Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:12 12.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: vida1929]  
Автор blue jewel ()
Публикувано19.09.18 09:44



Само аз се правя на луда тука, останалите дават съвети отвисоко, все едно всичко им е идеално. Никой друг не иска да се излага като мен.



Тема Re:нови [re: blue jewel]  
Автор vida1929 ()
Публикувано19.09.18 09:58



Защо така се получава в този клуб?
Споделила си нещо и очакваш другите да споделят също такъв или сходен проблем, а те се втурват да те съветват да си купиш жартиери.





Тема Re:нови [re: blue jewel]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано19.09.18 10:03



може да си напълно спокойна в това отношение, всеки човек е преживявал многократно ситуации на отхвърляне и знае много добре какво е усещането



Тема Щотонови [re: blue jewel]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано19.09.18 10:06



идва от див дядо, пък и звучи като Долно нанагорнище.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Щотонови [re: crazymonkey-126377]  
Автор blue jewel ()
Публикувано19.09.18 10:09



Да, на мен отначало ми звучеше много странно, но после му свикнах, като го чувах често. :))



Тема Re:нови [re: Rosemary]  
Автор blue jewel ()
Публикувано19.09.18 10:11



Ох, Роз... не знам какво да отговоря. Неудобно ми стана.
Права си за всичко...
Просто съм предразположена към депресии като теб и някои други тук, и каквото и да имам, все ще клоня натам. Предполагам.



Тема Re:нови [re: blue jewel]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано19.09.18 10:12



ако се наглася по-така, започвам да се чувствам неудобно, не искам да привличам погледи

И аз мразя да ме зяпат, но и нямам нужда от внимание, най ми е спокойно, ако мога да мина незабележимо, ама не ми се получава. Учителите ми, които са още живи, де, ме поздравяват по име, като студентка половината поток може да го няма, ама аз като отсъствам, питат къде съм.


Ти си казвала, че искаш да те забелязват, затова вземи някак да изгладиш това противоречие - хем търсиш внимание и одобрение, хем ти липсва смелост да си готина и забележима.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re:нови [re: holi_day]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано19.09.18 10:18



Сефте чувам това от някой друг, честно! Винаги ми е било важно как аз се чувствам и не се влияя от това дали другите ме одобряват. Не изпитвам никаква нужда да показвам на другите колко съм готина или щастлива. Аз му викам "Вътрешно удовлетворение" и когато го усещам, ако ще светът да застане срещу мен, не може да ме "събори".

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re:нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор vida1929 ()
Публикувано19.09.18 10:28



И аз мразя да ме зяпат, но и нямам нужда от внимание, най ми е спокойно, ако мога да мина незабележимо, ама не ми се получава. Учителите ми, които са още живи, де, ме поздравяват по име, като студентка половината поток може да го няма, ама аз като отсъствам, питат къде съм.

Това защо го пишеш сега!? Толкова ли не се усещаш, че съвсем не е на място казано. Нарочно ли го правиш?
Не е ли видно, че темата за отхвърлянето пряко кореспондира с темите за ниска самооценка, а ти имаш не такава а точно напротив и това не е по темата.
Предлагам ти и Файлър да си имате една тема, където да се фалите на воля и да си начесвате периодично маниите ма величие и крастите .



Тема Re:нови [re: DarkSide]  
Автор vida1929 ()
Публикувано19.09.18 10:30



Мисля, че точно това е темата . Всеки да сподели и разкаже за свои моменти,когато е бил отхвърлен и как го е преживял. Ама не да кажат -аз го преодолях, защото ако е преодоляно, ще е забравено, а щом го пише тука, значи не е преодоляно.
Аз ми омръзна да пиша за себе си. После се мразя още повече.




Страници по тази тема: << 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.