Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:54 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: lipari]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано31.01.19 13:06



Едно си баба знае, едно си бае. Ти си предвидима като албански реотан.
Нищо.. В друг живот, може и да си различна. В този си кенеф просто. От ония, селските. Със скърцащите врати

И пак се чуди, защо тонът ми е такъв. Както виждаш.. С всеки съм, какъвто е той с мен!

Through the pain man rises!


Тема Re:нови [re: lipari]  
Автор METHOD (МБ)
Публикувано31.01.19 13:07



Защо го дразниш?
Това е садизъм спрямо болен човек.



Тема Re: Туйнови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано31.01.19 13:08



Не, не искам да съм прав. А щастлив. В момента съм в модус-оцеляване. Щастие със тирани и заядливци няма как да имам, но пък поне помъдрявам.
И се кръстя и благодаря на Бог-че не ме е създал като тях!

Through the pain man rises!


Тема Re:нови [re: Serenity73]  
Автор blue jewel ()
Публикувано31.01.19 13:09



Отстрани погледнато, нито ти, нито Алиса не сте прави. Тя се опитва да те "лекува" чрез наритване, което при слаби хора обикновено не дава резултат (и вероятно го прави, за да се изтъкне тя самата, аз иначе не виждам защо се вълнува толкова от твоите проблеми); а ти пък прекалено много мрънкаш и си казваш тук и майчиното мляко, което също не е добре - винаги можеш да очакваш злоупотреби с това от някого. Т.е. започнеш ли да споделяш прекалено лични неща пред голяма аудитория, винаги трябва да си готов да си понесеш последствията. Ако не си готов - или споделяш само пред много близки, или пред психолог, или ходиш в гората, изкопаваш една дупка и викаш в нея.

Редактирано от blue jewel на 31.01.19 13:11.



Тема Re:нови [re: METHOD]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано31.01.19 13:12



Еби и майката. Без много обвснение. Както Видинското прасе надживях, най-шибаният дразнител тук преди, така и тези няколко "елемента" ще надживея
Аз имам семейство, имам АА, имам хора които истински ме обичат-ще се справя. Няма да е лесно, но ще е много ефикасно.
Те яено нямат живот. Щом си изкарват бесовете на мен тук.
Само че ще ги разочаровам-Силен съм!
И докато дишам, ще се боря!
Нека си говорят каквото си искат. Те били директни и имали мнения. Ами само вие ли сте на този свят бе?
Три слънца, център на вселената...



Through the pain man rises!

Тема Re:нови [re: blue jewel]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано31.01.19 13:17



Човек може да сподели, но ДЕЙСТВИЯТА НА ВСЕКИ ЕДИН-ГО ИЗДАВАТ ЩО ЗА ЧОВЕК Е!
Какво прави един истински човек като види човек пред нервен срив и в такова положение като моето?
Ако има нещо в кухината вътре между двата дроба.. То първото е да се опита да вдъхне кураж, да успокои човека. Ако има забележки към него, то той ги казва по един културен и човешки начин.
Какво да кажа?
Ами пък толкова ли нямаха родители тези тримката, та да ги научат на елементарни обноски?
Един културен човек си личи, дори и да не си е отворил устата -като го срещнеш.
Аз не съм господ да ги съдя.
Те вече са получили своята награда реално.

Through the pain man rises!

Редактирано от Serenity73 на 31.01.19 13:18.



Тема Re:нови [re: Serenity73]  
Автор METHOD (МБ)
Публикувано31.01.19 13:20



Не ми харесва да гледам как т.нар. "силни и независими" участници тук нападат "слаби и смотани", а реално може да се окажеш по-силен от всички ни взети заедно тук



От цялата дискусия има извод - твърде много споделяш лично инфо и винаги може да се намери някой, който "да те чукне" поради негови си причини - лична неудовлетвореност, недоЕб или просто за забавление.
За троленето въобще не коментирам - там всичко е ясно и не бива да се обръща никакво внимание.

Пази си душата.

М.



Тема Re:нови [re: METHOD]  
Автор blue jewel ()
Публикувано31.01.19 13:41



От цялата дискусия има извод - твърде много споделяш лично инфо и винаги може да се намери някой, който "да те чукне" поради негови си причини - лична неудовлетвореност, недоЕб или просто за забавление.

Именно.



Тема Вижнови [re: Serenity73]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано31.01.19 13:43



сега - и аз ти се поскарвам от време на време, но не те обиждам, нито се правя на нещо по от теб, надявам се, че разбираш. Просто ме е яд като гледам как допускаш моите грешки, от които съм се отърсила, поне в значителна степен и ти ги посочвам.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Винагинови [re: blue jewel]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано31.01.19 13:48



става така и ако не си си изработил "дебела кожа" - да не ти дреме кой какво грубо казал, осъзнавайки, че го прави поради лични липси, по-добре не споделяй много-много.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е



Страници по тази тема: << 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.