Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:48 18.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: Trickyy]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано31.01.19 09:41



С чисто сърце съм. Но вече се щадя стратегически. И все пак няма нито един човек в този свят, който да не си гледа интереса. За алкохолик, все пак никога не съм бил чак такъв пълен егоист.

Through the pain man rises!


Тема Re:нови [re: rien ne va plus]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано31.01.19 09:44



Не, не е така. Минавам си нешата отново и си ги чистя повторно. Ако трябва и ще потретя, но важното е сам да си напасна работата. Ако може, ако не.. Здраве да е!
Здравето ми е най-важно. Никой работодател не дава и пет пари за здравето на подчинените си. Докато мърдаш, значи можеш да търкаш.
Щом си на работа, значи си здрав. А дали реално е така?
В момента всичко ми е черно пред очите. Кръвно най-вероятно. Трябваше да спра. Отделно и лявата ръка от този мопестатив ми изгаря дланта от сухожилни болки.
Никой няма да дойде да ме потупа по рамото, нали. Длъжен си. И толкова!

Through the pain man rises!

Редактирано от Serenity73 на 31.01.19 09:45.



Тема Re:нови [re: lipari]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано31.01.19 09:46



А вие сте Деви Марии.

Through the pain man rises!


Тема Re: Защо света ме търпи?нови [re: lipari]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано31.01.19 09:46



Когато-тогава!

Through the pain man rises!


Тема Прямоста и директностанови [re: Serenity73]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано31.01.19 11:10



Уважавам това че всеки има мнение, но няма как да уважа това-че една част тук се опитват да натрапват мнението си на другите.
Доколко са прави триото тук освен мен, това е отделен въпрос.
Не сте ли забелязали, че когато сте в капана на това че сте най-прави с директноста си, в същото време също най-много грешите?
Важи и за мен също.
Че се оплаквам, или по-точно много споделям-така е.
Но все пак търся варианти, работя до колкото мога и се опитвам да балансирам в целия този ад.
Дойде преди малко пак цербера. За да ми направи пак забележки за количката ми че не била достатъчно добре подредена, къде кое съм пропуснал по мивки и пр. Рекох и-препускам от сграда на сграда. Нямам кой знае какво време като цяло.
Какво щели да си кажат проверяващите, ако ме видели такъв хаотичен по етажите?
Нямат угода тези хора.
Както АА казва-ПРИЕМАМЕ ГИ ЧЕ СА ТАКИВА, И СПИРАМЕ С ТОВА ДА НИ БЪДАТ ТОВАР!
Правим каквото можем, докъдето можем и толкова. Никой не е перфектен, и няма как да бъде. При нечовешките условия на които сме подложени.
Да съм се стягал че и събота и неделя съм щял да работя. Ами хубаво.. Аз от днес съм гроги вече и всичко ме боли, значи днес и утре-скатавка колкото може повече. Щом ни искат задължително през уикенда.
Най-много пак да дам заето с кръста и ръцете, и да изгърмя в болнични. Отложили контрола за другата седмица от сряда до петък включително. Имам чуството че вече ни взимат за мезе.
Нищо чудно.. Пак да го отложат за по-нататък.
Аз с този стрес-ОТКАЗВАМ ДА ЖИВЕЯ!
Така че.. Който е бил в казарма.. Знае как трябва всяка минута да се скатаваш до колкото може-особенно като си бомбе, новобранец.
Не искам реално да се занимавам изобщо с тези глупости на дърти години, ама няма да ме трудоустроят в инвалидна количка.. Заради тяхната инста.
Около 20 минути преди час време бях с или ниско, или високо кръвно
И бях напълно неефективен.
Тъкмо ми просветна, и цъфна тая да мрънка пак и да мучи.
И преди ми беше доста антипатична като човек, а сега вече.. Просто извън работата-нито искам да я виждам, нито искам да я чувам!
Вчера жена ми ми рече-търсели хора да ги обучават точно за подобна работа-контрол по хигиената. И да обикалят да проверяват.
Ти луда ли си и рекох?
Да ме намразят всичките.
Както мразят контролите по автобусите и тези където слагат глобите по колите.
Да ходя аз да се дъвча и ям с хората, заради концепцията на лайнари и фирми които експлоатират до дупка хората. Да стана мизерник, или както всички мразят ченгетата.

Не-такъв грях на душата си, няма да си сложа.
Понеже кармично ще страдам после.
Та, сега почивка в 10,после малко замотаване да стане 11.. И ще видим след това.
Да им блъскаме всеки ден.. И после като сме в болнични, да ни ги плащат на по 5 часа. Не на пълен работен ден.
Знаеш ли кога?Предпочитам бавно и славно, те да си мучат.. Ама да взимам пари за пълен работен ден. Те никога няма да бъдат доволни. Теглим чертата и правим разликата между двете неща!




Through the pain man rises!

Редактирано от Serenity73 на 31.01.19 11:28.



Тема Re: Прямоста и директностанови [re: Serenity73]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано31.01.19 11:16



И друго нещо-опитайте се вместо да бъдете вечно прави, да бъдете щастливи.

Through the pain man rises!


Тема Re:нови [re: Serenity73]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано31.01.19 11:36



Добре че има и хора като нас. Иначе светът щеше да е истински ад.

Баш. Щяха да закрият социалните служби, щото никой нямаше да драпа за помощи.
Ако ги нямаше хората като тебе. Представяш ли си какъв ад за работещите в тях!
Че на практика ти ги храниш.





Тема Re:нови [re: Serenity73]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано31.01.19 11:55



Но аз винаги съм се стремял да бъда човек.

Бе жена ти болна, дебела от болести и стрес, всеки ден циври,
синът ти отърван истерясал, на косъм изобщо да завърши училище,
цепите стинката в къщи за съществени неща, харчите като изоглавени за простотии, на една педя сте от подопечни на социалните служби и барневерн.
ама той човек бил. ай сиктир!





Тема Туйнови [re: Serenity73]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано31.01.19 12:01



си го набий в главата, щото ти си от тези, дето все искат да са прави и после - стрес и болести! Ми стрес, разбира се. Аз бях същата като теб преди, ама хептен същата и все още имам такива прояви понякога, затова ти се ядосвам. Даже напред изпуших щото бях права, ама до нямайкъде права. И кво от туй? Идиотите си остават такива, гледат те тъпо и не схващат какво им говориш, а ти си рушиш здравето.

Просто не успях да хвана в зародиш реакцията си.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re:нови [re: lipari]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано31.01.19 13:04



Ти идеална ли си попитах?
За теб говорим в момента, не за мен-шибан трол такъв!
Каквото съм можал, това съм направил-ясно ли ти е!
Не се върти света около теб. И нямя как всички да ти козируваме.
Сама си изпроси тонът ми.
Пъкпак се прави на ощипана!
С жена ми се обичаме. Това е най-важното!

Through the pain man rises!



Страници по тази тема: << 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.