Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:47 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Тема Re: Чувствам се зле [re: aiumi]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано25.04.19 10:25



На мен не ми е известен начин, по който да накараш някой, който изобщо не те харесва, да те пожелае страстно и лудо. Ако ти знаеш такъв чалъм, сподели, не се стискай.

Чалъмът е известен, ама проблемът е че страстното и лудо пожелаване ще трае една нощ



а пък жените държите да е минимум сто години



Тема Re: Чувствам се зле [re: aiumi]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано25.04.19 10:27



На мен не ми е известен начин, по който да накараш някой, който изобщо не те харесва, да те пожелае страстно и лудо.

и на мен. ама женските инстинкти са за това - да различат навреме мъжки хормон, който загорял и може да наебе дори овца, ако му завърти опашка в точния момент, от мъжки хормон, който харесва до степен по колене да лази зад женското. женските с неразвити или подтиснати инстинкти губят.

едничкият изход е да минимизират загубите. ма не е за всяка, затова светът е фраш от побъркани бабички.



Тема Re: Чувствам се зле [re: DarkSide]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано25.04.19 10:29



а пък жените държите да е минимум сто години

абе държат тези, дето вземат женските фукни насериозно.

сУравата и кУравата истина е, че мъжете държите на "моето си" минимум за 100 години и няма отърване.





Тема Re: Чувствам се зле [re: lipari]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано25.04.19 11:11



реалността е, че ако жена иска секс, слага къса пола, отива в произволен бар и до 5 минути някой мъж ще я е заговори ... само че, доколкото разбирам, женският идеал за секс е доста по-различен от този сценарий и жените не си падат особено по мъже, които киснат по баровете в очакване на сама жена ...

женският идеал е хем да не й личи, че иска секс, хем да бъде обект на внимание на всички мъже, които да се избият за нея и най-накрая тя от немай къде да склони най-най-най-най супер перфектно идеалния мъж да я "спечели" и това да е за минимум цял живот или поне докато не се появи някой още по- най-супер идеален





Тема Re: Чувствам се зле [re: holi_day]  
Автор vida1929 ()
Публикувано25.04.19 12:55



Не я подкокоросвайте да върши глупости. Момичето е нервно болно.

---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.


Тема Re: Чувствам се зле [re: DarkSide]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано25.04.19 13:58



реалността е, че ако жена иска секс, слага къса пола, отива в произволен бар и до 5 минути някой мъж ще я е заговори ... само че, доколкото разбирам, женският идеал за секс е доста по-различен от този сценарий и жените не си падат особено по мъже, които киснат по баровете в очакване на сама жена ...

точно обратното - мъжете не си падат по жени, които одят по баровете за бърз неангажиращ секс, когато заизбират коя да им ражда деца и да им шета в къщата.
щото ако жената е жена ТИ, реалността ти ще се преобърне на секундата. нищо, че баровете са фраш И от женени мъже.



и туй със спечелването за цял живот е жив патриархален модел. както и многоженството, държанството и харемството. човешкият генофонд би бил много по-богат, разнообразен и здрав, ако жените природосъобразно се сношаваха с най-различни избраници и раждаха деца от всеки. обаче мъжкият мозък като маймунския - мъжкарят държи децата да са само негови, иначе ги убива. и жените са собственост, за да си гарантира само собствено поколение. по която причина те привикнали да пърхат с мигли девствено свенливо, защото това им повишава цената пред мъжкарите и шансовете да ги придобие поне по-богатият и по-мъжественият от цялата сюрия мераклии.



Тема Re: Чувствам се зле [re: DarkSide]  
Автор vida1929 ()
Публикувано25.04.19 14:31



Тва за Жевелчето ли бе?



Не й пълнете главата с глупости.
Да заебе единствения мъж, който през целият й живот е бил лоялен към нея, за да иде да се ебе с някви лешпери, да остави децата си жадни и гладни и с ненаписани домашни, и неизчистено в къщи, и несготвено, тва ако направи, за да оди да се ебе, трябва да е най-голямата глупачка.
Първо, че е дебела, грозна и тегава, и не я харесват мъжете.
Второ, няма шанс нормален мъж да я хареса за връзка,каквато тя мечтай.
Ако искаш ме банни за откровението, но това е РЕАЛНОСТТА на Жевелчето, не това, коет ти си писал. Сбъркал си клуба с ГЗС. Тук говорим за нервно болна жена, която няма обективен поглед върху собствения си жовот.

---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.

Редактирано от vida1929 на 25.04.19 14:37.



Тема Re: Чувствам се зле [re: lipari]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано25.04.19 14:32



Никъде не съм писал, че мъжете си избират майки на децата си по баровете. Естествено, че по баровете висят изпаднали типове, но това не означава, че сексът за една нощ няма да го бива.



Тема Re: Чувствам се зле [re: vida1929]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано25.04.19 14:47



Ти клюкариш конкретната клубарка, докато аз пиша по принцип за разликите в желанията и възможностите на мъжете и жените.



Тема Re: Чувствам се зле [re: DarkSide]  
Автор vida1929 ()
Публикувано25.04.19 15:01



Аз я свалям на земята, за да не си въобразява някакви глупости и да не храни илюзии, пък ти си пиши по принцип.

---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.