Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:12 26.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
Тема Re: Бавно ли учите житейските уроци?нови [re: Serenity73]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано20.01.19 12:00



Човек се учи докато е жив.
Когато научиш един житейски урок, животът ти поднася ситуация, която не познаваш, и не знаеш как да постъпиш, така че опитът, получен в предишния "урок" е безполезен.
Животът е изменчив и коварен като вирус. Няма как да си подготвен, не е като да си прочетеш записките и книгите и да се подготвиш. Просто такива не съществуват.
Затова и на мен понякога ми се иска да мога да се върна в предишна ситуация, но "със сегашния акъл". Е това няма как да стане, разбира се, но човек може да си мисли каквото му е угодно. А би било интересно, ако беше възможно. Тъй като не е сигурно, че ще се справя по-добре, дори ако знам какво ще се случи, ако постъпя както съм постъпил първия път.
На тази тематика има много филми от жанра сай фай или фентъзи. Включително филмът, който беше в основата на предишният ми ник - 12 маймуни (MerryXmas). Но не сериала, а филмът с Брус Уилис и Брад Пит. от 90-те години.
Също така "Ефектът на пеперудата" и много други, като един, който цитирах тук наскоро.



Тема Re:нови [re: alLibi]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано21.01.19 09:32



Че то и тук в Норвегия е същото.

Through the pain man rises!


Тема Re:нови [re: alLibi]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано21.01.19 09:33



А добро утро. Е, радвам се че най-после има и друг да ги потвърди тези неща. За да не ме обвиняват че само съм се оплаквал. За нищо не съм излъгал относно Норвегия през годините.

Through the pain man rises!


Тема Re:нови [re: alLibi]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано21.01.19 09:37



Много повече. Че те на това ги учат тук. От малки да крият чуствата си. И да ти говорят общи приказки.
Имам две семейства норвежци приятели. И то проверени през годините. Единия е женен за Българка, и затова е по-различен. А другите са близкото ми семейство, този учителя-музикант. С жена си. Но той не е от Берген. Затова е по-свестен. В Берген са може би най-големите гьонове в Норвегия.

Through the pain man rises!


Тема Re:нови [re: rien ne va plus]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано21.01.19 09:39



Така е, вярно е.
Просто си казвам какво е положението около мен. Изобщо не исках да се занимавам с фирма е която има много българи.
Винаги има клюки и проблеми.

Through the pain man rises!


Тема Re:нови [re: holi_day]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано21.01.19 09:39



Бързо работя. И си отварям време.

Through the pain man rises!


Тема Re:нови [re: holi_day]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано21.01.19 09:42



По принцип не искам. Понеже са храни куче да те лае. Пък камо ли ако ти плащат. Ще те скъсат от претенции.
Както и да е, да ги учиш на език е адски сложна работа. Повечето са ни приемат, ни предават. Тръгнат на курс, пък зарежат.. Пък реват че не знаели език. Послв пак се повтаря същото. Е, как пък от 6-7 години живот тук, поне малко не го научихте. Поне на една гаща плява.

Through the pain man rises!


Тема Re:нови [re: rien ne va plus]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано21.01.19 09:43



Имам най-общ курс изкаран. Не съм работил с програмите.

Through the pain man rises!


Тема Re:нови [re: rien ne va plus]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано21.01.19 09:44



Вътрешни линии, компютърни. Офисни

Through the pain man rises!


Тема Re:нови [re: rien ne va plus]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано21.01.19 09:46



Работил съм в ресторант тук. Имам и стаж от бг от магазини и ресторанти.

Through the pain man rises!



Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.