Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:08 02.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: Защо не пиете?нови [re: holi_day]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано15.01.19 11:02



Доста неприятна ситуация.

Through the pain man rises!


Тема Re: Защо не пиете?нови [re: Serenity73]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано15.01.19 11:09




чудесно
продължавай така



Тема Re: Защо не пиете?нови [re: alLibi]  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT )
Публикувано15.01.19 11:34



Започнах да пия умерено през май месец 2006та година на 28 годишна възраст.Тъй като бях болен от параноидна шизофрения и мозъкът ми беше супер стегнат от ученето през първите 7 години от пиенето алкохолът ме успокояваше и ме караше да се чувствам уверен и спокоен човек.Но от 2013та година насам започнах да усещам че алкохолът започва да унищожава мозъкът ми и го намалих.А от 2011та заради алкохолът започнаха да ми падат и зъби които засега нямам пари да възстановя и сумата за тяхното оправяне расте и възлиза на поне 1500 лева.



Тема Re:нови [re: Serenity73]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано15.01.19 11:46



Стига сте се вторачвали в това пиене.
Имаш ли хоби, Финтрол?




Тема Re: Защо не пиете?нови [re: alLibi]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано15.01.19 12:34



Защото вече не мога, а и да можех, нямаше да пия. За какво да го правя, като преди да ми стане хубаво, ми става лошо? Да не говорим как ме спарцалосва алкохолът - то къде съм си мързел, като пийна - хептен.

От само глътка концентрат ми става лошо от няколко години, ценител съм на хубавото вино, но пия рядко по чаша - две. Може би ще дойде момент, когато и вино няма да мога да пия.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Защо не пиете?нови [re: Rosemary]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано15.01.19 12:43



Когато бях млада не се напивах, колкото и голямо количество да изпия. Просто се развеселявах, и ставах приятен за събеседване и общуване човек. Доста концентриран алкохол съм изпила.

О, и аз така, но вече е минало.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Защо не пиете?нови [re: alLibi]  
Автор blue jewel ()
Публикувано15.01.19 12:44



Вкусът не ми харесва. Мога да пия само сладки ликьори, но и това се случва рядко, на някакви събития само.



Тема Re:нови [re: FlLERO99]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано15.01.19 12:57



Спираш цигарите и ето ти пари да си оправиш зъбите.






Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор FlLERO99 (Russian ELINT )
Публикувано15.01.19 13:47



Спирам цигарите и директно ставам 150 кг...



Тема Re:нови [re: FlLERO99]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано15.01.19 13:55



Спирам цигарите и директно ставам 150 кг...

значи спираш и яденето, хем ще спестиш двойно по-бързо за зъболекар, оправяш си зъбите и пак пропушваш.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.