Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:01 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Нанови [re: crazymonkey-126377]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано18.09.18 13:09



Не знам и защо никой, ама никой, не спомена, че това с преживяването на отхвърлянето, е въпрос на его и работа върху него.

Това от къде го знаеш с такава стопроцентова сигурност? Чувала си, че бебетата умират ако никой не ги взима на ръце и не им говори и не ги докосва, а те нямат его. Нещата са значително по-дълбоки от "стегни се и работи върху егото си та да се научиш да не ти пука".



Тема Разбирамнови [re: blue jewel]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано18.09.18 13:21



те, защото когато нещо се повтаря в живота ти, лесно се превръща в комплекс, но пак ти казвам - ти си, която можеш да промениш това, работи в посока на любов към себе си, себеприемане, научи се по-малко да зависиш от мнението на другите, цени и уважавай себе си за това, което си. Ако не си се вторачила в резултата, постепенно нещата ще се подобряват, все повече ще те приемат, все по-рядко ще те отхвърлят. Не ти ли идва наум, че тези, които са те отхвърляли, просто не те познават, не си показала пред тях ценното в теб самата? Вместо това, ти решаваш, че си боклук, че не струваш. Гадно ми е да го пиша дори.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Нанови [re: DarkSide]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано18.09.18 13:25



Това от къде го знаеш с такава стопроцентова сигурност?

Ами, учила съм го и сме го играли, отработвали сме нещата в разни така наречени процеси.

И най-важното - съгласявам се с това, на което са ме учили, приемам го.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от crazymonkey-126377 на 18.09.18 13:37.



Тема Re: Разбирамнови [re: crazymonkey-126377]  
Автор blue jewel ()
Публикувано18.09.18 13:26



ти си, която можеш да промениш това, работи в посока на любов към себе си, себеприемане, научи се по-малко да зависиш от мнението на другите, цени и уважавай себе си за това, което си

Охх... знам, знам. Трябва. Някой път успявам. Но не за постоянно. Малко трябва и пак е така.



Тема Re: Разбирамнови [re: blue jewel]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано18.09.18 13:30



Някой път успявам. Но не за постоянно.

Не става лесно и отведнъж, но нали виждаш, че понякога успяваш. Погрешните модели на мислене се преодоляват много трудно, всеки, който е осъзнал, че му е нужна промяна и е направил стъпки по този път го знае.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Нанови [re: crazymonkey-126377]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано18.09.18 13:37



това че си го учила, играла, отработила и приела, не го прави вярно - защо пропускаш да коментираш цитирания факт, който противоречи на теорията, по която са те учили?



Тема Койнови [re: DarkSide]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано18.09.18 13:40



факт?

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Койнови [re: crazymonkey-126377]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано18.09.18 14:00



Бебетата нямат его, обаче умират ако са отхвърлени.



Тема Re: Койнови [re: DarkSide]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано18.09.18 17:01



не съм чела такова нещо
нима няма бебета, намерени захвърлени от родителите, които оцеляват и израстват
какво точно имаш предвид, поясни.
макар, че е много тежко като тема



Тема Re: Койнови [re: holi_day]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано18.09.18 17:17



Щом ти не си го чела, значи то не съществува, така ли?
Какво да пояснявам повече, сега аз крив, че чета много, така ли?










Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.