Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:58 22.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: blood2]  
Автор blue jewel ()
Публикувано07.09.18 16:36



И такива не харесвам. От 35 до 45 - идеално.

Ако на тях викаш старци, не знам на 70-годишните какво казваш.



Тема Re:нови [re: blue jewel]  
Автор blood2 ()
Публикувано07.09.18 16:47



Какво му е идеалното. Например, жена красива над 30 години няма, дори рядко ще има над 25. Над 30 са хубави.
Над 45 вече жените не са и хубави, може само да стават.



Тема Re:нови [re: blood2]  
Автор blue jewel ()
Публикувано07.09.18 17:35



Така разправяш щото не си ме видял мен.


Освен това мога да ти дам куп примери със знаменитости - Чарлийз Терон, Кейт Бекинсейл, Адриана Лима, Дженифър Анистън и айде да не изброявам повече, които са над 30, че даже над 40 и са красиви.
Уф, омръзна ми от твоите депресарски глупости, честно... как може цял живот дори нещо дребно хубаво да не помислиш. Или само пред нас тука си изливаш душевната помия, като се опитваш и нас да ни издърпаш на дъното, ама няма да ти се получи. Ти си енергиен вампир.

Редактирано от blue jewel на 07.09.18 17:36.



Тема Re:нови [re: blue jewel]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано07.09.18 21:16



/ Ти си енергиен вампир /

Тц, не е енергиен вампир. ПРОВОКАТОР е.



Тема Re:нови [re: dama spatia]  
Автор blue jewel ()
Публикувано07.09.18 23:18



Може би, на мен ми действа зле, ако му се вържа.
Знае точно какво да каже, че да продължиш разговора до безкрай, докато не се изнервиш окончателно. Преди се връзвах, вече се научих да не му обръщам внимание.



Тема Re: Много остаряхнови [re: Rosemary]  
Автор blue jewel ()
Публикувано08.09.18 00:38



Защо да е лошо, нормална защитна реакция на психиката. Представи си ако всички се депресирахме в момента, в който научим, че сме смъртни - нямаше да имаме желание да живеем, да учим, да се забавляваме и прочие, защото нищо няма смисъл.
По-добре поне на младини човек да не мисли за това, а да си гледа живота. Да го мислиш няма полза.

Редактирано от blue jewel на 08.09.18 00:38.



Тема Re:нови [re: dama spatia]  
Автор blood2 ()
Публикувано08.09.18 11:35



Тя е провокатор. Бижуто. Жена взимаща сигурно 2000 лева заплата, все се оплаква и е против другите. Била в депресия и разни други неща.

Ти поне понякога наобратно нещата ги мислиш, а не си създаваш някакви илюзии и глупости.

Редактирано от blood2 на 08.09.18 11:37.



Тема Re: Много остаряхнови [re: holi_day]  
Автор blood2 ()
Публикувано08.09.18 11:42



"
Ти винаги ли си умерена, уравновесена, блага и добра? Не твърдя нищо, а те питам.
да, така смятам, че е "

Нали разбираш, че дори Вида ме кефи повече от теб, след като се представяш за такава каквато не си.



Тема Re: Много остаряхнови [re: blood2]  
Автор vida1929 ()
Публикувано08.09.18 11:46



Абе стига бе! Искаш да ни скараш ли?





Тема Re: Много остаряхнови [re: vida1929]  
Автор blood2 ()
Публикувано08.09.18 11:48



Не, да ти кажа, че тя прекалено се прави на такава каквато не е и затова ти повече кефиш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.