Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:44 13.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Тема Re: Отхвърлянетонови [re: vida1929]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано18.09.18 11:41



Бъзикаш ли се?



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re:нови [re: blue jewel]  
Автор Rosemary (все същата)
Публикувано18.09.18 11:41



Общителен и забавен не значи силен.

2+2=4 и това ме вбесява.


Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано18.09.18 11:43



Има една поговорка: "Хората се различават не по това, какво им се случва, а по това как реагират на него."

Благодаря, Лъчи! Не я знаех, а е много хубава и полезна.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Rosemary (все същата)
Публикувано18.09.18 11:44



Моите постижения, ако изобщо са постижения, ги постигнах със смяна на отправната точка.

А за мен, живеенето на макс означава да положа колосални усилилия за нещо, което е леко за останалите. Колосално усилие да се науча да пазарувам в магазините, да питам за часа, да влизам в стая пълна с непознати и други такива.
Но вече съм се научила, поне до степен, да мога да съм що-годе с хората.

2+2=4 и това ме вбесява.

Редактирано от Rosemary на 18.09.18 11:47.



Тема Re:нови [re: Rosemary]  
Автор blue jewel ()
Публикувано18.09.18 11:51



В моя случай значи, защото за да стана такава, трябва да положа усилия. И я се получи, я - не. Пък на други просто им е в кръвта, дето вика Дарк. Още от едно време ми даваха за пример такива, дето се кикотят, приказват празни приказки и прочие. Тях всички ги харесват. Еми... те така са се родили, не са правили усилия за това. Защо трябва да ми ги дават за пример, и всички да им се възхищават, все едно имат някакви големи постижения?



Тема Re: Отхвърлянетонови [re: blue jewel]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано18.09.18 11:51



Начинът е да ти дадат повод за усмивка

Начинът е ТИ да намериш повод за усмивка, а не да чакаш някой да ти го даде.И аз така говорех - защо да се усмихвам, като ...и изреждах проблемите си, досаждайки на хората.

Много енергия съм изгубила по този начин, но тогава нямаше нито информация как да се справяме с подобни състояния, нито ... не знам, може и да не съм била готова за промяна просто, да не съм била изпила достатъчно горчилка.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re:нови [re: Rosemary]  
Автор blue jewel ()
Публикувано18.09.18 11:53



Колосално усилие да се науча да пазарувам в магазините

Хаха, и аз едно време имах фобия от това да се изправя пред някоя продавачка и да й кажа - "един хляб, триста грама сирене..." - забравях си думите, все едно излизам на сцена. Добре, че направиха тия супермаркети сега.






Тема Re: Отхвърлянетонови [re: crazymonkey-126377]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано18.09.18 11:54



когато си с високо изразени показатели по двете последни характеристики





Тема Re: Отхвърлянетонови [re: crazymonkey-126377]  
Автор blue jewel ()
Публикувано18.09.18 11:56



Може и аз да не съм готова за промяна още. И вярно, откъде да го намеря този повод? С триста зора си намирам някакви, но и те се изчерпват и пак оставам така.



Тема Нанови [re: blue jewel]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано18.09.18 11:57



мен все още ми се случва да ми коства голямо усилие да мина по главната търговска улица. Това става, когато се опитвам да се събера и не желая да срещам познати и да водя безсмислени разговори с тях, пък мен доста хора ме познават къде по лична, къде по служебна линия. В такива моменти съм се молила да бъда невидима, да ида да си свърша работата и толкоз.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от crazymonkey-126377 на 18.09.18 12:16.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.