Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:53 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Rosemary (другата)
Публикувано29.01.19 15:53



В нашия град няма подходящо място. И нямам възможност да я водя на плуване. Колкото може през лятото, толкова.

----------------------------------


Тема Re: Защо света ме търпи?нови [re: Rosemary]  
Автор blue jewel ()
Публикувано29.01.19 15:58



Така е с деца.
И все пак не е ли голяма вече, защо се будиш заради нея?

а започнах да не искам да заспивам, сякаш ме е страх че като заспя си губя времето.

Това не е нормално... макар че мисля, че ми се е случвало нещо подобно.
Вземай успокоителни или говори с пси-то си... Знаеш, че така пък съвсем си губиш времето, защото и през деня не можеш да свършиш нищо.



Тема Re: Защо света ме търпи?нови [re: blue jewel]  
Автор Rosemary (другата)
Публикувано29.01.19 16:02



Ами рита, всички завивки падат на пода, и тя спи така. Става й студено, и ме буди - аз да стана от моето легло, да отида до нейното и да я завия. И така няколко пъти.

А за безсънието - пак попадам в депресия, чак нямам енергията да си организирам посещение при пси. Смаяна работа...Все си казвам - и това ще мине, и това ще мине, а то все не минава или като мине идва пак.

----------------------------------


Тема Re: Защо света ме търпи?нови [re: Rosemary]  
Автор blue jewel ()
Публикувано29.01.19 16:21



Уф, всички деца се отвиват така.

Все си казвам - и това ще мине, и това ще мине, а то все не минава или като мине идва пак.


Аха... така е, край няма...
Иначе ако не мога да спя, вземам мента, глог и валериана, помага ми.

Редактирано от blue jewel на 29.01.19 16:22.



Тема Re: Защо света ме търпи?нови [re: Serenity73]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано29.01.19 17:29



Трики и Липари= хобот за хобот през вековете.
От такива свекърви, ни семейство ще пекне, нито пък род ще оцелее.


Не минаха много дни и започна да кълнеш

това за хобота, кой разбрал, разбрал, аз не разбрах

И въобще, лика прилика сте си с жена ти, тя реве на теб, ти ревеш на нас. Кръговрат.
А, истината е толкова проста: завист.

И да започнем отначало, безплатна терапия, след като те е страх от психолог:

Имаш:
Дом
Семейство
работа, справедливо заплатена
кола
материални блага
Ходиш на Канарските
ходиш до БГ

Какво ти липсва? Какво?
Меко столче?



Тема Re: Защо света ме търпи?нови [re: Trickyy]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано29.01.19 19:03



И да започнем отначало, безплатна терапия, след като те е страх от психолог:

Това тук не е терапия, само е безплатно. За останалото съм напълно съгласен.



Тема Re: Защо света ме търпи?нови [re: Serenity73]  
Автор aiumi ()
Публикувано29.01.19 21:04



В отговор на:

Трудно е обаче всяка вечер да се бориш с чепато дете да си легне в 22 вечерта. И да предаде плейстейшън контрола, както и телефона.
И тези борби продължават до 23 ч понякога. Не е лесно да заспиш след два часа спорене, увещавания, нерви и пр.




Е, добре, де, той на колко години стана, на 15? не е ли вече голям за подобни изпълнения? На тази възраст нашия син го бяхме оставили сам да си организира времето,
случвало се е да си ляга и в 24 - 1 часа, но на него ученето му беше приоритет, така го възпитахме. В гимназията винаги завършваше годината с 6.00.

Но ние, в нашето семейство, уважаваме и ценим учението и образованието,
и децата ни това видяха от нас, това усвоиха.

Докато ти, на твоя син му говориш едно, а мислиш друго, и го вкарваш в сериозно противоречие. Децата винаги усещат лицемерието. Той затова се опитва да избяга в игрите, защото е объркан



Тема Re: Защо света ме търпи?нови [re: Rosemary]  
Автор aiumi ()
Публикувано29.01.19 21:12



И моята щерка обичаше да се мотка в банята, затова се налагаше да я къпя до 7-8 годишна възраст. Но това си ни беше забавление.

Иначе обичаше да си поспива, и ако се случваше да и уйдисам някоя вечер да остане до късно, и на другия ден трябва да стане рано, на следващата вечер не се налагаше много да я убеждавам, само колкото да излезе с чест от ситуацията :)))



Тема Re:нови [re: aiumi]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано29.01.19 21:15



Сега с интернет е по-трудно. Дори и някои възрастни, ако ги оставиш, стоят по цели нощи в нета.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор aiumi ()
Публикувано29.01.19 21:25



Еми аз за сега, с интернет, говоря. От 14-годишен, чатене с девойката до среднощ. И непрекъснато онлайн с най-близките приятели. Намирала съм го заспал върху лаптопа.

Обаче в крайна сметка намери начин да се организира и да бъде ефективен. Въпрос на приоритети.

Игри играе и до днес, но никога не е бил пристрастен. Дори ме е учудвал как, примерно, решил да започне да учи в 8ч. сутринта (когато е бил на у-ще следобед). Става в 7.30ч., закусва, сяда да поиграе на компютъра, в 8ч. прекъсва играта по средата и сяда да учи. Защото така е решил. Ако го карах аз, никога нямаше да го направи.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.