Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:49 09.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
Тема Re: Защо света ме търпи?нови [re: Serenity73]  
Автор vida1929-129539 ()
Публикувано30.01.19 16:31



За нищо





Тема Re: Защо света ме търпи?нови [re: Serenity73]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано30.01.19 17:28



Ти ще заслужиш съдбата си. Помни ми думите!
Ще дойде ден в който, ще съжаляваш за отношението си и към мен и света генерално!
Повярвай ми.. Никой няма да има съжаление и към теб! Ще дойде и за теб Видовден.
Ще дойде време да търсиш съчуствие, подкрепа и разбиране, ще попаднеш на абсолютно същите хора като теб!


ВЪЙ! ВАЙ-ВАЙ-ВАЙЙЙЙЙ!



Без значение къде по света, ще имам прогрес.
Ако не то в работен, то в духовен аспект.


На 45 си и затъваш все повече. Закога ще го имаш този прогрес?




Тема Re: Вече е ясно...нови [re: Serenity73]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано30.01.19 17:39



Хахаха.. Ти не си добре на втория етаж.
Нарича се чанч и нечовешка работа в Норвегия. Климат и пр.


Нарича се: кой каквото си е надробил, това си сърба.



Аз съм човек, само с истински хора. Ама изобщо не ме интервсуват идеологиите им. Как с наритване щели да ме променят.
Ще покажат само какви говеда и простаци са. Точка!


АУ! Да ти припомнят, че се наливаш от дете било наритване.
Ми това са фактите - вместо да учиш, да се образоваш, да задобряваш в поне една професия, да мислиш навреме за здравето си, си опъвал шишето и накрая - нищо.
И да се пениш, и да не се пениш, хората те преценяват и си правят изводите.




Тема Re: Вече е ясно...нови [re: lipari]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано30.01.19 17:45



Забележи, че той пише тук само докато е на работа. Сутрин до обяд до 13 часа му е работното време. Или поне най-много тогава пише.

А после се оплаква, че не са доволни от работата му.
Ако не мрънкаше толкова щях да съм склонен да му се радвам, че е спрял да пие поне. Но той е с претенциите на професор, а с покритие точно нула.

Редактирано от rien ne va plus на 30.01.19 17:46.



Тема Re:нови [re: vida1929-129539]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано30.01.19 17:46



Важното е, че има чисто сърце и не вреди на никого. Това прави неизбежните му недостатъци много по-малки.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано30.01.19 17:48



Какво му е чистото на сърцето? Мечтае да го съкратят, че да получава социална помощ без да работи. Шмекер на дребно.
Все се оплаква, все нещо не му е наред. Кой му е крив като се е наливал цял живот.
Само мрънка.



Тема Re:нови [re: rien ne va plus]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано30.01.19 17:52



А ти си от тези, които вредят на хората. Затова недостатъците ти са много по-големи и животът ти има много по-малко смисъл.
Тук сте три трола, които се опитвате да го увредите и това е срам!
Чуждият живот не е твоя работа и никога няма да знаеш достатъчно, така че да има смисъл да обсъждаш другите.




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор vida1929-129539 ()
Публикувано30.01.19 17:56



Не знам, не го познавам до степен да мога да кажа дали има чисто сърце.
Лично на мен не ми е навредил, не ми е казал лоша дума.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано30.01.19 18:02



Чуждият живот не е твоя работа и никога няма да знаеш достатъчно, така че да има смисъл да обсъждаш другите.
Това важи в пълна степен и за теб. Така че не ме обсъждай, и не ме наричай трол.
Нито ми казвай, че вредя, защото на никого не съм навредил.
Ако някой вреди, това са такива като теб. Подли и лицемерни хора. Недостойни.
Аз казвам каквото мисля и не се срамувам от това.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано30.01.19 18:17



А ти си от тези, които вредят на хората. Затова недостатъците ти са много по-големи и животът ти има много по-малко смисъл.
Тук сте три трола, които се опитвате да го увредите и това е срам!


Лъчезарке, трогателна си.


Като майка-орлица, сакън да не ти барнат пиленцето.
Щеше да е мило, ако не беше смешно. Финтрольо е мъж на възраст, семеен и се предполага, че има отговорности. Туй, че си мре да се лигави и да го галят по главичката, затова се ръга тук, да си намира доброволки като тебе, изобщо не ти минава през ума, нали? Той си чеше крастите, на тебе добре дошло да си чешеш своите. И само три трола, дето животът им бил с по-малко смисъл - БРЯХ! - ти развалят идилията?

На колко годинки си, бря?
И фащам бас, че нито си омъжена, нито родител.
Само госпожица може тъй да лапа мухи.





Страници по тази тема: << 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.