Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:21 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Виканови [re: blue jewel]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано31.01.19 14:29



му се осъзнатост, емоционална интелигентност и други имена има и е нещо, което може да се тренира и усвои, вЕрвай ми.



Грозните думи, обидите, нападките са за сметка на този, който ги изрича. Ако ти не ги приемеш, за кого остават? Имаше такава притча, не случайно е създадена.
Да знаеш аз на какъв тормоз бях подложена, и то от най-близки хора, но просто не приех тези "дарове", старах се да бъда на ниво, да не изричам лоши думи, каквито на човек първосигнално му хрумват и не намразих, а простих, защото разбирах защо го правят. Много ми помогна молитвата и вярата, защото усетих, че не ми е по силите да се справя с това сама. По въпроса за прошката ми се ще да припомня една мъдрост, която беше нещо приблизително: "Прости, не защото този, който те наранява, го заслужава, а заради себе си."

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Виканови [re: crazymonkey-126377]  
Автор blue jewel ()
Публикувано31.01.19 14:37



Ако постоянно прощаваш, не рискуваш ли да започнат да те тъпчат и възползват от добрината ти?



Тема Re:нови [re: blue jewel]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано31.01.19 14:56



Ако постоянно прощаваш, не рискуваш ли да започнат да те тъпчат и възползват от добрината ти?

Само ако позволиш. Ей тъй, доколкото ме познаваш, дали ти изглеждам стъпкана?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re:нови [re: Serenity73]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано31.01.19 16:01



За теб говорим в момента, не за мен-шибан трол такъв!

Аааа за мен ще говорим като пусна 500 теми с най-малки подробности колко ми бил тежък животът, как никой не ме разбира и защо ме търпи светът.
Тъй че, сега говорим за теб. Искаш внимание - имаш го.





Тема Re:нови [re: METHOD]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано31.01.19 16:04



Защо го дразниш?
Това е садизъм спрямо болен човек.


Животът е несправедлив дори с болните хора.
Това е реалността.





Тема Re:нови [re: lipari]  
Автор METHOD (МБ)
Публикувано31.01.19 16:07



Благодаря, че отговори.
Палачинката е твърде въртелива е хубаво да се има предвид.





Тема Re:нови [re: lipari]  
Автор vida1929-129539 ()
Публикувано31.01.19 16:08



Защо го дразниш наистина?



Тема Re:нови [re: lipari]  
Автор vida1929-129539 ()
Публикувано31.01.19 16:15



Не би пуснала тема за нещо твое, защото не би понесла да чуеш всякакви мнения, така ли?
Като в поговорката: Да бе мирно седяло, не би чудо видяло





Тема Re:нови [re: vida1929-129539]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано31.01.19 16:19



що, да не би трольо да е свещена крава от 10 години?
и никой не бива да му рече дума въпреки?

Тъкмо да има кого да демонизира и кълне.
Иначе само се оплаква в хиляда теми, скучно така.





Тема Re:нови [re: vida1929-129539]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано31.01.19 16:54



Не би пуснала тема за нещо твое, защото не би понесла да чуеш всякакви мнения, така ли?

Ами, ами! Всякаквите мнения за мен без друго си ги чета.
За нещо мое бих питала, ако имам нужда от информация.
Просто нямам навик всеки ден да оповестявам изобилно на света
къде точно ми е избил поредният цирей и да си чакам галенето по главата.

Трольо драпа за внимание, получава си го.
Ама не било, каквото му е удобно. Ми това е животът.

Отделно, той е от онези неприятни характери, на които колкото повече се старае човек да съчувства и да съдейства поне с вербална подкрепа, толкова повече се оплаква. Има си няколко опорни точки и си ги върти на плоча от години: баща му, несретното му детство, алкохолизмът му, лошите работодатели, гадните норвежци, неприятните му българи, болестите му!!!

Забелязала ли си поне веднъж някой да изложи свой проблем, Трольо да се зачете, замисли и да заговори на другия човек за проблема му така, както на него му говорят? С утешения, съвети, предложения. Аз не съм. Ще се включи, ама пак да разказва за себе си, изобщо не отразява чуждия проблем или дилема. Той просто не се интересува наистина от другите хора.

Аз, например, каква полза бих имала от мнението на Трольо за мои си неща, че да му ги разказвам? Нали го гледам по чуждите теми - влети и наводни с неговите си вайкания. Нито веднъж не се е съобразил, че темата е на Х, че Х споделя нещо и търси мнения, че Х очаква да бъде център на внимание в своята си тема.




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.