хипопотам.

Глей кво разминаване между акъл и външен вид.





Тема Re: Чувствам се зле [re: blue jewel]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано26.04.19 11:25



Не се сравнявай. :)




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.