Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:46 11.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Даньо алкохолното петно на ЦСКАнови  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT )
Публикувано06.04.19 17:11



През 1994та на едно място до оградата на резиденцията в София, квартал Бояна се събирахме метъли и от там се запознах с моя съсед и алкохолик Даньо 69ти набор на който му се носеше славата на алкохолното петно на ЦСКА.Напръсках с нервнопаралитичен спрей една дебелана, някой му се оплака от мен и от тъмнината привечер се появи ниска набита фигура с грубо идиотско лице и ми заби шамар.След това Даньо реши да ме води при баща ми и като отидохме у нас вместо да му се оплаче от неправомерното ми поведение той естествено го удари на пиянство.Даньо имаше лице на свиня и миришеше на свиня и един път се наложи да пренощува у нас защото се криеше от полицията и осмърдя цялата стая.Неговата житейска история е че се сбил с Шарана някъде през 1991ва и Шарана му ударил една кофа в главата.На следващия ден Даньо засякъл Шарана и започнал да го бие като с шут в ребрата му спукал далака.Шарана се върнал в тях с подут корем като бременна жена и от там право на операция.Техните на Шарана водиха дело срещу Даньо няколко години и той за малко лежа в затвора където съдейки по неговите думи играл карти с мутрите.Щеше да отърве ефективна присъда, но един ден през есента на 1995та той ме завлече в едно кафе на Красно село да го черпя с алкохол вместо да ходя на училище и след като едвам едвам се измъкнах някой го беше видял вечерта в същото кафе, до него един циганин целия в кръв и Даньо дава обяснения на полицай.Явно е нарушил юридическите правила и заради тази своя постъпка при условие че в момента го съдят е влезнал ефективно в затвора.

През началото на 1997ма отиваме на митинг на СДС за, баща ми и Даньо с вартбурга на баща ми и навън се вееше голямо синьо знаме.По едно време както бяхме спрели на един светофар на Овча купел един пенсионер от спирката започна да ни "стреля" с чадърът си все едно е автомат и Даньо като го видя се показа на прозореца и започна да му вика "Некролог!"През 1995та година Даньо който се изживяваше като тартор на компанията металисти беше строил Жоро от долната улица и му биеше шамари.Жоракиса стоеше мирен с поглед забит в земята, а Даньо му четеше конско и като му удряше шамарите кичето на Жоро се вееше.

Даньо беше не пияница, а абсолютен доказакан алкохолик.Един път пак средата на 90те на мен ми подава една бутилка с бира и ми казва "Пий, бе говедо!"Докато горе на стопа до оградата на резиденцията надигаше бутилката с бира не те изпускаше от поглед докато преглъщаше и се впускаше в спорове на тема футбол, мачове, ЦСКА и Левски.Любима негова фраза беше да критикува левскарите като им казва че нищо не са дали на българския футбол само един Гунди.Когато имаше някакъв важен мач Даньо го гледаше по телевизора вкъщи буквално на една каса бира и ако резултатът не му хареса и не му изнася излизаше пиян-залян по улиците на Бояна да вдига скандали на левскари и да ги бие.Луд беше на тема ЦСКА и СДС и казваше че за тях ще хвърчат глави.Един път някъде през 1990та-1991ва ЦСКА падна от някакъв западен отбор 7 на 0 и Даньо се появи пиян и побеснял на улицата и ме подгони мен и Владо-Белята и добре че имахме велосипеди та бързо му избягахме със смях.После видях Даньо който се качи на автобус 107 нагоре за Бояна да бие шамари на един боянски левскар който също му се смееше.

Даньо беше нисък около 169 см, набит, с шкембе което се тресеше докато играе футбол на боянския стадион, с червено лице на свиня размазано от алкохола и като говореше от устата му излизаха слюнки.Миришеше ужасно точно на свиня в кочина.Като ме видеше по улиците на Бояна и ми разправя "Весич, дай 2 лева".Когато за пръв път се запознах с него през 1994та той излъга баща ми че ще взима някакво евтино видео и взе пари от него които никога повече не върна.Така и заради тази своя глупост повече не дойде на гости у нас, сам се прецака на тази тема.

През последните си години от животът си така както винаги става с идиотите провидението го наказа много лошо като се оказа че родителите му са го оставили без наследство и брат му прибира всичко и Даньо остава на улицата.Даньо отишъл до един гроб, легнал в него и казал че иска да умре.Умряха и той от панкреас от пиенето и брат му от инфаркт, Даньо конкретно почина през 2010та година.За него баща ми каза че бил типичен представител на Съветския съюз, на мен също ми приличаше на руски алкохолик от брежневата епоха.



Тема Re: Даньо алкохолното петно на ЦСКАнови [re: FlLERO99]  
Автор azazel.ehnaton@abv.bg (ентусиаст)
Публикувано07.04.19 15:37



Един боклук по-малко на тази земя ! Радвам се, че е умрял !





Тема Re: Даньо алкохолното петно на ЦСКАнови [re: azazel.ehnaton@abv.b]  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT )
Публикувано07.04.19 15:43



Господ е казал че алкохолик няма да влезе в рая, адвокът също.За алкохолиците е ясно, но за адвокати защото лъжели в съда.



Тема Re: Даньо алкохолното петно на ЦСКАнови [re: FlLERO99]  
Автор azazel.ehnaton@abv.bg (ентусиаст)
Публикувано07.04.19 15:59



Спокойно, ти не успя да станеш адвокат така че мястото ти в Ада изстина !





Тема Re: Даньо алкохолното петно на ЦСКАнови [re: azazel.ehnaton@abv.b]  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT )
Публикувано07.04.19 16:01



Аз имам твърде много грехове и ще коства доста усилия да се спася от ада.Впрочем това ми е най-важната задача приживе.



Тема Re: Даньо алкохолното петно на ЦСКАнови [re: FlLERO99]  
Автор azazel.ehnaton@abv.bg (ентусиаст)
Публикувано07.04.19 16:11



Убил ли си ? Откраднал ли си ? Изнасилил ли си ? Отрекъл ли си се неправдиво ?
Обидил ли си някой преживе и не си се извинил ?

КАКЪВ ТИ Е ГРЕХА НА ТЕБ ?



Редактирано от azazel.ehnaton@abv.bg на 07.04.19 16:13.



Тема Re: Даньо алкохолното петно на ЦСКАнови [re: azazel.ehnaton@abv.b]  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT )
Публикувано07.04.19 16:19



Човек не съм убил, но съм стрелял по птици и боцайници.Откраднал съм посредством двойно счетоводство над 10 000 лева и още едни близо 5000 лева.Не съм изнасилил никоя, бил съм сатанист от 1995та до пролетта на 2005та и съм носил пентаграма.Само едно от тези неща е напълно достатъчно да ме вкарат в ада където влизат над 85% от хората и където те вкарват и най-дребни провинения включително непослушни деца, та какво остава за мен...



Тема Re: Даньо алкохолното петно на ЦСКАнови [re: FlLERO99]  
Автор azazel.ehnaton@abv.bg (ентусиаст)
Публикувано07.04.19 16:43



Ха-ха , да ти имам греховете ! Я не се втелясвай ! Създал си си сам някакво чувство за вина ! Направи няколко къщички за птици и ги постави в гората ! Нахрани бездомни кучета или котки ! Занеси животно в спасителен център ! Спести пари и направи дарение на дом за сираци ! Иди в църква и поискай прошка !
И най- вече помни , че ,, Бог прощава седемдесет пъти по седем и още толкова !,,

пп. А и щом осъзнаваш всичко ,което си направил Бог вижда , че душата ти вече е просветлена !



Тема Re: Даньо алкохолното петно на ЦСКАнови [re: azazel.ehnaton@abv.b]  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT )
Публикувано07.04.19 16:55



Търговия с Бог не става.Не става да правиш добрини и да искаш прошка за злините които си направил.Пътят е съвсем друг и много по-сложен и стръмен, и труден за изпълнение.



Тема Re: Даньо алкохолното петно на ЦСКАнови [re: FlLERO99]  
Автор azazel.ehnaton@abv.bg (ентусиаст)
Публикувано07.04.19 16:59



Аааа , ти тва сам ли си го реши или ти дойде свише !!!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.