Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:45 03.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми * *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Чувствам се зле [re: vida1929]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано24.04.19 11:31



никоя няма да си каже, че има мерак към жигола.
още повече - коя вкисната дирска буля поне веднъж в животеца си е наела поне едно жиголо?

ти, например, имаш ли представа къде ти е клиторът и какво да правиш с него?





Тема Re: Чувствам се зле [re: lipari]  
Автор vida1929 ()
Публикувано24.04.19 17:29



Моят клитор и какво правя с него, нямат нищо общо с темата.
Аз пък се чудя. На Жевел като й се ебе, защо не ходи да се наебе. Защо трябва да бие барабан тука? Десет години разправя как ша оди да изневерява на мъжа си. Ето тия напълно съзнателни намерения ми се виждат неморални и абсрудни. Казах й да прочете Мадам Бовари, там е разказана една такава подобна на нейната драма, та
може като прочете, да й просветне,че е възможно животът й да стане още по-голям ад, ако не внимава в действията си, ама Жевелчето не ще да чете, бре. То, Жевелчето не желае да си изясни собствените си заблуди и да хвърли светлина на своите тъмни ъгълчета в душата.
Айде, аз спирам да пиша, да не се самоубий пак и да каже, че аз съм виновна.

---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.

Редактирано от vida1929 на 24.04.19 17:30.



Тема Re: Чувствам се зле [re: vida1929]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано24.04.19 19:04



не бъди злобна. жевел не е казала, че и се ебе.
туй е мойта диагноза.
тя се оплаква от пренебрегване и незабележимост.
и то, винаги в сравнение с жени, които според нея са център на внимание.
"защо те се уреждат, пък мен никой не ме забелязва".

с мъжа си ако нямат тръпка, то ясно, че сексът няма как да бъде удовлетворяващ.
и ако той е единственият, с когото е била, нормално да е изнервена.
чува, чете, вижда, че има и нещо повече от малко механични движения и от това повече жените цъфтят, блестят, стават по-привлекателни. та за жевел си е направо антидепресант да му поотпусне края с някой секси левент. пък мадам Бовари е от 19 век. сега хората не си провалят живота от малко шаване на юргана с чуждо.





Тема Re: Чувствам се зле [re: lipari]  
Автор vida1929 ()
Публикувано24.04.19 19:19



Някои неща няма да се променят и след сто века, като например мъжкото-на съпруга засегнато честолюбие. Имам предвид, че както тя е една неопитна шматка, изневери и мъжът й разбере, със сигурност си е провалила и брака и смейството и бъдещето на децата, ако не я гръмне с пищова преди това и то не от ревност, а от засегнато мъжко честолюбие. И като се разведе с нея, и я остави с две малки деца, тогаз Жевелчето ще я втаса.
това е просто един сценарий, който ми дойде наум, докът й четях откровения, писани преди известно време.

---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.

Редактирано от vida1929 на 24.04.19 19:20.



Тема Re: Чувствам се зле [re: vida1929]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано24.04.19 19:45



ти отде познаваш толкова добре мъжа на жевел и пищова му?



аз затова препоръчвам платени ласки с професионалист, щото това дори не е изневяра.
туй си е чиста проба здравна процедура - релаксиращ масаж с продължение.
пък никой не гърми жена си, задето ходи на СПА процедури и се прибира от тях като нова.



Тема Re: Чувствам се зле [re: lipari]  
Автор vida1929 ()
Публикувано24.04.19 19:50



Абе не го познавам, знам само, че носи зелени чорапи.

Ама познавам психиката на измамените съпрузи от наблюдения върху мои познати и литературата и само предполагам как той може да реагира ако тя му изневери и той научи. Това, пак казвам са само мои преположения и догадки. Нали знайш, че аз имам развинтено въображение. Предупреждавам я как може да си вгорчи живота заради едното ебане.
Пищова му не съм виждала, нито пък искам да виждам, тва е по нейни думи.

---
В кулминацията на болестта деструктивните сили се превръщат в оздравителни.

Тема Re: Чувствам се зле [re: vida1929]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано25.04.19 09:18



Изкривявате просташки.
Нима е за присмех това, че някой иска искрено да бъде пожелан?!
Желанието на партньора е най-добрият афродизиак.



Тема Re: Чувствам се зле [re: holi_day]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано25.04.19 09:29



ти като фаната от гората.
ЖЕНИТЕ избират партньора.



Тема Re: Чувствам се зле [re: holi_day]  
Автор aiumi ()
Публикувано25.04.19 09:47



Тук съм на твоето мнение :)



Тема Re: Чувствам се зле [re: lipari]  
Автор aiumi ()
Публикувано25.04.19 09:54



Да, жената избира, но измежду тези, които са я харесали. Много често, между 0 и 1. От които никого не харесва баш. На мен не ми е известен начин, по който да накараш някой, който изобщо не те харесва, да те пожелае страстно и лудо. Ако ти знаеш такъв чалъм, сподели, не се стискай.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички теми**Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.