Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:10 05.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема Re: Защо не сега?нови [re: expat]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано05.02.19 08:31





Through the pain man rises!

Тема Re: Дойде края на простотията!нови [re: Serenity73]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано05.02.19 08:35



Към днешна дата,никой не ме е потърсил.Аз болничен ще си взема.Да си почина две седмици.Ще загубя пари,ама пък ще стабилизирам кръста.И ако се правят на луди и не искат да ме уволнят,ще си изработя договора до края на март.
И след това като не подпиша нов договор,ще ме уволнят.Не искам да е с лошото,но те самите тръгнаха с лошо.
Като си се разболял и не си бил бил сериозен,да си си пишел ти сам отпусното.
Да еба и селската пръчка..с прическа като майка си,от 80-те години.А може да ми е дъщеря горе-долу.



Through the pain man rises!

Редактирано от Serenity73 на 05.02.19 08:45.



Тема Re: Никога не ставайте заложници..нови [re: Serenity73]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано05.02.19 08:39



..на кофти работодатели и на хора уж помогнали ви.Пък после създаващи ви чуство за вина,като се разболеете.
Бог вижда!
И ще дойде момента в който и те ще си платят.И изпитат подобни или същите неща.
От секване в кръста,абсолютно никой не е застрахован.
Аз направих каквото трябваше човешки,те сега ще си покажат колко струват.Но вчера и намекнах-че болеста няма как да е отправна точка за да си пише някой отпусното сам.



Through the pain man rises!

Тема Re: Защо не сега?нови [re: Trickyy]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано05.02.19 08:43



Дал бог и на теб също така нищо да ти няма.Като на мен.Да се повлачиш една седмица вече като захапан червей в кръста.Дал бог!

Through the pain man rises!

Редактирано от Serenity73 на 05.02.19 08:43.



Тема Re: Защо не сега?нови [re: Trickyy]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано05.02.19 08:44



Нямам думи просто.Колко злобно и отвратително същество си.АЗ ЩЕ СЕ ОПРАВЯ.И един ден ще ти натрия носа,никаквице!

Through the pain man rises!


Тема Re: Дойде края на простотията!нови [re: Serenity73]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано05.02.19 09:26



Към днешна дата,никой не ме е потърсил.Аз болничен ще си взема.Да си почина две седмици.Ще загубя пари,ама пък ще стабилизирам кръста.И ако се правят на луди и не искат да ме уволнят,ще си изработя договора до края на март.
И след това като не подпиша нов договор,ще ме уволнят.Не искам да е с лошото,но те самите тръгнаха с лошо.
Като си се разболял и не си бил бил сериозен,да си си пишел ти сам отпусното.
Да еба и селската пръчка..с прическа като майка си,от 80-те години.А може да ми е дъщеря горе-долу.


Да ти напомня ли, че модераторът не одобрява употребата на подобни изрази?
А ти си позволяваш да псуваш!
На мен ми прави забележки дори без да псувам.
А към теб може би има специално отношение, понеже си все нещастен и имаш нужда от подкрепа.



Тема Re: Дойде края на простотията!нови [re: rien ne va plus]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано05.02.19 09:59



Благодаря за забележката.Ама истината не е свещ,която слагаш на скришно място.Където никой не я вижда.А с прост човек-селяндур,каквито са тези българки,и врагове не ти трябват!

Through the pain man rises!


Тема Re: Дойде края на простотията!нови [re: Serenity73]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано05.02.19 10:04



А с прост човек-селяндур,каквито са тези българки,и врагове не ти трябват!

Не разбирам кое те прави теб нещо повече от тях?

С какво си по-добър от тях?

Редактирано от rien ne va plus на 05.02.19 10:07.



Тема Ми, не.нови [re: holi_day]  
Автор Phillip (-: ;-)
Публикувано05.02.19 10:08



Ми, не. В друг клуб ми направиха забележка, че като видя някъде само малко да се намеква за секс и съм се изказвал компетентно. Разбирай обратното.




~~~
«The Way They Wove the Spells in Sippulgar»

Тема Здравето минови [re: Serenity73]  
Автор Phillip (-: ;-)
Публикувано05.02.19 10:13



Здравето ми също не е цветущо, но съм се постарал да имам квалификация, с която няма да ме карат да пренасям тежко, да копам, да изтърквам до блясък безкрайни подове или да мия чинии.



Е, случва се веднъж в месеца да пренеса 15-килограмов сървър по стълбите 3 етажа, понеже няма асансьор. На почивки се справям и не мрънкам.


~~~
«The Way They Wove the Spells in Sippulgar»


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.