Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:44 28.09.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
Тема Re: Защо света ме търпи?нови [re: Luchezara]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано31.01.19 20:33



И кой го накара? Не обърнал внимание на жена си, оная се разциврила по повода, сутринта в 6 финтрольо е в дълбоки пререкания със себе си. И пуска тема.
Я, после, като се сдобри с жена му, как му се надигна четината





Тема Re:нови [re: Trickyy]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано31.01.19 20:35



Накараха го в другата тема.
Хайде стига долнопробно тролене, не мога да чета такава помия.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано31.01.19 20:36



Уффф, внимавай да не се възвисиш чак толкова, че да паднеш през терасата.



Тема Re:нови [re: blue jewel]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано31.01.19 20:38



Да не мислиш, че в живота някои от тези ще може да говори така на Финтрол в очите?!






Тема Re:нови [re: lipari]  
Автор vida1929-129539 ()
Публикувано31.01.19 20:38



Възрастната ми съседка беше със сенилна деменция или нещо такова. Забравя включени котлони, изключва хладилника просто така,в един ден направи пожар,наводнение и после излезе и се изгуби в квартала, чужди хора я доведоха.
Трябва непрекъснато и неотлъчно да има човек до нея, дори когато ходи до тоалетна, защото може да се подхлъзне и да си счупи тазобедрена става.
Аз съм преживяла още по-голям ужас със леля ми, защото тя беше от млада със шизофрения, и после с възрастта сиптомите още повече се обостриха.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор expat ()
Публикувано31.01.19 20:40



Казваш, че всички пишещи тук са лицемерни.

Да не би да съдиш по себе си?



Тема Re:нови [re: expat]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано31.01.19 20:41



Не съм казала, че са лицемерни. Написах това, което исках да кажа. Ако не познаваш живота, си е твой проблем.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор expat ()
Публикувано31.01.19 20:44



Ако някой тук казва нещо, различно от това, което би казал лице в лице в реалният живот за мен е лицемер.

Каза, че никой от пишещите тук няма да му каже това в лицето. Което си е лицемерие, ако е истина. И не му помага. Даже му вреди. Ама ако не познаваш истината си е твой проблем.



Тема Re:нови [re: expat]  
Автор blue jewel ()
Публикувано31.01.19 20:44





Щом и ти почна с обвиненията в лицемерие...



Тема Re:нови [re: blue jewel]  
Автор expat ()
Публикувано31.01.19 20:47



Ако човек говори нещо лице в лице и различно когато не е пред човека... как се нарича?




Страници по тази тема: << 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.