Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:48 23.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Вратите на страха  
Автор blue jewel ()
Публикувано03.09.18 15:22





По принцип не обръщам внимание на подобни тестове, но този ми показа доста верен резултат. Пробвайте и вие да видим какво ще излезе. :)



Тема Re: Вратите на страханови [re: blue jewel]  
Автор vida1929 ()
Публикувано03.09.18 20:36



Най-злокобна ми се срува първата врата- имам нужда от емоционално пътуване. Точно.

Редактирано от vida1929 на 03.09.18 20:37.



Тема Re: Вратите на страханови [re: vida1929]  
Автор blue jewel ()
Публикувано04.09.18 00:20



И аз нея избрах.



Тема Re: Вратите на страханови [re: blue jewel]  
Автор Rosemary (все същата)
Публикувано04.09.18 09:20



За мен номер 1

Ако се страхувате от тази врата, означава, че имате нужда от емоционално пътуване. Тъмнината в края символизира и неяснотите в ума ви, които трябва да прочистите.
Какво търсите? Вие имате нужда от повече самоувереност. Опитайте се да започнете да споделяте с някого мислите, които ви тормозят. Така ще видите светлината в края на тунела.



2+2=4 и това ме вбесява.


Тема Re: Вратите на страханови [re: Rosemary]  
Автор blue jewel ()
Публикувано04.09.18 09:27



Засега всички сме за номер 1.





Тема Re: Вратите на страханови [re: Rosemary]  
Автор vida1929 ()
Публикувано04.09.18 09:39



Опитайте се да започнете да споделяте с някого мислите, които ви тормозят. Така ще видите светлината в края на тунела.

Еми точно това ми е проблема, че няма с кого да споделям. А тук не мога да го напиша, много е объркано за написване. В момента чувствам, че полудявам и искам да се махна от тук.



Тема Re: Вратите на страханови [re: vida1929]  
Автор blue jewel ()
Публикувано04.09.18 10:14



Еми точно това ми е проблема, че няма с кого да споделям.

Аз пък си мисля, че прекалено много споделям тук, почти всичко съм си казвала и се притеснявам, че вече съм досадна. И със сигурност някой се е подразнил (както маймуната ме поряза оня път: "няма да коментирам по разбираеми причини"). Сякаш че някой я е молил да коментира.
Или такива като echr, отнасящи се с неприязън и груби подигравки.
Както и да е, в живота и аз нямам на кого да споделям каквото и да било и затова съм тук. В живота по-скоро мен ме ползват за кошче за душевни отпадъци, а аз ги слушам безропотно, но мен никой не ме слуша.

Редактирано от blue jewel на 04.09.18 10:53.



Тема Re: Вратите на страханови [re: blue jewel]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано04.09.18 10:40



Аз пък си мисля, че прекалено много споделям тук, почти всичко съм си казвала и се притеснявам, че вече съм досадна. И със сигурност някой се е подразнил (както маймуната ме поряза оня път ...


споделяй си спокойно и без страх и притеснения, колкото сметнеш за необходимо, аз, модераторът, ти разрешавам от най-висока инстанция да го правиш :-)

изобщо не си досадна, а пък ако някой се е подразнил, това не е твой проблем, а на подразнилия се



Тема Етонови [re: blue jewel]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано04.09.18 10:46



как превратно възприемаш нещата.

Не те порязах, а те пощадих, както и други в клуба.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Редактирано от crazymonkey-126377 на 04.09.18 10:46.



Тема Правихнови [re: blue jewel]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано04.09.18 10:50



го преди време, сега го направих пак и все си избирам врата № 5 - изоставената селска къща.

Ха-ха, аз не се страхувам, щото безизходицата е факт, страхувам се, че може да няма край.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.