Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:58 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Re: Какво ви дразни у българина?нови [re: FlLERO99]  
Автор METHOD ()
Публикувано24.07.18 10:59



Предателството е доста широка тема.
Мен през годините много са ме гърмели - и по-близки приятели, както и по-далечни познати.

Въпрос главно на интереси и прЕоритети, както казваше един от моите съученици от 133-то, който е доста бивш приятел вече





Тема Re: Какво ви дразни у българина?нови [re: METHOD]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано24.07.18 21:02



Аз винаги свалям раницата си от гърба и я нося като куфарче в метрото.

Мен ме дразнят онези хора, които си оставят чашките от кафе по седалките на вагоните и онези, които си играят с процепите пред високоговорителите, сякаш металните елементи около тези процепи са струни на китара.

Тоест, аз се дразня от вандализма.



Тема Re: Какво ви дразни у българина?нови [re: Nuke Dukem]  
Автор METHOD ()
Публикувано25.07.18 07:29



И аз я свалям винаги.
Тези другите ти наблюдения ги нямам





Тема Re: Какво ви дразни у българина?нови [re: METHOD]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано25.07.18 09:26



И би било по-добре да ги нямаш. Метрото е ново и чисто, то има тепърва да се развива. Апелът ми към онези, които си оставят чашките от кафе или каквото друго да било върху седалките или където и да е различно от кофата за боклук която би трябвало да намерят, е – пазате го това метро бе, хора, пазете чисто – не само перона, но и вътре в самите вагони.



Тема Re: Какво ви дразни у българина?нови [re: Nuke Dukem]  
Автор METHOD ()
Публикувано25.07.18 09:49



Жестоко яко метро си имаме!


Оня кенеф в париж примерно е светлинни години назад.



Тема Re: Какво ви дразни у българина?нови [re: METHOD]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано25.07.18 11:05





Не знам, не съм стъпвал в Париж никога. Нюйоркското метро също има доста очукан вид, но пък е обширно и лесно за ориентиране, а и самите влакове, макар че много друсат, се движат по-бързо.

Но е вярно, че ни е яко метрото. Аз надявам се никога да стана свидетел на жестокост в това метро наше.



Тема Re: Какво ви дразни у българина?нови [re: Nuke Dukem]  
Автор METHOD ()
Публикувано25.07.18 11:08



Каква жестокост?



Тема Re: Какво ви дразни у българина?нови [re: METHOD]  
Автор Nuke Dukem ()
Публикувано25.07.18 12:47



Каква жестокост?

Ето ти една:





Тема Re: Какво ви дразни у българина?нови [re: METHOD]  
Автор METHOD ()
Публикувано22.08.18 08:54



Вие сте българин.

Винаги пресичате с гръб към движението, по диагонал, не на пешеходна пътека





Тема Re: Какво ви дразни у българина?нови [re: METHOD]  
Автор specular (безпристрастен)
Публикувано01.09.18 23:00



Българинът е мутация, плод на отрицателна селекция... Всички знаем какво е положителна селекция, но не се говори много за отрицателната. Тя възниква в условия на силен външен фактор който те използва за собствените си цели.

Примерно много мадами харесват малки кученца. Така че някой хваща нормална порода и започва изкуствено да насърчава разплод на иначе природно дегенеративни индивиди.

Така е и с българина. Първо османците избиха де що има смел, интелигентен, волеви българин. Който се вдигне - под ножа. Предателите, доносниците бяха възнаграждавани. Отидоха си османците, дойдоха комунистите - и пак същото. Отидоха си комунистите, дойдоха соросоидите - пак същото... Така в българският ген останаха само най-отрицателните качества в и без това оскъдният като качества хомо сапиенс.

Вместо да питаш какво ни дразни у българина, питай какво негово качество ни харесва. Списъкът ще е далеч по-кратък... Според мен, в днешният българин - абсолютно нищо. Навремето по-можеш да намериш нещо. Като - селянин. Поне един добър селянин беше, докато днес е само един фалшив гражданин...




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.