Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:26 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Rosemary (все същата)
Публикувано19.09.18 13:01



Ти пропусна обаче, че Джевел написа, че поства във ФБ снимки на пейзажи.

.

Т.е. ако иска да спечели от тото-то, поне да пусне фиш. :-).

2+2=4 и това ме вбесява.


Тема Re:нови [re: Rosemary]  
Автор blood2 ()
Публикувано19.09.18 13:03



Първи вариант. Онази му духа и и го слага добре отзад.

Втори вариант. Онази му пуска да и изневерява.

Трети вариант. Онази възприема какво и казва и е по-добра по характер.



Тема Re:нови [re: blood2]  
Автор Rosemary (все същата)
Публикувано19.09.18 13:13



Хм. По всички точки от вариантите (уточнявам, да не би да се получи неразбиране + да разбирам какво ми казва ) съм пушка. Поне съм скромна, нали )))))?

Това с характера обаче е много неподлежащо на дефиниция понятие. Там се пука топката. И след като няма как човек да си промени характера, ясно. Оставам си завинаги стара мома. Нещо като Емили Дикнсън без поезията.

Да речем има и четвърти вариант - всъщност гените му не са на бог и дрън-дрън.


Имах възможността лично да се убедя в това и чак не мога дори с разума си да си обясня, как така еди-кой си ме е държал почти 25 години като зомбясана. Този вариант може да бъде интерпретиран и като високо грозде, нали? Дори и така, все е утеха някаква ))))).

Понеже вече не ми трябва неистово мъж, та реших да попитам

.

2+2=4 и това ме вбесява.

Редактирано от Rosemary на 19.09.18 13:23.



Тема Re:нови [re: Rosemary]  
Автор blue jewel ()
Публикувано19.09.18 13:19



Познато.

Била съм в подобни ситуации.

Ние сме депресивни личности. С ниско самочувствие. Именно това ги отблъсква, другите жени може да са по-грозни, по-неумни, но да се смятат за голямата работа и някак си успяват да ги прилъжат. Че и на колене да им падат. Не е справедливо, знам, никак. Обаче е така.
Бях влюбена навремето в един красавец. Естествено, не ме и погледна. За него - само (уж) най-готините мадами на света.
Мина време и хвана една меко казано грозновата. Нито кожата, нито косата, нито фигурата, дрехите - абе нищо не й е да кажеш красиво или привличащо внимание. В сравнение с нея съм сигурно като холивудска звезда. Умира за нея, всичките си възгледи промени заради нея, от майка си се отрече заради нея. Как го направи тя - не знам. Но това е животът.

Редактирано от blue jewel на 19.09.18 13:26.



Тема Ненови [re: Rosemary]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано19.09.18 13:20



съм пропуснала, нали затова й казах да се пробва (да пусне фиша)

и да види, че самочувствието й ще порасне за много кратко, ако въобще се случи.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re:нови [re: Rosemary]  
Автор blood2 ()
Публикувано19.09.18 13:23



Много си скромна на думи, а иначе не.


"Имах възможността лично да се убедя в това и чак не мога дори с разума си да си обясня, как така еди-кой си ме е държал почти 25 години като зомбясана. "

Лесно е. Като ти го сложи в главата.

"Това с харктера е много неподлежащо на дефиниция понятие."

Няма характер. Има онези същества дето или искат или не да общуват с теб, неговите същества. За да не си го сложи както той не иска. Важното е да си мислим, че знаем кое какво в главата на другият да сложим, докато накрая не ни го нахендрят на всички на Земята кое какво е.



Тема Re:нови [re: blue jewel]  
Автор blood2 ()
Публикувано19.09.18 13:24



Ти не си реална. Лъжеш.



Тема Re:нови [re: blue jewel]  
Автор Rosemary (все същата)
Публикувано19.09.18 13:28



Ти си искала от него да е мачо, а той е бил...търъмтъръм...щом жена го е манипулирала.

Това е положението, такъв е животът, права си.

2+2=4 и това ме вбесява.


Тема Re:нови [re: blood2]  
Автор Rosemary (все същата)
Публикувано19.09.18 13:29



Мда, в моя случай е като на Джевел - все сама си го слагам в главата и се влюбвам в химери. Точно в страшни химери, зловещи даже за мен.

2+2=4 и това ме вбесява.


Тема Re:нови [re: Rosemary]  
Автор blood2 ()
Публикувано19.09.18 13:31



Нали обясних, че онези комуникират с теб, чрез твоите чувства. Те комуникират и на мъжът дето не те ще чрез неговите чувства.




Страници по тази тема: << 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.