Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:29 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
Тема Re: Това е виц през сълзинови [re: Serenity73]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано13.02.19 14:43



На младини ми доставяше много голямо удоволствие да прекопая цялата градина за картофи и лехи,под звуците на метъл бандите.
Мотли крю,Синдарела,Мотърхед..и мотиката в двора.
За 3-4 часа я обръщах с бела,правата лопата- цялата.Чак махалата се чудеше откъде тоя хъс.От метъл музиката ще да е било.
Тъкмо баба уговорила човек с магаре или кон да я изоре..аз и хеви метъла бяхме по-бързи.
И на старини май ще е така..да гложда някъде нещо на село,под звуците на любимите банди.Ама тоя път ще е повече релакс.Я Флоид,Я Сантана..стари сме вече.

Пък и овцете ще абортират на Абортед,Арч енеми или Кенибълк корпс.
Не е добре за бизнеса.



Through the pain man rises!

Тема Re: Ще си изгниете тук..нови [re: holi_day]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано13.02.19 14:45



Прочетох всичко. Съгласна съм.

Знаеш ли защо е нагъл Трола от едно известно време?

Защотото няма кой да му начука кратуната, така както го правеше Прасето.

Той това заслужава.

А, тук среща "разбиране", "помощ", галене по ташаците, особено пък се отвратих от Дарк Сайд. Жалко, че, едно време сме си имали приказката.

Значи, такива като Трола, като надигат глава, не е хубаво това за световната демокрация. Такива, като него, трябва в мините да копаят и никога да не се показват на белия сват.



Тема Re: мечтата на работодателитенови [re: vida1929]  
Автор blue jewel ()
Публикувано13.02.19 14:45



По-добре напиши за твоето минало, Виде. На хората ще им бъде много интересно, пък и ще се събере в няколко тома. Ще засенчи "50 нюанса сиво", сигурна съм.
За мен ще е има-няма една страница, какво ще четат? Освен ако не си поизмислиш нещо, сигурна съм, че като е за да направиш мръсно, ще го можеш това.
И колкото и циганета да си отгледала, да знаеш, че човек не си станала.



Тема Re: Ще си изгниете тук..нови [re: holi_day]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано13.02.19 14:50



Не знам,но не аз нападам хората с хапливи забележки тук.Имам страшно много трески за дялане,да.Но кой ли ги няма.Цял живот не е достатъчен за промяна реално.
Да,егоист съм.Опитвам се по-малко да бъда като цяло.
Последните дни и нощи са безсънни.
Преболедувам период сега,на приключване.
Надявам се другатас седмица да съм по-добре.Да не навлизам по-дълбоко в дупки и депресия.
Не е лесно да вземеш решения,които са в абсолютна противоположност относно сигурноста,дпоходите,семейството.,За парите и бюджета говоря.
Не съм искал да я загубя тази работа.Болен..здрав съм се мъчил 7 месеца.Ако работих без мисъл или скатаване,и 4 месеца нямаше да издържа реално.
Колкото и грозно да изглежда,всеки малко или много използва ситуациите.Не съм искал такас да стане,но нямах никакъв друг избор.Другото щеше да е социалноп слаб,или към България.
А за там изобщо не съм готов.Най-вече че отдавна съм навън.И никога няма да мога да свикна отново там.
България и народа не е същия.
Българския манталитет се промени генерално много към лошо.
Всеки може да си намери извиненията за това,но факта си е факт.

Through the pain man rises!


Тема Re: Ще си изгниете тук..нови [re: Serenity73]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано13.02.19 14:55



Стига квича, бе свиньо




Нали още преди седмици обясняваше как щял да те заболи кръста при тези темпове на работа.

Аз си знаех, че ще те заболи

Заболя те, нали? Съвсем планирано, хладнокръвно, изчислено...

ай, скрий се бе

кретен



Тема Re: Алтернатива има..питайте овчаря икономист с гегатанови [re: Serenity73]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано13.02.19 14:58



То, овчарлъкът е сладка работа, чист въздух, дъжд и вятър те брулят, овчиците слушкат, кеф. Само един кусул има - като те сецне кръста, докато ти изтече болничния, ще пукясат неиздоени и гладни горките.





Тема Re: Ще си изгниете тук..нови [re: Trickyy]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано13.02.19 15:01



Щ отида на психолог,когато сина ми навърши 18 години.
За мъртвите добро или нищо.Това е много удобно..понеже така или наче ги няма.Но е важно винаги да ПОМНИШ..какъв не трябва да бъдеш.
Или винаги да помниш и казваш..КАКВИ ЖЕРТВИ например майка ми е направила навремето.
Редно е и доброто и лошото да се казва относно мъртвите.
Ние живите..на нас майната ни,че цял един живот ни е сговнясан...майната ни.Толкова могли,толкова дали..
Ами не помислихте и за мен?
Колко раним станах..преглъщах деситилетия..и накрая вече не мога повече да преглъщам.
Трябва да им простя да..но никога няма да забравя за съжаление.
А аз искам да забравя...понеже е прекалено болезнено.
Всеки очаква от мен генерално да съм стожер,канара,всичко да мога,да излижа всичко да блести,да мога какво ли не..а аз нямам вътрешно сили за очакванията на всички.
В ситуация съм когато аз самия имам помощ,протегната ръка,рамо за утеха..а ми се казва генерално..трябва да си силен,да го надмогнеш.
Еми..това че съм мъж,задължава ли ме да съм безчуствен?

Понеже е пълно с безцеремонни мъже,и безчуствени.
Е,аз не съм като тях.Понеже винаги съм искал преди всичко да съм човек.


Не искам да е на моята,просто вече съм до смърт физически и психически уморен от всичко.
Спирам да се боря..с каквото и да е.Да става каквото ще!
То и да се бориш,щом не ти е речено отгоре-няма да стане!
Както Бог ми го показва 4-5 години подред вече.

Все чакам..нещо да се случи..чукам по врати..очаквам шанса си..очаквам някакво чудо и знамение отгоре..най-накрая и аз да съм щастлив.


Through the pain man rises!

Тема Re: мечтата на работодателитенови [re: Serenity73]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано13.02.19 15:02



ти кажи що ми пишеш, дали ги чета няма значение.





Тема Re: Ще си изгниете тук..нови [re: holi_day]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано13.02.19 15:05



Принципно си права,но не завиждам на другите.

Through the pain man rises!


Тема Re: мечтата на работодателитенови [re: blue jewel]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано13.02.19 15:05



Въй! Вида ли е местната палавница?






Страници по тази тема: << 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.