Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:21 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: Имамнови [re: crazymonkey-126377]  
Автор vida1929 ()
Публикувано29.08.18 13:35



Много често ме е било страх дали съм подходящо облечена. Ама като пристигна на мястото, гледам-всеки си облякъл каквото има и така.
Въобще установявам, че повечето ми страхове са напълно безпочвени.
Но тованаистина са глупости, както казваш. Мисля, че повечето тук имаме страх от отхвърляне и неодобрение. Като че ли това е главното, което ни обединява тук няколко човека. Така ли е? С изкл на Филер, който има високо мнение за себе си, да е жив и здрав





Тема Занови [re: vida1929]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано29.08.18 13:44



облеклото никога нямам опасения. За мен е важно аз да се харесвам и да се чувствам добре в дрехата си, слава Богу, по природа имам усет за стил и знам кога какво да нося.
Файлър, според мен, се дуе и помпи понякога, за да си внушава сам самочувствие, но не е истинско. Може и да греша, нека ме извини.

Абе, въобще, поздравявам ви всички със



Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Занови [re: crazymonkey-126377]  
Автор blue jewel ()
Публикувано29.08.18 14:26



И аз така мисля за Файла.
Иначе аз особено като тийнейджър имах какви ли не безумни страхове, пак предимно с хората свързани. Беше ме страх да отида до магазина и да се изправя пред продавача, беше ме страх да вляза в кабинета на директора или (вече в университета) в кабинета на една служителка, дето подпечатваше книжките и винаги гледаше много злобно. Понякога като излезех по центъра, особено ако бях сама, се чувствах супер неудобно и не знаех накъде да гледам, макар че никой не се интересуваше от мен.
Всички тия неща ги преодолях, поне в голяма степен.



Тема Re: Не искатенови [re: crazymonkey-126377]  
Автор blue jewel ()
Публикувано29.08.18 14:28



Да, но ако е за по-дребни неща, които не пречат в ежедневието, как да е. Имах предвид такива фрапиращи случаи като тази позната на Вида.



Тема Re: Не искатенови [re: blue jewel]  
Автор vida1929 ()
Публикувано29.08.18 14:36



Имаме и един много срамежлив приятел на мъжъ ми, който пък го е страх от жени. Не знам дали да разкажа и за него? Той си е направо клиничен случай.



Тема Ченови [re: blue jewel]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано29.08.18 14:39



кво му е фрапиращото? Изпитът си е изпитание все пак, мен ме хващаше разстройство и ходех до тоалетната по сто пъти, затова бързах да вляза от първите, защото чакането ме подлудяваше още повече. Добрите актьори, например, никога не се отърват напълно от сценичната треска. Ти нямаш ли неща, които за да свършиш, много ти се иска да те водят за ръчичка, ей тъй - за кураж?

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Многонови [re: vida1929]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано29.08.18 14:44



са и тези случаи. Мен ме е било страх, когато наистина харесвам някого, иначе се държа много спокойно и дружелюбно с другия пол.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re: Ченови [re: crazymonkey-126377]  
Автор vida1929 ()
Публикувано29.08.18 14:46



ходех до тоалетната по сто пъти, затова бързах да вляза от първите, защото чакането ме подлудяваше още повече

И аз така.



Тема Сигурнонови [re: vida1929]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано29.08.18 14:48



лекарство против запек.

Сега така ми действа да търся нещо, което много ми трябва, да не го намирам, а да нямам никакво време.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re: Многонови [re: crazymonkey-126377]  
Автор vida1929 ()
Публикувано29.08.18 14:49



Мен ме е било страх, когато наистина харесвам някого, иначе се държа много спокойно и дружелюбно с другия пол.

И аз така.
Ми то пък вий двете все едно пишете за мен, толкова точно описахте и моите страхове.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.