Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:48 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Re:нови [re: METHOD]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано18.01.19 12:17



Е, да са 4 бона след удръжки. Не пият, не пушат. И аз не виждам как ще ги профукат, ама сигурно има начин, човек като си постави за цел.





Тема Re:нови [re: lipari]  
Автор METHOD (МБ)
Публикувано18.01.19 12:24



Аз пък за чиста пара говорех


Човек, кажи ми кой има време да изпорка 1к лева в месеца, след като ходи на работа и спорт. Това е някакъв нонсенс за мен. И не си купува всеки месец нов телефон.

Друг е въпросът, ако имаш жилище и паралелно си хванал да си строиш нещо около София.

В такъв случай 5 бона не стигат, необходим доход към 10 бона на месец за да можеш да си направиш къщата като хората в един нормален срок примерно от 2 години.

Редактирано от METHOD на 18.01.19 12:25.



Тема Re:нови [re: METHOD]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано18.01.19 12:42



Последно пиех много и неконтролируемо почти през далечната 2008-2009 година. Есента на 2009 тръгнах на АА сбирки. Тогава спрях и алкохола. През 2010 година, на 28 април хвърлих цигарите.

Through the pain man rises!


Тема Re:нови [re: Serenity73]  
Автор METHOD (МБ)
Публикувано18.01.19 12:48



Звучиш излекуван.



Тема Re:нови [re: lipari]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано18.01.19 12:52



Първо да коригирам леко, понеже ми тръгваш с рогата напред-обявата за работа в сладоледената фабрика беше за поточни линии. За производство. Не за каране. Знам че нямам шанс за шофьор. А у никога не съм и искал за шофьор. С тези камиони по тези завои, мерси. То с бус си е опасно, а за камион по С-овете да не говорим
И тези тесни пътища.
Второ-Норвежеца беше питал да ме вземат като ученик, на практика. С идеята да ме оставят ако имат нужда. И бюрото по труда да ми плаща. Щях да се договоря с фирмата сега, да пишат на лист че нямат работа за мен, за да мога да мина към бюрото да ми плащат. Понеже не искаш да изтърва шанса си. Но така или иначе нищо не се случи.
Дори и да не бяха ме назначили, щях да имам СТАЖ И ОПИТ, и дори и да се върнех да чистя пак след време, поне щях да подавам молби с документ за практика и стаж, както и с препоръки.
Явно трябва СЕРИОЗНО ДА ОБЯСНЯ, за да схванеш. Че търся варианти, а и гледам да не горя мостове назад.
Ама по-важното е да навикаш и обидиш.
Същите са и бг шефките тук във фирмата
Все едно сме им циганчета в бг, и ни говорят на аоуу, шшш.. Бързо.. Мале... Хайде бе..
Тук е Норвегия. И трябва да имаш уважение към работника. Не да го плашиш че няма да има работа, навикваш и вечно да си недоволен от него.
Затова искам да се махна. За да не търпя бай-ганьовски номера.Все пак никой норвежец не се е държал така ктм мен. Или колега да ми каже-Ударена ти е главата.


Through the pain man rises!

Редактирано от Serenity73 на 18.01.19 12:57.



Тема Re:нови [re: METHOD]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано18.01.19 12:59



Няма излекуване. Има стопиране на болестта. С АА програмата.

Through the pain man rises!


Тема Re:нови [re: lipari]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано18.01.19 13:02



Кажи го на жена ми относно бг. Особенно след новините по нова. След убийствата, изнасилванията, битите жени от последните дни и изобщо. След 15 години в чужбина, може би никога няма да свикнем с хаоса в бг. Там наистина ако си болен и не можеш да работиш тежка работа, ще мреш като куче. А частниците си ги знаем. Не са мръднали от едно време. Като отношение към работника. Не говорим за пари.

Through the pain man rises!

Редактирано от Serenity73 на 18.01.19 13:03.



Тема Re:нови [re: lipari]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано18.01.19 13:06



Къде ги дават тези пари? За Ай ти специалист ли? Или на вуйчо във фирмата

Понеже моите градски от Калофер, все за около 700-1000 лв заплати работят. А единия е ай ти специалист. Доскоро отговаряше за линиите в булстрад, вътрешни линии. 700 лв заплата. И се махна.
Свга към някаква чужда компания в бг почна. С опция да излезе навън. И тук парите са в пъти в повече.

Through the pain man rises!


Тема Re:нови [re: Serenity73]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано18.01.19 13:08



Все едно сме им циганчета в бг, и ни говорят на аоуу, шшш.. Бързо.. Мале... Хайде бе..

Това говори само за тяхната култура. Но във фирма за такова почистване едва ли може да очакваш нещо друго.
Подбери си по-културна среда.




Тема Re:нови [re: METHOD]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано18.01.19 13:09



Замисли се, има ли смисъл да имаш много пари в бг?
Че то разложението и духовното падение е навсякъде. Аз предпочитам държава със стандарт и социална система. България не е от тези държави.
Че те едни онлайн винетки не успяха като хората да оправят. И могат да те глобят навсякъде.
Някъде четох, че хората отговарящи за софтуера и подръжката били работили за 500 лв на месец. Ами за толкова пари-толкова!
За 500 лв заплата, може и дипломите им за ай ти специалисти да са фалшиви. Кой знае?
Във България нищо не може да ме учуди.

Through the pain man rises!

Редактирано от Serenity73 на 18.01.19 13:10.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.