Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:58 30.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
Тема Отива си 2018 година!нови  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано28.12.18 15:52



Всяка година си правих анализ на предходната и планове за следващата.
Тази година е особена. Най- тежката година в живота ми. Планове за следващата не правя. Може би, защото тази година преобърна живота ми и срина всичките ми намерения и мечти.
Весело посрещане на Новата година!

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\\\\\\\"Алберт Айнщайн


Тема Re: Отива си 2018 година!нови [re: ALONE911]  
Автор MerryXmas ()
Публикувано28.12.18 16:00



Аз не съм от хората, които правят планове за бъдещето, а равносметка си правя, когато му дойде времето, а не на нова година точно.

Нова година е една условност, просто е прието на тази дата да се отброява, но може да бъде произволна дата от календара. Затова и не мога да разбера защо това да е причина за радост, празнуване и веселие. В тази връзка и пожеланието "весели празници" за мен е една куха фраза.
Дори ми е неприятно когато има такива празници, понеже винаги, когато се нарушава нормалният ритъм на живота, се създават и предпоставки са проблеми, което и нерядко се случва.

На теб лично ти пожелавам да оздравееш. Винаги има процент оздравели и оцелели, защо да не си ти? Имам един приятел, който от 20 години е с някакви тумори по пикочния мехур и бъбреците. Отдавна лекарите му предсказаха, че няма да живее, но той на пук на всичко живее. Наскоро му отстраниха единия бъбрек. Вече е надминал всички прогнози за продължителност на живота след тази интервенция, поне според това, което са писали в неговите медицински документи. Така че, какво да ти кажа, не се предавай.

Редактирано от MerryXmas на 28.12.18 16:01.



Тема Re: Отива си 2018 година!нови [re: MerryXmas]  
Автор ALONE911 (I want)
Публикувано28.12.18 16:30



Да, но тази дата е обединяваща за човечеството. Празниците са може би затова защото обединяват хората. Човек е социално същество. Мечтите и плановете са индивидуални, но обединени ни правят общество.

”Понякога плащаме най-скъпо за безплатните неща.\\\\\\\"Алберт Айнщайн


Тема Re: Отива си 2018 година!нови [re: ALONE911]  
Автор NovaGodinaNovKasmet ()
Публикувано28.12.18 17:10



Планове за следващата не правя.

Алоне, защо не си направиш план с една точка- да си добре, да оздравееш, напук на всякакви лекарски прогнози.
Майка ми,която беше медицинска сестра, казваше в такива моменти: Каквото сабя покаже.





Тема Re: Отива си 2018 година!нови [re: ALONE911]  
Автор MerryXmas ()
Публикувано28.12.18 19:03



Не искам да споря с теб, но няма как една дата да обединява хората.
Ако нещо може да обедини хората, това са общи интереси. И дори това не винаги е в състояние да ги обедини.
Ето пример - тук се карахме и обиждахме дори на коледа. Какво пречи да го направим и на нова година? Със сигурност датата няма да попречи. А това тук е умален модел на цялото българско общество.



Тема Re: Отива си 2018 година!нови [re: MerryXmas]  
Автор NovaGodinaNovKasmet ()
Публикувано28.12.18 19:10



Ето пример - тук се карахме и обиждахме дори на коледа. Какво пречи да го направим и на нова година?
Ми нищо не пречи. Нали трябва да има интрига, иначе не е интересно.
Пък и трябва да си отстояваме имиджа на откачалки.



Тема Re: Отива си 2018 година!нови [re: NovaGodinaNovKasmet]  
Автор MerryXmas ()
Публикувано28.12.18 19:21



Какво само ходиш и сереш навсякъде след моя ник?
Не виждаш ли, че не ти отговарям?
Каквото и да напиша, считай, че не се отнася до теб, след като сама не се усещаш.
То бива да си гьон сурат, но ти биеш всички рекорди!



Тема Re: Отива си 2018 година!нови [re: MerryXmas]  
Автор NovaGodinaNovKasmet ()
Публикувано28.12.18 19:29



Аз сера само златни ***** , като кокошката със златните яйца, но ти като си тъп да видиш дълбокия смисъл на постовете ми, кой ти е виновен. Ай спирам, ама после да не кажеш, че ти е скучно





Тема Re: Отива си 2018 година!нови [re: ALONE911]  
Автор alLibi (либиец)
Публикувано28.12.18 23:22



ALONE911 на колко години си ако не е тайна?

בַּעַל זְבוּב


Тема Re: Отива си 2018 година!нови [re: alLibi]  
Автор NovaGodinaNovKasmet ()
Публикувано29.12.18 11:26



Ами щом пише в 50-60






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.