Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:39 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: Защо не пиете?нови [re: rien ne va plus]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано16.01.19 22:10



Мисля, че и преди съм ти го казвал – ти не си хомо сапиенс, а сомо хапиенс.







Тема Re:нови [re: rien ne va plus]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано16.01.19 22:44



Той е в Масачусетз, там са построили комунизма. При мен имплант струва 3000 долара (сев каролина). Поисках конкретна работа по зъбите си, естимейта от две дентални клиники беше 28 000 и 31 000. В България ми го направиха всичко това плюс още каквото намериха за няма и 4000 долара. Плюс това в България специалистите са страхотни, гоод лък да намериш в сащ някой да ти изгради зъб, а ако намериш, цената е по-висока от имплант. Говоря само за този щат, Сев. Каролина.



Тема Re: Защо не пиете?нови [re: rien ne va plus]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано16.01.19 22:45



Пий си концентратчетата тогава бе, приятел, никой не ти пречи да си джостиш по половин малко на ден – нали е полезно!







Тема Re:нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор rien ne va plus ()
Публикувано16.01.19 22:51



Много българи, живеещи в чужбина си правят зъбите в България.
Не всички зъболекари и в България са читави. Аз от моя засега съм доволен.



Тема Re: Защо не пиете?нови [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано16.01.19 22:59



Последният път, когато получих пристъп на trismus (досега 2 пъти ми се е случвало), вероятно манифестация на болестта tetanus, имах цял ден спазми в челюстта и се оправих след като изпих една бира. Не знам какво беше това, нито как бирата ми помогна, но е факт, че след като изпих 1/2 л бира, спазмите в челюстта отшумяха. Ужасна болест. По принцип съм ваксиниран като дете, обаче явно ваксината от детството ми вече се е отслабила и трябва да се реваксинирам. Ужасни спазми в челюстта, които бяха толкова болезнени, че в един момент ми идваше да се метна през прозореца.

Препоръчвам на всички да се ваксинират срещу тетанус.





Тема Re: Защо не пиете?нови [re: lipari]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано17.01.19 01:21



Не мога си хвана спатиите. Мога да пия, мога да не пия, но с бирата не се разбирам.
За 5 години да съм изпил бутилка ракия и бутилка нещо друго. Същото го изпивам и за няма седмица, наскоро проверих.



Тема Re: Защо не пиете?нови [re: alLibi]  
Автор METHOD (МБ)
Публикувано17.01.19 10:14



Здравей Либиецо,

Темата е много интересна и се радвам, че си я открил.
Аз лично не пия поради две причини.

Първата, е че моето отдавна съм си го изпил.

В 133-то си поркахме от 9. клас и си беше много готино, но всяко нещо е до време. Нито хората са същите, нито времената.

Втората причина са последствията от системната злоупотреба с алкохол, като променяща съзнането субстанция и най-вече симптомите на махмурлука.

Все пак седмично пия по чаша наистина хубаво чермено вино, комбинирано с добра компания.

Поддържам добър алкохолен запас в дома си - жизнено необходимо е - някои от моите съученици все още обичат хм .... да къркат здраво



С уважение:

Метод



Тема Re: Защо не пиете?нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано17.01.19 15:18



като си додиш в България и ти се отваря глътка.





Тема Re: Защо не пиете?нови [re: alLibi]  
Автор blue jewel ()
Публикувано17.01.19 16:17



Намерих случайно картинка по темата.





Сори, че е от Фейса и няма как да я постна направо.

Редактирано от blue jewel на 17.01.19 16:17.



Тема Re: Защо не пиете?нови [re: METHOD]  
Автор NovaGodinaNovKasmet ()
Публикувано17.01.19 17:09



Втората причина са последствията от системната злоупотреба с алкохол, като променяща съзнането субстанция

Здравей, Метод,

Радвам се, че се отби,
и аз съм забелязала промяната в съзнанието. Това ми се струва най- тъжното и най-безнадеждното в алкохолизма. Да махнем с ръка на това, че алкохоликът разболява тялото си, че губи работата си и семейството си, че хваща рак и умира, че проваля живота на близките си.
Но най-лошото е,че деградира като личност- акъла му изфирясва още на млади години, изпада в тежки заблуди и грешки, коит не е състояние да осъзнае, дори 100 психоаналитика да му висят на главата,
това ми се струва най-страшното.



Поздрави: Вида

------------------------------
”Всички болести идват от ядове, а ядовете от гадове”.

Редактирано от NovaGodinaNovKasmet на 17.01.19 17:10.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.