Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:11 28.06.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Тема Re: Не искатенови [re: Nuke Dukem]  
Автор blue jewel ()
Публикувано28.08.18 17:54



Той е неспасяем случай, аз не знам вече има ли нещо на света, дето би му помогнало.



Тема Re: Не искатенови [re: blue jewel]  
Автор vida1929 ()
Публикувано28.08.18 18:28



Срещала съм подобни случаи. Преди две години в кварталната градинка към мен се приближи майка с четиригодишното си момченце. Каза ми, че търси жена, която да го гледа в къщи, а след известно време,когато детето тръгне на градина, жената да го води и връща от там. Започнахме да се договаряме за условията на гледане. Майката ту поставяше някакво условия, ту се отмяташе. След около половин година, представи си, неуспешни преговори, ми стана ясно, че майката всъщност не е наясно какво иска. През това време разбрах, че тя само лежи в къщи, няма сили дори да чисти и готви,а детето си не може да води на градина защото има страх от хората -тя. За съжаление ще предаде този страх и на детето си. Преди около 10 години е започнала да ходи по доктори и изследвания, които не могат да установят никакво органично заболяване. След като са й направили всички възможни изследвания за всички съществуващи на земята болести, вкл рак на мозъка, за мултипленна и не знам още каква склероза, нищо пак не са открили. След като разбрах всичко това плюс това, че от няколко кабинета са я изгонили, аз се отказах да се занимавам с тази жена. И на психиатър са я завели, но пък тя категорично отрекла да има проблеми отказала да пие лекарствата, които й назначил психиатърът.
Мъжът ми казва, че моята жалост , доброта, съчувствие и търпение да се занимавам с такива случаи граничи с безумна наивност.

Редактирано от vida1929 на 28.08.18 18:32.



Тема Re: Не искатенови [re: vida1929]  
Автор blue jewel ()
Публикувано28.08.18 18:46



Тъжна история...

дори познах себе си в някои от симптомите й. Само дето поне съм наясно, че всичко ми е в главата и ходя да се лекувам където трябва.
Когато не искаш да приемеш истината и нямаш очи да видиш истинските си проблеми, ей тогава става сериозно. На такива хора наистина никой не може да помогне, защото трябва да започне от тях.



Тема Re: Не искатенови [re: blue jewel]  
Автор vida1929 ()
Публикувано28.08.18 19:07



И аз видях себе си в някои от нейните проблеми, и аз като теб си ги признавам, не ги отричам и съм взела мерки.
Тъжно е, особено когато няма кой да помогне.
Аз имам хора, на които да се доверя, ти -също. Късметлийки сме.



Тема Re: Не искатенови [re: vida1929]  
Автор blue jewel ()
Публикувано28.08.18 19:14



Не е баш тъй, ама айде. Човек, който гледа само отстрани, не може да разбере.



Тема Re: Не искатенови [re: blue jewel]  
Автор vida1929 ()
Публикувано28.08.18 19:20



Еми не е, ама какво можем да направим





Тема Re: Не искатенови [re: blue jewel]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано29.08.18 12:53



Когато не искаш да приемеш истината и нямаш очи да видиш истинските си проблеми, ей тогава става сериозно.

Че те повечето хара са така.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Тема Re:нови [re: vida1929]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано29.08.18 12:57



Моя приятелка имаше страх от изпити и така я водехме насила и под конвой.

Мен ако знаеш все още от какви глупости ме е страх

... и викам някой приятел да ме придружи, за други неща пък извиквам всемогъщия си инат да бъде с мен и отивам сама. Справям се, естествено, всички страхове и щуротии са само в главите ни, обаче понякога и това знание не помага. Все пак е първата и задължителна крачка.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е

Тема Re:нови [re: crazymonkey-126377]  
Автор vida1929 ()
Публикувано29.08.18 13:12



То нямахме ли цяла тема за страховете ни, помня май бяха писали за страхове от скорпиони , змии пепелянки, анаконди и бои. Беше ми интересно да чета, щото мен от животни не ме страх. Мен ме е от хора. После с интерес научих, че някои хора пък ги е страх от мене.


но приятно е да знаеш, че и другите са като теб, със своите си страхове
Ти нямаше ли страх от зъболекар, или бъркам?



Тема Имамнови [re: vida1929]  
Автор crazymonkey-126377 (тиха усмивка)
Публикувано29.08.18 13:19



страх от зъболекар, да. Единствено, че не мога да му платя.



Понякога ме е страх да мина по главната улица, не ща да срещам никого, не ща да ме гледа никой. Често съм се чувствала като изсмукана направо от едно минаване и оттам ми е тоя страх. Ама си казвам "Глупости, не се излагай!", навирвам главата, напъчвам се и тръгвам.

Не гледайте как изглежда, разберете какво Е


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.