Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:00 30.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Харесва ми, щастлив съм от работатанови  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано21.06.18 16:58



Вече свиквам все повече. Тази работа си е подарък. В 14.30 че и по-рано съм си в къщи. И си знам събота и неделя свободни. Отделно имаме време за по кафе, за през магазин да минем.
Много по-добра е от предишната. Колкото по-бързо си оправиш обектите за деня, толкова по-рано си ходиш. Без да претупваш естественно. Някои от дните даже и преди 13 сме готови.

А ни се плаща до 14 дефакто.
Дори и в почистването си има позитиви.
Ще правя всичко възможно да получа нов договор с този човек. За десетина дни свикнах. Има още неща да доизчиствам, но съм ведър и спокоен. Без клиенти и мърморещи колеги и шефове на главата.


Преди дни ми се обадиха от рибния пазар от едно заведение за екстра помощ и евентуално да ме оставят след август, но вече бях заработил. Два дни мислих и претеглях, и така и не отидох да се срещна с тях. Бях подал в това заведение. Продават фиш енд чипс, риба на килограм и морски дарове. Нещо между магазин и кафе-рестоантче е.
Вече не ми се работи по нощите, вечерите и уикендите. Не ми се контактува с негоеврещи норвежки колеги. Всичките на рибното знаеха само английски. Както и с туристи на няколко езика. Искаха ме, понеже бях писал руски че разбирам. Но не ми обещаваха твърдо постоянна работа. Предпочитам да натискам за чистенето.
В 14.00 свършвам. И си знам събота и неделя свобода. Както си го мисля, на твърде много години съм, та да работя с тинейджъри, по нощите, вечер, уикендите и да влача и мъкна тежки неща. На работата в момента, максимума ми е от време на време чували с мопове да местим. И то предимн сухи. Човек трябва да поумнява. И да реже нерентабилното в зародиш.

Дано да успея да продължа и по-нататък с този от Етиопия.
Поне с връзки ме вкара позната, дано ме придвижи по-нататък към лавки, столови или пак чистене.
И да обикаляш с кола е добре. Карането ти е почивка. Единия яде, другия кара и обратното.
Спираме до магазини, пием кафе..когато нямаме прекалено много обекти- Харесва ми.
И ако се стегнем да бачкаме по-бързо, даже някои дни свършваме с близо час по-рано. А ни плащат до 14.Въобще имаш време за отдих. Пък и му хванах чалъма бързо.

За първи път в Норге работя до 14 ч работа и смяна.
Макар и да почваме в 5.30-6.00 работа.
А и докато чистя, медитирам. Мисля си за АА, за програмата, книгите и изобщо на философски теми.


Through the pain man rises!

Редактирано от Serenity73 на 21.06.18 17:05.



Тема Re: Харесва ми, щастлив съм от работатанови [re: Serenity73]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано21.06.18 17:13





Такава караме. Форд транзит конект.


Through the pain man rises!

Тема Re: Харесва ми, щастлив съм от работатанови [re: Serenity73]  
Автор Kopfkino (новак)
Публикувано21.06.18 18:14



Супер браво много се радвам за теб. Това че нямаш шефове на главата си и се разбираш с колегата е супер плюс. Освен това както сам каза си цял ден в движение и така преживяваш нови неща вместо да си забит в една кухня по 8 часа на ден. Така че браво за новата работа, ще стискаме палци всичко да е наред и да си останеш там.



Тема Re: Харесва ми, щастлив съм от работатанови [re: Serenity73]  
Автор alLibi (либиец)
Публикувано21.06.18 19:00



Браво това да се чува Троле. Най-после една хубава новина и от теб.
Между другото, в момента съм в Швеция - имах една добра седмица с колеги с които си блъскахме главите над един distributed SQL optimizer който пишем в момента и взехме конкретни решения. Снощи прекарахме 3 часа и половина в сладки приказки в един много приличен талиански ресторант в Лунд и бистрихме всичко от уравнението на Шрьодингер, кварковите частици и теория на струните до Доналд Дък в ролята на американски президент.
поздрави
ИТ

Редактирано от alLibi на 21.06.18 19:08.



Тема Re: Харесва ми, щастлив съм от работатанови [re: Serenity73]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано21.06.18 20:01



Браво, най-после и ти да си намериш подходящата работа, гледай да се задържиш там, щом ти харесва.



Тема Re: Харесва ми, щастлив съм от работатанови [re: Serenity73]  
Автор vida1929 ()
Публикувано21.06.18 21:01



Много се радвам. Бъди търпелив, върши си с мерак работата и всичко ще е наред.
Успех и късмет!



Тема Продължавайнови [re: Serenity73]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано22.06.18 10:12



да се радваш и да виждаш плюсовете. Големи са, както ги описваш. Дано се уреди да останеш с нов договор.



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Продължавайнови [re: crazymonkey-126377]  
Автор vida1929 ()
Публикувано22.06.18 10:33



И аз му го пожелавам.



Тема Re: Харесва ми, щастлив съм от работатанови [re: Kopfkino]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано23.06.18 10:34



Благодаря. Да, и аз това искам.



Through the pain man rises!

Тема Re: Харесва ми, щастлив съм от работатанови [re: alLibi]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано23.06.18 10:35




Все едно на китайски ми говориш. Но важното е че си щастлив в това което правиш. Благодаря за пожеланията.

Through the pain man rises!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.