Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 20.05.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Re: Богомолканови [re: crazymonkey-126377]  
Автор vida1929 ()
Публикувано01.10.18 12:55



Мда, ама мен съседски политики не могат да ме изманипулират. Не стига ли , че ни тровят с храните, новините ни облъчват как всеки ден ставало все по-зле, всякакви други начини да ни програмират съзнанието-също, че на едни съседи ли ще се дам.





Тема Re: Богомолканови [re: vida1929]  
Автор LeonKowalski (engineer)
Публикувано13.10.18 15:37



Ами като нещат съседите ти, извикай да напръскат само у вас.
Разбира се, най-добре е да се прочисти сградата, но и това е нещо.
А има фирми, които си знаят работата и пръскат с ефективни препарати. Като напръскат, и дълго време никаква хлебарка няма.
Най-важните неща при борбата с хлебарките са да се установи откъде идват, и къде евентуално имат гнезда в жилището. Трябва да се запушат херметично всички дупки към по-долни и по-горни етажи покрай тръби, особено в баня и тоалетна, но също и покрай тръбите на парното, ако има такова.
Най-добре е да се плати на специалисти, те ще помогнат, иначе с молби и празни приказки не става.

Let me tell you about my mother...


Тема Re: Богомолканови [re: Nuke Dukem]  
Автор LeonKowalski (engineer)
Публикувано13.10.18 15:39



Богомолката е гадно животно, може би точно заради това, че женската изяжда мъжкия, но и само формата на тялото ми е противна.
Разбира се, това си е създание като всички други и има право на живот, нищо че на мен не ми харесва.
Има ги в градовете, не са много често срещани, но ги има. Попадал съм на богомолки. Веднъж имаше богомолка на накрайника на компресора за помпане на гуми на една бензиностанция, и аз го взех без да погледна. Е, не хапе, не жили, нищо нямаше, просто я хвърлих нанякъде.

Let me tell you about my mother...



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.