Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:44 07.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Re: офф - стари теминови [re: blue jewel]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано14.09.18 21:19



вчера правих сладко без захар
ако се договорим да му пратя от него
голям киселяк се получи, но красиво на цвят
и много мързеливо за правене
1 тава нарязах сливи и праскови и 2 ябълки и изпекох във фурната
красота
и като консистенция с парченца плодове,
и на аромат - шест,
нооо кисело





Тема Re:нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано14.09.18 21:27



Източните бойни изкуства много ме привличат, още в момента, когато за първи път ги видях и бях на 8 години. От тогава всеки ден исках да тренирам, но по това време не приемаха момичета. Започнах чак в по-горните класове със самбо, което всъщност е руско бойно изкуство, но и то има огромен чар. Просто това беше единствения треньор, който ми позволи да тренирам. Бях единствено момиче в залата. Никой не искаше да се упражнява с мен, но нещата бързо се промениха. Като се сетя, колко бях наивна - треньорът пита, кой ще дойде да покажем новата хватка. Всички момчета навели глави, се дърпат. А аз блестя от ентусиазъм и го гледам право в очите. Затова треньорът винаги избираше мен да показва новите хватки. Летях във всички посоки.

А тренерът успяваше да ме хване във въздуха 3 см. преди да падна и да ме положи внимателно на земята. Майсторство. Но летежната фаза беше постоянна, докато свикнеш с нея. Затова и първо учат новаците, как се пада безопасно.
Но най-интересни са ми вътрешните бойни изкуства и разбира се - айкидото, защото и то има такава философия. Малко хора, разбират същността на всичко това, за щастие понякога може да се пие вода от извора.
Типично за жена, няма как да ми е интересно млатенето, а ми харесва точно финото равновесие, управлението на енергиите, същността на природата. А в източните бойни изкуства (предимно вътрешните) са изследвали точно това. Уникално е. Не знам за друг аналог на това познание по света. И във Филипините и Индонезия имат много интересни неща. Невероятно познание. Жадна съм за него. Винаги съм била. Но за съжаление тук нямаме много информация. Може би чрез интернет да е по-лесно.


Редактирано от Luchezara на 14.09.18 21:58.



Тема Re:нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано14.09.18 23:40



"за да мотивирам някого да свърши нещо добро я за него си, я за общо благо"

Това е много относително нещо. Нали знаеш - "пътят към ада е постлан с добри намерения".




Тема Re:нови [re: holi_day]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано14.09.18 23:42



Винаги може да му се добави малко мед при ядене и ще бъде супер.






Тема Re: Занови [re: crazymonkey-126377]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано14.09.18 23:54



Чувала съм, че да те предадат всичките ти близки се случва на много хора, но не вярвах. Явно е истина. И е въпрос на време и на това, колко силен си мислят, че си. В момента, в който решат, че си на дъното или напълно безпомощен, се нахвърлят като лешояди и хиени. За силните по дух не е особено трудна ситуация. Ако човек преодолее голямата изненада и огромното разочарование. Но светът е заварен от нас такъв, какъвто е и не си струва да се наказваш заради грешките на другите.
Трудно се срещат наистина почтени и верни хора. Късметлия е, който ги има в живота си.

Родството по дух е велико нещо. Но подозирам, че и родството по кръв има значение.






Тема Re: офф - стари теминови [re: DarkSide]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано15.09.18 01:47



И аз в офтопика, но да уточня - не са само неговите /като да го дебна лично/, много отдавна заключвам всичко назад, че аман от разместваници.



Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано15.09.18 06:58



Добра идея. Изобщо не се сетих.



Тема Re: Тоест,нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор vida1929 ()
Публикувано15.09.18 08:25



ползваш секса като разменна монета?

Не, никакви разменни монети. Бе, не е ли очевидно, че се шегувам





Тема Re: офф - стари теминови [re: holi_day]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано15.09.18 23:48



Сладко без захар!
Та това е мешана скара без кюфте кебаб и пражола! Водопроводчик без тръбен ключ, ти сладко от зелени доматчета без захар, ми то това му е друго името - туршия!



Тема Re: офф - стари теминови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано16.09.18 00:36




бях на ресторант тази вечер
изчерпаха ми се месните дни за този месец

Редактирано от holi_day на 16.09.18 00:43.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.