Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:03 27.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема 5 момичета да те делят и харесват  
Автор Silence is the answer (Serenity prayer)
Публикувано27.03.19 00:48



Доста напоследък е станал опърничав сина.Ни се води, ни се кара. В 9 клас е. И днес като се върна следобяд ми рече-искам да излезнеш за час-два, че искал да го оставя на мира. Помислих да не би гадже да иска да си покани. От едно известно време споменава, че 5 момичета го били харесвали, не знаел коя да избере.


Да ти имам проблема, му рекох.

Покани ги тук, пък която най-много умее плейстейшън игрите, тя ще е.
Като гледам вече не играе толкова, все повече тренира за мускули, бави се след училище. Гледа се по половин час в банята на огледалото. Явно нагона и хормона го е почнал.
Гледай само да не ставаме дядо и баба.. В кръга на майтапа се бъзикам. Той ми съска насреща. Да съм мълчал.
Пък гледай и сватята да са богати, сватята млада..
Жената ми вика и тя да млъкна.

Днес като ме нагони да съм излизал, че всеки ден съм си бил все в къщи, и съм му пречил един вид.
Отидох с колата да взема жената от работа, и и рекох.. Един два часа ще висим по шопинга.. Или отвън под навеса до някой капчук. Понеже валеше из ведро.
А той ни праща да сме ходили на разходки да тренираме.
Уж нямало никой да идва в къщи.
Връщаме се.. Гледаме целия хол в гири, уреди, постелката за фитнес.. Сложил уреда за набиранки на вратата на стаята си.. Хромбука на масата..
Явно е имало видео-показно на гаджето.. Онлайн тренировки. Или е искал да я впечатли.

Пак добре.. Понеже като се замисля, на неговите години вече киснехме по пейките да пушим и попийваме. А от 10-11 клас аз вече и по дискотеки тръгнах.
Ама жени.. Йок.. Кой му беше до гаджета тогава.. Гледахме само пиенето.
Гледахме дс впечатлим мадамите по кръчмите и дискотеките.
Според сина.. Нашето поколение било out of date and garbage.

Не че няма доза истина де.
Вечерта бях на АА среща. Един направи 6 месеца, друга 3 години.
Аз след три дни правя точно година.
В събота смятам да им занеса торти.


It, s work.. If you work it!


Тема Re: 5 момичета да те делят и харесват [re: Silence is the answe]  
Автор Silence is the answer (Serenity prayer)
Публикувано27.03.19 01:00



Малки деца-малки проблеми, големи деца-големи проблеми.
Почва се сериозно при нас.
Аз на 15 години, не знаех къде съм изобщо.. Нито за жени съм се сещал толкова, нито пък два часа прически и мускули да гледам. Като излезне акнето, ще е ужас.. Просто няма да се търпи от оплаквания.
То вече в момента положението е все на въпреки и шантаво.. Какво ли ще е, като стане на17-18..?


Ще трябва да се изнасяме при тъщата, да висим по шопинги и на палатка.


It, s work.. If you work it!


Тема Re: 5 момичета да те делят и харесват [re: Silence is the answe]  
Автор Israel Thornstein (либиец)
Публикувано27.03.19 01:39



На 14 години и аз бях започнал да се интересувам от тренировки и висях вечерите по лостовете и успоредките.

В моята къща все още е спокойствие - чудя се докога ли. Едната ми дъщеря (тая която не обича да и се казва какво да прави и командори сестра си) е сериозна с виолончелото - виждам я че челото я кефи, всеки ден се упражнява поне час, а частната и учителката по музика (която е професорка в един местен колеж) ми каза че ималa значителен талант. Другата ми дъщеря вятър я вее на бял кон, отнесена е, но е добро дете..

בַּעַל זְבוּב


Тема Re: 5 момичета да те делят и харесват [re: Silence is the answe]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано27.03.19 06:37



Хехе. Ами честито, имате си класически пубер.


И естествено, че сте дърти и нищо не разбирате.

Тепърва почва мотаенето в банята и висенето пред огледалото. И ако нямате навик да чукате, преди да влезете в стаята му, бързичко го придобийте, щото да не налетите на някое... хм, неудобно положение. Чувствителни са на тема секс, особено пък да се обсъжда с родителите, та карай по-леко с дебелашките шеги и закачки. И няма да е зле от време на време да сте чупката от къщи, човекът има нужда от лично пространство по-далечко от дебнещи родителски очи. Прогнозирам едни поощрения да ходите насам-натам по гости, ама без него. И в никакъв случай не подслушвайте на вратата на стаята му какви ги дрънка, особено щом има и момичета в картинката, а да му се рови в компютъра вече е трета световна война.

Добрата новина е, че като преминат първоначалните хормонални изтрещяванки, дето се чудиш кога са ти подменили детето, на 16-17 вече започва да заприличва на що-годе възрастен разумен човек.



Тема Re: 5 момичета да те делят и харесват [re: Silence is the answe]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано27.03.19 11:01



По-добре да спортува, отколкото да кисне по пейките да попушва и попийва, все пак през следващите 5 години му предстои да се изгради като мъж. А в училище как се справя? Съвсем скоро вероятно ще имаш и студент.





Тема Re: 5 момичета да те делят и харесват [re: Israel Thornstein]  
Автор Silence is the answer (Serenity prayer)
Публикувано27.03.19 11:21



Така е,децата са каквито са.
Просто трябва да ги приемем с добрите и лошите им страни.Може би тук е най-трудната част.Да спрем да се опитваме да ги поучаваме и моделираме.
Ако не искаме да ни правят все повече напук.



It, s work.. If you work it!


Тема Re: 5 момичета да те делят и харесват [re: lipari]  
Автор Silence is the answer (Serenity prayer)
Публикувано27.03.19 11:23




Така е,интереснто е че на неговите години аз бях все навън.И не бях чак дотолкова опърничав.
При мен нещата явно закъсняха.Чак около казармата и след нея беше пиковия момент при мен.

Ами ще трябва да му оставяме повече лично време и пространство.

It, s work.. If you work it!


Тема Re: 5 момичета да те делят и харесват [re: Nuke Dukem]  
Автор Silence is the answer (Serenity prayer)
Публикувано27.03.19 11:28



Ами беше добре до миналата година,но от тази си развали успеха.
Ако да речем миналата година клонеше към петици и шестици,сега е 4-5.
че и 3ки тук там.
Но тук е друга оценителната система.Почти нямат оценки.Борят се за училище без оценки.
Даже върви пропаганда по училищата-Karakter- fri skoler.
Училища без оценки.


Не знам,дано да се стегне като цяло..че от догодина вече ще е от жизненоважно значение какви са оценките.
Той натрупа и доста отсъствия по болест за съжаление.
И изпусна материал.
Учителката клазва че е добре,но те винаги така говорят.
Просто нивото в Норвегия е доста ниско.
Не знам,аз ако в момента уча,колкото и да не съм ученолюбиов..все пак на инат бих бил отличник в училищата им.

Смятай...

It, s work.. If you work it!

Редактирано от Silence is the answer на 27.03.19 11:30.



Тема Re: 5 момичета да те делят и харесват [re: Silence is the answe]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано27.03.19 11:57



Така е,интереснто е че на неговите години аз бях все навън.

щото нямаше компютри и интернет и интересното се случваше навън.





Тема Re: 5 момичета да те делят и харесват [re: Silence is the answe]  
Автор Human Form ()
Публикувано27.03.19 12:22



"Пък гледай и сватята да са богати, сватята млада.. "


Хахаха

Редактирано от Human Form на 27.03.19 12:26.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.