Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:02 02.07.24 
Взаимопомощ
   >> Психоанализа и психотерапия
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Тема Re: Да,нови [re: vida1929]  
Автор DarkSideМодератор ()
Публикувано03.09.18 20:01



ми айнщайн също е бил никой преди да стане известен, както и всеки друг известен човек е бил неизвестен, преди да стане известен



а пък картините на ван гог са започнали да се продават някъде стотина години след смъртта му, чилякът е живял и умрял в мизерия, като дори е бил депресиран

Тъй че какво му е толкоз лошото на роман, който никой няма да иска да чете? Аз лично бих избрал да съм писател на непубликуван роман, пред чистач на тоалетни.




Тема Re: Да,нови [re: DarkSide]  
Автор vida1929 ()
Публикувано03.09.18 20:16



И аз съм забелязала, че тя често прави обобщения и заключения, но кой не ги прави. Ти също много често изразяваш мнение без да отчетеш множеството аспекти на темата. И аз го правя,когато ми е по-лесно. Иначе трябва да напиша цял ферман защо според мен, която уважавам труда, ми се струва безсмислено да работя като чистачка. Нямам ли цел, смисъл и мисия, не мож ме накара да работя.
Аз мисля, че трудът е изконна ценност, която се почита винаги, във всички времена и от всички народи.
Ама си признавам, че не съм трудолюбива и не съм на принципа За лудо работи, за лудо не стой.



Тема Re: Да,нови [re: DarkSide]  
Автор vida1929 ()
Публикувано03.09.18 20:18



Аз лично бих избрал да съм писател на непубликуван роман, пред чистач на тоалетни.

И аз. Много точно си изразил какво исках да кажа.



Тема Re: Да,нови [re: DarkSide]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано04.09.18 00:58



Прав си. Но без работа хората се побъркват просто.
Знам го от собствен опит. Аз например съм доста уплътнен и стресиран напоследък. И колегата тръгна на почивка, и днес в суматохата на връщане изключих да сложа карта за паркинг на служебната кола. За гости карти. И цъфна глобата на стъклото. Яд ме е че слезнах към 20.10,а глобата са я сложили в 19:52.
Минути преди да слезна. Закъснях. И 600 кр глоба. Платих я на момента. Иначе щяха от заплатата да ми я дръпнат със сигурност.
Натискайки за код на кард реадера се показа 222222.
Голям късметлия. Здраве да е. Тези числа не спряха. То бива преход и израстване, ама ми писна вече.


Не намирам време и за АА клуба. Зациклих с работата по 4 стъпка. А трябва. Чуствам се много изморен. Но не пия. Над 5 месеца вече не пия!

Through the pain man rises!

Тема Re: Да,нови [re: vida1929]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано04.09.18 01:06



Не е лесна работата. Вече над 3 месеца чистя. Излезна ми мазол на безименния пръст на дясната ръка, а кикалчетата отвътре на ръката много ме болят. Сухожилията.
Утре, или след 5-6 часа ме чакат 16 входа и офиси на мобилни оператори. Към 6 часа някъде. Чистя сам сега, колегата замина за Етиопия. И разделиха обектите. Не е лесно да тичаш по 10-12 обекта на ден. Сам като съм са до 4-5 на ден.
Но от сряда ще съм с човек. Ще го обучавам до петък. И от понеделник съм на друго място. Без кола. На университета. На държавни места е по-добре. Не се оплакват много, и можеш да глътнеш глътки почивка и въздух надавам се. Последните седмици бачкахме без почивки дори. Не ни стигаше времето. Ядем на смени в колата и тук там по 10 минути за кафе и храна.
Та мисли какво си пожелаваш.

Through the pain man rises!


Тема Re: Да,нови [re: vida1929]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано04.09.18 01:10



Аз имам доста писани и недовършени книги. Както и много стихотворения. Но чистя сега. И се старая да мисля за извисени неща докато чистя. За Бог, 12 стъпки на АА, за хорските манталитети, за зависимостите, за живота и теглилата гвнерално. За това че лайната в тоалетните не миришат толкова колкото хорските лайна в душите им. Такива неща.. Но никой не можеш да оромениш. Освен себе си. Мой съвет. Прочетете голямата книга на АА. Много мъдрост има в нея.

Through the pain man rises!


Тема Re: Да,нови [re: Serenity73]  
Автор vida1929 ()
Публикувано04.09.18 06:58



Над 5 месеца вече не пия!

Поздравявам те и ти желая здраве!



Тема Re: Да,нови [re: Serenity73]  
Автор vida1929 ()
Публикувано04.09.18 07:02



Прочетете голямата книга на АА.

Дай заглавие и автор, моля.



Тема Re: Да,нови [re: vida1929]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано04.09.18 08:31



Потърси в клуба на дир. бг. Анонимни алкохолици дир. бг. Там има материали и линкове. В зависимости раздел.

Through the pain man rises!


Тема Re: Да,нови [re: vida1929]  
Автор Serenity73 (Inner temple)
Публикувано04.09.18 08:33



Благодаря. Виж книгата -Не можеш да ме разгневиш. В раздел зависимости и анонимни алкохолици на дир. бг

Through the pain man rises!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.